Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Eski sevgili

Başak aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Başaklar, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

4-10 Ekim tarihi arasında yönetici gezegeniniz geri hareket yapacaktır. Kariyer ile ilgili konular, öne sürmek istenen girişimlerle ilgili konular ve çevreyle ilgili meseleleri gözden geçirmeyi sağlayacaktır. Yeni bir iş düşünüyorsak, eğitim hayatında yer alıyorsak işi başından sıkı tutmak gerekiyor. Maddi ve manevi paylaşımlar konusunda yüzleşmede bulunup ilişkilere özen göstereceğiz. Yarım kalan işleri tamamlayıp onarım süreci olarak değerlendirilebilir.

10-25 Ekim tarihleri arasında ise Merkür Terazi burcuna geriliyor. İşten elde edilen gelir, çalışma ortamı, kariyerin doyuruculuğu ve çevre ilişkileri dikkatle incelenmelidir. İnsanların bize nazik ve ölçülü davranmaları için belirli bir mesafeyi koymakta yarar vardır.

8 Ekim tarihinde Koç burcunda tam ay tutulması yaşanacaktır. Bu tutulma ileriye dönük hedefleri ele almada kıymet taşıyor. Kötü niyetli insanlar yüzünden yaşanan kayıpları vurgulayan bir ay tutulmasıdır. Duyguları bir hayli öne çıkartır. Kızgın ve kırgınız. Burada sakin olmanızı istiyorum, resme bakmanızda yarar vardır.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda bu yılın son güneş tutulması meydana gelecektir. Farkında olmadan üstünü örttüğümüz ama karşılaştığımız, beklenmedik sıkıntılar yaratan birçok meselenin maddi ve manevi anlamda öne çıktığını görebiliriz. Dost ve düşmanlar, hedefler ele alınmalı, gelişim düşünülmeli ve gelişime katkıda bulunacak insanlarla ilişkiye girilmelidir.

26 Ekim tarihinde de çok olumlu ve sizi destekleyici bir Mars Oğlak geçişi vardır. Bu geçişin ilerisi adına çok etkili olduğunu söylemeliyim.

Yorum ekle