Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Balık burcu aylık yorum: Kasım 2014

02 Kasım 2014 Yorumları Oku

Balık burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, Balık aylık burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde! 

7 Kasım Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Burcunuz ile uyumla bir görünüm yapıyor. Ancak dolunay olması sebebiyle de duyguların etkin olduğu bir zaman dilimidir. Çevreyle olan ilişkiler, eğitim, yakın çevreyle olan temas, kısa seyirli yolculuklar, hayatı algılama biçimi duyguları bir hayli vurgun kılmaktadır. Bu vurguda güven duygusu çok önemlidir. Balıklar için maddi ve manevi anlamda kendilerini rahat hissetmek istedikleri bir dolunaydır. Beklentiniz, insanların biraz daha sizin üstünüzde güven hissiyatı uyandırmasıdır. Attığınız adımların geleceğe dönük şekilde umut vermesi bu dolunayda fazlasıyla etkilidir. Kişinin kendisiyle yüzleşmede bulunmasını isteyen bir dolunaydır.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda ilerleyecek. Bu da bizim biraz yeni ortaklar aradığımızı, ilişkilerimizde iletişimi önemsediğimizi, ancak çıkarlar söz konusu olduğunda bizi yorduğunu gösteriyor. Hayat şartları ve genellikle bağlantıda bulunduğumuz insanlar bizi biraz yormaktadır. Çevresel ilişkilerde, eğitimden ticarete kadar olan konularda, her türlü bağlantıda sizler için güzel gelişmeler vardır. Kesinlikle kendinize güvenmekten geri durmayın, çünkü; bu dolunay yeni projeleri ve planları, dış dünyadan da gelen olumlu tesirleri göstermektedir.

Reklam

16 Kasım tarihinde kariyer hayatınızla ilgili konularda Venüs Yay burcu geçişi etkili olacaktır. Egomuzu öne sürebileceğimiz, yaratıcı yeteneğimizi rahatlıkla gösterebileceğimiz güven duygusunu veren bir Jüpiter söz konusudur. Venüs Yay geçişi de ön planda yeni işleri temsil eder. Yeni insanlarla bağlantılar kurmaya açığız fakat diğer yandan kimsenin baskısı olmadan kendimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Şu andaki mevcut duruma değil yeniye yoğunlaşmak gereklidir.

22 Kasım'da yeni ay kariyer hayatıyla ilgili alanda etkili olmaya başlayacak. Başka insanlarla temas çok güçlüdür, bu temaslar bize iş hayatında rahatlık sağlıyor. Yenilenmekten korkmayın, rutinleşmiş işler yerine ben de buradayım olgusunu rahatlıkla söyleyin.

28 Kasım tarihinde de Merkür Yay burcunda olacaktır. İş sorunu olanlar için yeni bir iş girişimi, verimli çalışabilmek adına yeteneklerinizi değerlendireceğiniz işlerde başarı, güçlü iletişim yönünde olumlu bir enerjidir.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

FACEBOOK

Yorumlar  

benimafra
+1 #1 benimafra 30-12-2013 15:59
net bir bilgi yoktu stardoll hayatımdan da biraz bahsedebilirsin
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı