Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Yay burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Yaylar, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Merkür geri hareketi 4-10 Ekim tarihleri arasında özellikle ikili ilişkiler ve kariyer hayatıyla ilgili konular üzerinde etkili olacaktır, bu konular üzerinde biraz geriye çekiliyoruz. İç yüzleşme geri hareketi olarak yorumlanmaktadır. Mevcut işin maddi ve manevi tatminini ele alacağız. Sakin olmakta fayda vardır.

 

10-25 Ekim tarihleri arasında da sosyal ilişkilerle ilgili yaşam alanında geri hareket söz konusudur. Bu da bizim toplumla birebir ilişkilerimizde, arkadaşlıklarımızda geriye dönük olarak düşündüğümüz umutlarımız ve hedeflerimiz anlamında gözlemde bulunma dönemidir.

 

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda oluşacak. Bu tutulma çocuklar ya da çocuk yapma ilgili konular, mali kazançlar, yeni bir aşkın türünün gözden geçirilmesi gibi konuları kapsayacaktır. Refleks hareketlerin olmaması gereken bir dönemdeyiz.

 

24 Ekim tarihinde parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşecek. Akademik uzmanlık ya da yetenekli olduğumuz konuları bir türlü dışarıya istediğimiz gibi yansıtamıyoruz. Parçalı güneş tutulması da bunları vurgulamaktadır.

 

26 Ekim'den itibaren Mars para evimizde seyrine başlayacak. Bu da ciddi şekilde özellikle parasal getirisi olan işler ve kendini özgür bir şekilde ifade edebileceğin işleri tercih et diyor. Sosyal ilişkiler ve arkadaşlıklar anlamında da olgun bir şekilde resme bakma zamanıdır.

Yorumlar  

reyhan
0 #4 reyhan 10-05-2014 05:53
bu gün cumartesi neden günlük burç yorumu yok teşekkürler
Alıntı
reyhan
0 #3 reyhan 09-05-2014 08:53
teşekkürler herşey tutuyor
Alıntı
nilgun
+2 #2 nilgun 09-03-2014 09:03
Burcumuzu okumak icin 28 kez "sonraki" butonuna tiklamaliyiz. Tikla tikla hic bir sey anlasilmiyor. Lutfen sunu 10 tiklamaya indirsenizde bizde agiz tadiyla burcumuzu okuyabilsek. Ben bir kac tiklamadan sonra kapatiyorum. Anlasilmiyor cunku ...
Alıntı
ayşe
-1 #1 ayşe 03-02-2014 09:12
neden kova yok?
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı