Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Başak burcu aylık yorum: Kasım 2014

02 Kasım 2014 Yorum Yaz

Başak burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık Başak burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

7 Kasım Boğa burcundaki dolunay ile yeni bir aya adım atmış oluyoruz. Bu dolunay özellikle bilgilenmeyi, akademik anlamdaki gelişimi, iş ve ticaret konularında mali anlamdaki işlere yönelişi göstermektedir. Bilginiz ve deneyiminiz doğrultusunda yaptığınız işlerden elde edilen gelirlerin işaretçisidir. Çevremizle aramızdaki bağlantılara bakacağız. Bağlı bulunduğumuz çevre içerisindeki ilişkilerde doyum hissi, etrafımızdaki insanların ucuz oyunlara başvurması ve üzerimizdeki hakları varmış gibi davranışlarda bulunmaları gözden geçirilmelidir. Rutin yerlerde bulunmak yerine daha farklı yerlere gitmeye ve daha farklı insanlarla tanışmaya çalışmalıyız. Maddi ve manevi anlamda daha dikkatli düşünmeliyiz.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda ilerlediğinde çevre ilişkilerini vurgulamaktadır. Birilerinin etkisinde kalmadan kendi çıkarlarımızı da gözetmemiz gereken bir geçiştir. Etrafımızdaki kişilerle yüzleşmelerde bulunurken kendimizi çok iyi ifade edebileceğimiz ve kendimizi sağlama alabileceğimiz durumlar da söz konusudur. Başaklar bir yandan çevreleriyle ilişkilerini ele alırken, diğer taraftan da sağlam olanın artık ne olduğunun bilincindedirler.

Reklam

16 Kasım tarihinde Venüs Yay burcunda seyrine başlıyor. Bizim için de ailevi konular önemli hale geliyor. Burada belirli bir çevre değişimi, uzaklara gitme arzusu, tayin, terfi veya eğitim yoluyla yer değiştirme ve kaynaşmayı önemsiyoruz. Ailede bir hareketlilik vardır. Bilgilenme arzusu söz konusudur. Fiziksel ve psikolojik anlamda iç dünyamıza bir gözlem de mümkün olabilir. Hem iç yüzleşmede bulunuyoruz hem de hayata tutunma refleksleriyle inancımızı pekiştiriyoruz. Hiçbir şeyi şansa bırakmamak gerektiğinin farkındayız.

28 Kasım tarihinde de Merkür Yay burcunda seyrine başlıyor. Üst üste yaşanan bu Yay geçişleri, ev hayatında toparlanma ve hareketliliği işaret ediyor. Evin içerisindeki huzurun temini için, biraz da geçmişi gözden geçirerek doğru yöne gitmek anlamında kıymetli geçişlerdir.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

FACEBOOK

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı