Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Balık burcu aylık yorum: Aralık 2014

01 Aralık 2014 Yorumları Oku

Balık burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, Balık aylık burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde! 

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz, 5 Aralık tarihinde yaşanacak Mars Kova geçişidir. Bu geçiş hedeflerimizi ele alma anlamında önemlidir. Biraz gerginlik yaratabilir, aktif olmak ve kendimizi ifade etmek istiyoruz. Bir takım projelerde bulunmak istiyoruz, hayatın beklenmedik gelişmeleri bizi hazırlıksız yakalayabilir. Bu da bizi sosyal ilişkilerimizden ve amacımızdan saptırabilir. Henüz yarım kalmış işler olabilir, bunlar için geri planda çalışmamız gerekebilir. Mars Kova geçişi kendimizi geliştirme anlamında ele alınırsa, daha hırslı çalışabilir ve kendimize yeni hedefler koyabiliriz.

6 Aralık tarihindeki dolunay İkizler burcunda gerçekleşiyor. Yerleşim alanındaki konumuzu gözden geçireceğiz, belki bir taşınma veya daha önceden taşınma gerçekleştiyse alışma süreci geçireceğiz. Duygularımız ailemizle uğraşmak ve onlarla bir arada olmak isteğini güçlü kılabilir. Bu dolunay aileye özlemi vurgulayabilir. Yeni bir iş girişiminin ön çalışmalarını yapabiliriz. Aktif, hüzünlendiren, gerginlikleri de olan fakat bilgiyi ve görüşmeleri vurgulayan, evin içerisinde de hareketliliği gösteren bir dolunaydır.

Reklam

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından Merkür Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Sosyal anlamda daha aktif olma arzusu var ancak diğer yandan da takdir edilmek, saygınlık kazanmak, yapılan işle dikkat çekmek ve onore edilmek istiyoruz. Bilgileri özellikle gruplar içerisinde belirli insanlarla paylaşarak liderlik konularında daha çok hakimiyet kuracağız.

22 Aralık tarihinde de Güneş seyrine başlıyor. Bu seyirde de etrafımızdaki insanlarla sağlıklı ve sağlam ilişkiler kurup etkinliğimizi göstermeye çalışacağız. Ağırbaşlı, ciddi ve sorumluluk sahibi bir insan olduğumuzu da göstermek için çaba sarf edeceğiz. Aynı gün bu bölgede yeni ay doğacak. Bu yeni ayın dispozitörü ise Satürn Yay'dır. Kariyer hayatımızla ilgili konularda etkili olacaktır. Bilgi ve deneyimlerimizi geliştirme anlamında bize bir ışık sunacaktır. Kısa süreli geçici işler yerine zirve hedeflenmelidir. Satürn Yay'ın zirveye gitme amaçlı 2,5 senelik yolculuğu da, sıkı çalışıldığı takdirde başlayacaktır. Ciddiyet ve disiplinin arzu edilen hedefe gitme anlamında eğitici bir yanı olduğunu söylemeliyim.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

Yorumlar  

benimafra
+1 #1 benimafra 30-12-2013 15:59
net bir bilgi yoktu stardoll hayatımdan da biraz bahsedebilirsin
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı