Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Balık burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Balıklar, Ağustos ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!

Ağustos ayındaki ilk etkili enerji, çalışma hayatıyla ilgili alanda önemli oluyor. 1 Ağustos Merkür Aslan burcu geçişinde, iş ortamında muhatap olunanlar, yaratıcılık gerektiren işlerde güven, güzellik, bakım ve beslenme düzeni gözden geçirilmelidir. İletişimde baskın olmak isteyeceğiz.

10 Ağustos tarihinde Kova burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay bizi baskı altına alan birçok mevzunun hakikaten rahatsız ettiğini gösterir. Hem yeniliklere açık olmak istiyor, hem de adım atmaya korkuyoruz. Gerçekten olumlu bir proje oluştuğunda ekibimizi kurguluyoruz.

12 Ağustos tarihinde çalışma hayatımızı ilgilendiren alanda bir Venüs Aslan geçişi meydana geliyor. Sakinleşmek, kendimizi toplamak ve restore etmek anlamında olumlu buluyorum. Sağlık yönünde bir değişim arzumuz varsa uzmanlara görünmekte yarar vardır. İş ortamındaki ilişkilere de biraz önem vereceğiz. Dostluklar da gözden geçirilmelidir.

15 Ağustos tarihinde Merkür güçlü olduğu Başak burcunda seyrine başlıyor. Özellikle sağlam bir ilişkide bu geçiş partnerin iş hayatı veya beraberliğiyle ilgili konularda sizinle paylaşmak istediklerinin simgesidir. Onun hayatındaki bir gelişim sizi de ilgilendiriyor olabilir. Eğer uzun zamandır yalnızsanız, karşınıza çıkan partnerin aklı başında ama açık ve dürüst davrandığına rastlayacağız.

23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyrine başlıyor. 25 Ağustosta'da Başak burcunda bir yeni ay oluşuyor. Yeni ay, iş hayatındaki ortaklıklar anlamında bir analiz zamanıdır. 2 yıl boyunca kendimizi geliştirdik, baskı altına alındık ve sorumluluk altına girdik. Burada edindiğimiz tecrübeler ileriye dönük kariyerimizi belirleyici konular olmuştu. Ne olursa olsun sabırlı olan, kendine güvenen ve sorumluluk almaktan çekinmeyen insan, bunun kendisine kattığı güç anlamında değerlendirecektir.

Yorumlar  

benimafra
+1 #1 benimafra 30-12-2013 15:59
net bir bilgi yoktu stardoll hayatımdan da biraz bahsedebilirsin
Alıntı

Yorum ekle