Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Yay burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Yaylar, Ağustos ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Yay burcunda ilk etkili enerji, burcunuz ile uyumlu bir görünüm yapacak Merkür geçişidir. 1 Ağustos tarihinde etkili olacaktır. Bu geçişte bir yerlere gitme, yeni insanlarla tanışma arzusu baskın olabilir. Tatilini bu döneme getiren Yaylar için olumlu bir süreçtir. Aşk anlamında da etkilidir, yeni tanışmalara vesile olabilir. Eğitimle alakalı konularda da yeni bir yaşam süreci taşır.

10 Ağustos tarihinde Kova burcunda bir dolunay meydana gelecek. Özellikle yolculuklar, iletişim, eğitim hayatı, yakın çevreyle alakalı konularda önemli olacaktır. Özgürlük ve farklılıklar gündeme damgasını vuracaktır. Belirli bir sınır içerisinde kalmak yerine, kendimizi en uygun şekilde hangi alanda ifade ediyorsak, o alanlarda bir sonuç alacağız. Projelerin, planların ve başkalarıyla olan temasların yoğunluğu kendini gösterebilir.

12 Ağustos tarihinde, Venüs Aslan geçişiyle olumlu bir enerji sizlerle birlikte olacak. İlişkisi olmayanlar açısından yeni bir tanışmayı da gündeme getiriyor. Farklı, oldukça ışıltılı, duruşuyla ilgi uyandıran birinin hayatımıza girmesi mümkün. Çocuklarla olan ilişkiler anlamında da kıymetlidir.

15 Ağustos tarihinde Merkür iş hayatının etkilerini öne çıkarmaya başlıyor. Kariyer hayatıyla ilgili hesapların iyi yapılması gerekir. Sorumluluklar artabilir. Serbest çalışılıyorsa, özellikle ticari konularda hareketlilik getirir.

23 Ağustos tarihinde güneş Başak burcunda seyrine başlıyor. Hemen ardından 25 Ağustos tarihinde yeni ay bu burçta oluşuyor. Bu ikisi özellikle çalışma hayatı ve kariyerle ilgili konularda artık bir yolun sonuna gelindiğinin işaretçisidir, yapılacak analizin bundan sonraki kıymetini ele alır.

Yorumlar  

reyhan
0 #4 reyhan 10-05-2014 05:53
bu gün cumartesi neden günlük burç yorumu yok teşekkürler
Alıntı
reyhan
0 #3 reyhan 09-05-2014 08:53
teşekkürler herşey tutuyor
Alıntı
nilgun
+2 #2 nilgun 09-03-2014 09:03
Burcumuzu okumak icin 28 kez "sonraki" butonuna tiklamaliyiz. Tikla tikla hic bir sey anlasilmiyor. Lutfen sunu 10 tiklamaya indirsenizde bizde agiz tadiyla burcumuzu okuyabilsek. Ben bir kac tiklamadan sonra kapatiyorum. Anlasilmiyor cunku ...
Alıntı
ayşe
0 #1 ayşe 03-02-2014 09:12
neden kova yok?
Alıntı

Yorum ekle