Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Balık burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Balıklar, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!

İlk etkili enerji mali konuları ve ikili ilişkileri vurgulayan Merkür Terazi burcu seyridir. Terazi geçişleri genelde Balıklar için beraberliklerdeki alışverişin gözden geçirilmesi halidir. Bazen iletişim sıkıntıları oluşabilir. Yeni iş arayışları ve yeni ortaklar bulma arzusu söz konusu olabilir.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda ikili ilişkiler evinde seyrine başlayacak. Şu andaki mevcut ilişkinin sadakat olgusunu yükseltme, iş ortaklarıyla aramızdaki meseleleri ele alma yönünde kıymet taşıyor. Sorunları olan ilişki varsa partner eleştirel yaklaşabilir. Bu da bizi rahatsız edebilir. Biraz sabırlı olmak gerekir.

9 Eylül tarihinde burcunuz üzerinde bir dolunay oluşacak. Bu dolunay hem ortaklaşa kazanç ilişkiler, hem de mali konular üzerinde gözden geçirmeyi hatırlatıcı bir etki yaratmaktadır. Bir borcu kapatmak adına birilerinden destek bekliyorsak, bu destekler konusunda sabırlı olmamızı gerektirecek bir dolunaydır. Eğer evlilik veya boşanma kararı söz konusuysa muhakkak beklenmesini tavsiye ediyorum. Çünkü bu dolunay hassasiyetin çok yükselmesi nedeniyle doğru kararların alınamayacağını da işaret edebilir.

14 Eylül tarihinde kariyer hayatınızla ilgili konularda bir Mars geçişi vardır. Bu geçişte iş problemi olanların biraz sakin olmalarında fayda görüyorum. Tecrübelere, bilgilenmeye ve piyasanın durumuna bakmamız gerekir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda ve ertesi gün yeni ay oluşacaktır. Bunlar da ikili ilişkiler ve iş ortaklıklarındaki paylaşımların önemini vurguluyor. Bir takım belirsizlikler vardır, bu bizi rahatsız edebilir. Çalışma hayatına özel önem verirsek, paylaşmacı ve sakin biçimde ele alırsak bu yeni ayı aslında olumlu yönde değerlendirebiliriz.

28 Eylül'de Merkür'ün gölgeli günleri başlıyor. Bu gölgeli günlerde en çok üzerinde durduğumuz husus yeni girişimler safhasında olacaktır. Üzerimizdeki baskıyı gidermek adına bu günleri fırsat kabul edebiliriz.

29 Eylül tarihinde de Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. İyi bir desteğin yavaş yavaş geleceğini, sadece biraz sabırlı olmamız gerektiğini söylüyor. Bu dönemi düşünme, derinlemesine ele ama, alışkanlıkların kurbanı olmama, mali konularda bütçeye göre hareket etme yönünde değerlendirmek faydalı olacaktır.

Yorumlar  

benimafra
+1 #1 benimafra 30-12-2013 15:59
net bir bilgi yoktu stardoll hayatımdan da biraz bahsedebilirsin
Alıntı

Yorum ekle