Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Eski sevgili

Balık burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Balıklar, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!

İki ayrı burçta geri hareket gerçekleşecek. İlki 4-10 Ekim tarihleri arasında Akrep burcundaki gerileme hareketidir. Burada hem ailevi konuları, hem ikili ilişkileri hem de iş ortaklıklarını ele alacağız. Maddi ve manevi anlamda belirli bir yüzleşmeye ihtiyaç vardır. Eğitim hayatına özen gösterilmelidir. Çabuk kararlar vermeyelim, gözden geçirmede bulunalım.

İkinci geri hareket 10-25 Ekim tarihleri arasında etkili oluyor. Burada da finansal ortaklıklar üzerinde duracağız. Bizi tatmin etmeyen konuları gözden geçireceğiz. İş ortaklıklarında bir ele alış süreci olacaktır. Yenilikten ziyade bulunulan durumu mercek altına almak gereklidir. Her gördüğümüze kanmamak, her durumu dünyanın sonu gibi görmemek faydalı olacaktır.

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda meydana gelecek. Aşk hayatı ve mali konular üzerinde etkili olacaktır. Çıkarlarımızın farkındayız, istekliyiz, arzuluyuz ve kazanmak istiyoruz. Duygularımız ve isteklerimiz o kadar yüksek ki, para çok kıymetli bir hale gelecektir.

24 Ekim tarihinde de Akrep burcunda parçalı güneş tutulması burcunuz ile uyumlu bir görünüm yapıyor. Bu tutulmada da önemli konu akademik anlamdaki uzmanlıktır. Özellikle kendimizi ifade etme, aşk hayatıyla ilgili meseleler önemlidir.

26 Ekim'de de Mars Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Yeni işleri ve yeni hedefleri getirebilir. Ailevi konulardan ilişkilere kadar sağlam, disiplinli, sorumluluk sahibi bir şekilde kendimizi öne sürmemizi sağlayacaktır.

Yorumlar  

benimafra
+1 #1 benimafra 30-12-2013 15:59
net bir bilgi yoktu stardoll hayatımdan da biraz bahsedebilirsin
Alıntı

Yorum ekle