Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Yay burcu aylık yorum: Kasım 2014

02 Kasım 2014 Yorumları Oku

Yay burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, Yay aylık burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

7 Kasım tarihinde Boğa burcundaki dolunay ile Kasım ayına adımımızı atıyoruz. Özellikle çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. Sağlığımız çok önemlidir. Huzur ve güven içerisinde yaşama arzusu fazlasıyla öne çıkmaktadır. Eğer iş hayatında bir takım sorunlarımız varsa, birlikte çalıştığımız insanlarla anlaşmakta güçlük çekiyorsak bu bizi yorabilir. İşimizde doyuruculuk yoksa bu dolunayda maddi anlamda sıkıntılar yaşanabilir. Beklenmedik durumlar bizi zorlayabilir. Çevremizdeki kişilerin huzursuz yapıları ve bizim kendimizi tam olarak tatminkar hissetmememiz yüzeye çıkacaktır. Biraz daha sakin olmakta, inatlaşmamak ve esnek düşünmekte fayda vardır.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda ilerliyor. Özellikle iletişim anlamında, ev ve ofis ortamlarında bizi baskı altına alacaktır. Yayların neleri kafaya taktığı ve kendisini rahatsız eden şeylerle ilgili konularda yüzleşmede bulunmaları gerekecektir. Problemleri derinlikli olarak ele almak gereklidir. Sabırlı olunması gereken bir dönemdir. Bütçenin sınırlarını aşmamaya dikkat edilmelidir.

16 Kasım tarihinde Venüs sizin burcunuzda seyrine başladığında yüzünüzde çiçekler açacaktır. İletişim ve hareketlilik anlamında, baskıları ve sıkıntıları geride bırakarak güzelliklere yelken açma anlamında etkili olacaktır. Yeni tanışmalar, bir takım pürüzlerin ortadan kaldırılması, yolculuklar içeren önemli ve kıymetli bir zamandır.

Reklam

22 Kasım tarihinde Güneş burcunuzda ilerleyecek. Pozitif bir yeni ay da o gün başlayacaktır. Bu yeni ay size şans getirecek, arzu edilen ilerlemeyi sağlamaya kapı açacaktır. Tecrübelerimizi ve bilgilerimizi daha iyi ifade edebileceğimiz yeni projelere adım atabiliriz. Farklı yerlerden iş teklifleri ve fırsatlar alabiliriz.

28 Kasım tarihinde Merkür burcunuzda ilerleyecektir. İletişim kurmak, hareket etmek, bağlantı kurmak ve görüşmek, kendi fikirlerinize uygun insanlarla etkinlikte bulunmak, yolculuklar, haberleşme, ticaret ve inanç gibi hemen hemen her konuda sizin için etkili bir dönemdir.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

FACEBOOK

Yorumlar  

reyhan
0 #4 reyhan 10-05-2014 05:53
bu gün cumartesi neden günlük burç yorumu yok teşekkürler
Alıntı
reyhan
0 #3 reyhan 09-05-2014 08:53
teşekkürler herşey tutuyor
Alıntı
nilgun
+2 #2 nilgun 09-03-2014 09:03
Burcumuzu okumak icin 28 kez "sonraki" butonuna tiklamaliyiz. Tikla tikla hic bir sey anlasilmiyor. Lutfen sunu 10 tiklamaya indirsenizde bizde agiz tadiyla burcumuzu okuyabilsek. Ben bir kac tiklamadan sonra kapatiyorum. Anlasilmiyor cunku ...
Alıntı
ayşe
-1 #1 ayşe 03-02-2014 09:12
neden kova yok?
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı