Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Hamam Otu Yağı Nedir?

13 Haziran 2012 Yorumları Oku

Hamam Otu


Son dönemin göze çarpan ürünü ise hamam otu yağı nam-ı diğer Hürrem hamam otu yağı… Peki, hamam otu yağı nedir ve ne işe yarar? Hamam otu yağını kullananlar memnun kaldı mı, işe yarıyor mu?


Hamam otu yağı satış sitelerinde ürün hakkında aşağıdaki bilgiler veriliyor;


“Hürrem hamam otu yağı ilk kullanımın ardından tüyleri yarı yarıya döker, sonraki kullanımlarda ise tüyleri tamamen yok eder. Hamam Otu bugüne kadar alışagelmiş yöntemlerin dışında doğadaki saf haliyle tüy dökücü özelliğe sahip bir bitkidir. Osmanlı döneminden bugüne özellikle Tunus, Fas ve Cezayir’de ki kadınlar tarafından tüy dökücü olarak kullanılmaktadır.”


İstenmeyen tüylerden acı çekmeden, uğraşmadan tamamen kurtulmanızı sağlayacağını iddia eden hamam otu yağı çok cazip görünüyor değil mi? Peki, hamam otu yağını kullananlar ne diyor?

 

 

"Arkadaşlar ben kullanıyorum hiç kokusu falan yok ağda yaptıktan sonra 10 dk masaj yaparak yedırılıyor ben 2 gune bır kullanıyorum ilerleyen zamanlarada sonuçu sızlerle paylaşırım"


“Hamam otunu daha önce kullandım. Tüy dökücü kremlere benzer rahatsız edici bir kokusu var ve tüyler ertesi gün hemen çıkıyor. Yani söyledikleri gibi tüyleri tamamen yok etme gibi özelliği bulunmuyor. Tavsiye etmiyorum.”


“Hamam otunu yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Tüylerimde azalma ve seyrekleşme oldu. Jiletle almış gibi tüyler hemen çıkıyor ama eskisine göre daha az ve seyrek çıkıyor.”


“Daha önce büyük umutlarla karınca yumurtası yağı kullanmıştım ve hiçbir işe yaramamıştı. Hamam otu yağı da aynı şekilde işe yaramıyor.”


Aranızda Hamam otu yağını kullananlar varsa yorum yazabilir mi? Bu sayede istenmeyen tüylere çözüm arayan kişilere yardımcı olabilirsiniz.

 

Hürrem Hamam Otu  Yağı'nı 9.90 TL'ye Satın Almak için Tıklayın!

 

Yorumlar  

play
+1 #1 play 12-02-2014 17:27
benim okudugum kadarıyla işe yaramıyorda yarıyorda anlamadım tene göre etkisi değişiyo mu acaba bu meretin ?
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı