Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Balık burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Balıklar, Temmuz ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! Temmuz ayında Merkür geri hareketi bitecektir. Tabii ki bu ev ve ailevi konularda, yerleşimle ilgili meseleler üzerinde son derece rahatlatıcı bir etkidir. Haziran'ın 3 haftası boyunca kararsız kalmıştık. Merkür'ün düz seyre geçmesiyle en azından içsel gerginlik dışa yansıyabilecek. 7-13 Temmuz arasında biraz daha sakin olup beklememizde fayda vardır.

12 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda bir dolunay meydana geliyor. Burcunuzla uyumlu bir görünüm yapıyor. Daha önceden verilen kararların geldiği son noktayı görebilme açısından etkilidir. Oğlak burcundaki dolunay hedef belirleme, hedefleri görme yönünde önemlidir. Ancak hala çalışma hayatıyla ilgili konularda ve mali anlamda problemler bitmiş değildir. Kredi borçları, bir takım alacak verecek sorunları, mali sıkışıklık yakamızı bırakmayabilir ve bu bizi yoruyor olabilir. Bize destek olması için büyüklerimiz yardımcı olabilirler. Mali konular bu dolunayda bir hayli belirgin olacaktır. 

13 Temmuz tarihinde Merkür Yengeç burcunda burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacak. Aşk hayatınızla ilgili konular başta olmak üzere, ailevi konular, yakın çevre ilişkilerinde rahatlama yaşanabilir. Ailemizden destek görebiliriz, ileri yaşta olanlar çocuklarından destek görebilir. 

16 Temmuz tarihinde Jüpiter çalışma hayatınızla ilgili yaşam alanında seyrine başlıyor. Jüpiter genişleme ve verimlilik, bulunduğu alan ise sıkı çalışma, bir işi öğrenme, eğitim görme, olgunlaşma yönünde etkilidir. Özellikle sanatla alakalı uğraşılarda piyasanın durumuna göre analizlerde bulunmak gerekmektedir. İş kriterleri tekrar ele alınmalıdır. Bilgilenip tecrübe edinmeye çalışacağız. Jüpiter Aslan geçişi sağlıkla alakalı meselelerde de etkili olmaktadır. Kilo alımı söz konusu ise, kendimizi bakım ve estetik anlamında yeniden ele almak gerekmektedir. 

23 Temmuz tarihinde Güneş Aslan burcunda seyrine başlıyor. Ardından 27 Temmuz tarihinde yeni ay Aslan burcunda oluşuyor. Bunlar da çalışma hayatımızla ilgili konularda bir hayli önem taşıyor. Canlanma ve moral söz konusudur. Yeni ay Aslan ve güneş geçişi, sağlıkla ilgili konular, çocuklarla ilgili meselelerde dinlenme ve karar verme yönünde kuvvetlidir. Şifa buldurma etkisi de vardır.

26 Temmuz tarihinde Mars Akrep burcunda seyrine başlıyor. Aralık ayından beri mali konularda bizi bir hayli yoran Mars geçişi, Akrep'e ilerleyişi ile rahatlatacaktır. Kendimizi daha olumlu yönde hissedebileceğimiz kararlar vermek için, bu seyrin sizler açısından olumlu olduğunu düşünmekteyim.

Melek tarotu

Yorumlar  

benimafra
+1 #1 benimafra 30-12-2013 15:59
net bir bilgi yoktu stardoll hayatımdan da biraz bahsedebilirsin
Alıntı

Yorum ekle