Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Yay burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Yaylar, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

İlk etkili enerji Merkür Terazi burcu geçişidir. Sosyal faaliyetlerde el ele olma zamanıdır. İletişimde bulunun, yeni insanlarla tanışın, kendinizi ifade edin. Kimle bağlantı kurmak istiyorsanız o kişilere doğru yönelin. Özellikle karşı cinsle olan sosyalleşme anlamında da bu enerjiyi çok olumlu buluyorum.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak geçişi olacak. Çalışma hayatınızla ilgili konularda yerli yerine oturmayan bir takım problemler varsa titizlikle ele alacağız. Sıkı çalışacağız, programlı olmakta fayda vardır. İş hayatında olan insanlarla bağlantı kuracağız. İyi incelenirse ve dikkatli bir şekilde gözden geçirilirse gayet olumlu çalışmalar ortaya çıkabilir.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda ev alanı içerisinde bir dolunay meydana geliyor. Ailevi ilişkilerdeki sadakat, vericilik, evin içerisindeki huzur, ılımlılık, hoşgörü gibi duyguları baskın kılan bir dolunaydır. Diğer yanıyla da mali konuları ve amaca uygun bir şekilde ilerleyip ilerlenmediği sorgusunu yaratmaktadır. İş hayatıyla ev arasındaki dengede biraz sıkılıyoruz. Arzu ettiğimiz gibi bir denge yok. Bu tip hassasiyetler yükseliş gösterebilir.

14 Eylül tarihinde Mars burcunuzda seyrine başlıyor. Bu dönemde girişimlerde bulunabilir, daha aktif hareket edebiliriz. Problemleri çözmek için harekete geçebiliriz.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlıyor. Ertesi gün de Terazi burcunda bir yeni ay oluşacak. Sosyal ilişkiler dünyasında liderlik, arkadaşlarla el ele vermek, insanın kendine yaşıyorum dediği bir andır. Olumlu bir yeni aydır. Aşktan ilişkilere, yeniliklerden parasal konulara kadar bize lütuflar göndermektedir.

28 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu seyrin başlangıcından itibaren gölgeli günler bulunmaktadır. Mali konular, bütçeyle alakalı meseleler, özellikle de iletişim konusunda gizli düşmanlar bu dönemin etkili konularıdır. Dostu ve düşmanı tanımayı sağlar. Mali konulara dikkat edilmeli, yeni projeler gözden geçirilmelidir. Geçmiş işlerin tamamlanması sağlanır.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcunda seyir gösterecektir. Bu seyir yeni bir aşk verebilir, ilişkideki problemleri tolore edebilir, yeni projeler içerisine davet ediliriz, sanatsal alanda çalışıyorsak çok başarılı eserler çıkarırız.

Yorumlar  

reyhan
0 #4 reyhan 10-05-2014 05:53
bu gün cumartesi neden günlük burç yorumu yok teşekkürler
Alıntı
reyhan
0 #3 reyhan 09-05-2014 08:53
teşekkürler herşey tutuyor
Alıntı
nilgun
+2 #2 nilgun 09-03-2014 09:03
Burcumuzu okumak icin 28 kez "sonraki" butonuna tiklamaliyiz. Tikla tikla hic bir sey anlasilmiyor. Lutfen sunu 10 tiklamaya indirsenizde bizde agiz tadiyla burcumuzu okuyabilsek. Ben bir kac tiklamadan sonra kapatiyorum. Anlasilmiyor cunku ...
Alıntı
ayşe
-1 #1 ayşe 03-02-2014 09:12
neden kova yok?
Alıntı

Yorum ekle