Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Yay burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Yaylar, Temmuz ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Merkür geri hareketi, gölgeli günler de hesaba katıldığında 7 Temmuz tarihinde sona ermiş olacaktır. Böylece Haziran ayının ilk 3 haftası içerisinde beklemede kaldığımız konularda önümüz açılmaya başlayacaktır. Kişisel ilişkimizde karşı tarafı dinlemek ve ortak bir noktada buluşmak için zihnimiz çok daha pırıl pırıl haldedir. İş ortağımızın önümüze koyacağı hesaplar daha akılca olacak ve net bir şekilde görebileceğiz. Yeni bir ilişkide soru işaretleri varsa, 13 Temmuz'a kadar bu işaretleri giderecek nüanslarla karşılaşacağız.

12 Temmuz tarihinde kazanç evinizde bir dolunay meydana geliyor. Oğlak burcu dolunayı kişiye her zaman sorumluluk ve tutumluluk yükler. Yaylar da bonkör ve cömert oldukları için, bu dönemde bütçelerinin sınırlı olduğunu görecekler. Para kazanma anlamında sınırları hatırlatacaktır. Dolunay, dikkatli ve sorumluluklara düşkün olmayı sağlayan bir uyarı vazifesi görecektir.

13 Temmuz tarihinde Merkür Yengeç burcunda düz seyirle ilerleyecek. Biz de işle ilgili konuları ya da genel anlamda maddi konuları, duygulardan arınarak ele alacağız.

16 Temmuz tarihinde Jüpiter Aslan burcunda seyrine başlıyor. Hayata bakış açısı ve kendinize duyduğunuz güven artacaktır. Bu enerji geniş bir aks üzerinde etkili olacak. İş ve ticari anlamda kendinizi daha iyi ifade edebilecek, keşiflerde bulunmak isteyecek, aşk anlamında duyulan güven anlamında etkilidir. Yayların özellikle 1 yıl daha sabırlı olmalarını istiyorum. Bu Jüpiterin uhrevi değerler ve güven anlamında altın bir ışıltı kazandıracağını düşünüyorum.

23 Temmuz tarihinde de Güneş Aslan burcunda seyrine başlıyor. 27 Temmuz tarihinde yeni ay Aslan burcunda oluşuyor. İnanç ve büyüme evimizde, verimlilik, üniversite yaşamı ve yurtdışıyla alakalı konularda lütuf vermektedir.

26 Temmuz tarihinde de Mars Akrep burcunda seyrine başlıyor. Neye bağımlı olduğumuza dikkat etmeliyiz. Bu dönemin bir hazırlık aşaması olduğunu söylemeliyim. Güven duygusu bir hayli yüksektir. Size zarar veren ve enerjinizi engelleyen her şeyden uzak durulmalıdır.

Melek tarotu

Yorumlar  

reyhan
0 #4 reyhan 10-05-2014 05:53
bu gün cumartesi neden günlük burç yorumu yok teşekkürler
Alıntı
reyhan
0 #3 reyhan 09-05-2014 08:53
teşekkürler herşey tutuyor
Alıntı
nilgun
+2 #2 nilgun 09-03-2014 09:03
Burcumuzu okumak icin 28 kez "sonraki" butonuna tiklamaliyiz. Tikla tikla hic bir sey anlasilmiyor. Lutfen sunu 10 tiklamaya indirsenizde bizde agiz tadiyla burcumuzu okuyabilsek. Ben bir kac tiklamadan sonra kapatiyorum. Anlasilmiyor cunku ...
Alıntı
ayşe
0 #1 ayşe 03-02-2014 09:12
neden kova yok?
Alıntı

Yorum ekle