Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Balık burcu aylık yorum

31 Mart 2014 Yorumları Oku

Sevgili Balık,

Nisan aylık burç yorumlarınıza göre bu ay sizi neler beklediğini ve nasıl hareket etmenizin faydalı olacağını İrem Su'dan öğreneceksiniz. Türkiye'nin en iyi astrologu İrem Su'nun muhteşem anlatımıyla aylık burç yorumunuzu dinleyeceksiniz. Bu ay sizleri neler bekliyor, ay boşluk etkisi altında neler yapmak gerekir? Önce Nisan aylık burç yorumunuzu metin olarak sunalım, sonrasında videoyu izleyiniz...

Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venüs'ün burcunuzda seyrine başlamasıdır. Yılın en güzel enerjilerinden biridir. Özellikle ilişki meselelerinde, yakın çevreyle ilgili temaslarımızda, mali konular üzerinde oturup bir düşünürüz. Bazen üstünü örttüğümüz, iyi niyetimiz nedeniyle gözden kaçırdığımız bütün yaşamsal konular, toplumsal meseleler üzerinde şimdi önümüze bakalım deme vaktidir. Fakat bunu yaparken de iyimser tavırlar içerisinde olabiliriz. Sevgiye, şefkate, merhamete ihtiyacımız vardır. Negatif insanlar pek gözümüze gözükmesin isteyeceğiz.

 

7 Nisan tarihinde Merkür Koç burcunda seyrine başlıyor. İletişim anlamında olsun, zihinsel anlamda olsun bütünüyle kendimizi maddi kazanç konularına doğru odakladığımızı gösterir. Tabii bu odaklanmada yer yer çabuk kararlar vermek, yer yer bekleyip detayları görmek hissiyatı yüksektir. Söylediğinizin sözlerin doğru olduğunu düşünebilirsiniz, halbuki piyasanın şartlarını göz önüne alarak fikirlerimizi ifade etmek faydalıdır.

 

15 Nisan'da Terazi burcunda oluşacak Ay tutulması, bu aks üzerinde önümüzdeki dönem itibariyle birçok kez tekrarlanacaktır. Burada esasen ay tutulması bir bitişin göstergesidir. Kişi kendisini hevesli bir şekilde öne sürme ihtiyacında olabilir. Enerjisi oldukça yüksektir. Karlı çıkacağı yatırımlara yönelecektir. Ani ve fevri kararlar vermek bizi sonradan zor durumlara düşürebilir. Bütçenin kıstaslarını çok iyi kurgulamak gerekir.

 

20 ve 23 Nisan tarihlerinde, Güneş ve Merkür üç gün arayla birbirlerine arkadaşlık edecek. Burada çevremizdeki girişimlerin özünde maddi konular önem arz eder. Ayrıca huzursuz ve güvensiz yaşadığımız çevre ilişkileri varsa, çevre ilişkisinin değişip değişmemesi sorgulanabilir. Değerlere sahip çıkmak ve kendimizi huzurda hissetmek arzusu merkezde yer alıyor.

 

29 Nisan tarihinde Boğa burcunda güneş tutulması meydana gelecektir. Özellikle son 1,5 yıllık süreç içerisinde çevrenizle alakalı bir takım gelişmeler olduysa, bilginizi geliştirme, maddi ve manevi kazanç elde etmek anlamında bir takım kararlar aldıysanız ve deneyimler kazandıysanız, bunların ele alınması gerekir. Bu deneyimleri göz önüne alarak bundan sonraki yola bir bakmayı işaret eder. Sahip olduğumuz değerlere bilinçli bir şekilde bakmamız gerekiyor.

Yorumlar  

benimafra
+1 #1 benimafra 30-12-2013 15:59
net bir bilgi yoktu stardoll hayatımdan da biraz bahsedebilirsin
Alıntı

Yorum ekle