Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Başak aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Başaklar, Ağustos ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Ağustos ayında ilk etkili enerji, yöneticinizin Aslan burcu geçişidir. Bu geçiş, kendimize olan güven duygusu ve ortaya koymak istediklerimize odaklanma yönünde önemlidir. Bazen o kadar çok detaylar içerisinde boğuluruz ki yapmak istediklerimize zaman yetmeyebilir. Yaratıcı güç son derece artacaktır, yeni bir girişimde bulunmak istiyorsak bu geçiş gayet önemlidir. Hep takdir görmek istemek gibi gölgeli yanlardan uzak durulmalıdır.

10 Ağustos tarihinde, çalışma hayatıyla ilgili konularda etkili olacak Kova dolunayı meydana gelecektir. Kişi, kendisini yeniliklerle ifade etme arzusu duyar. Hedefler belirlenir, fakat şartlar müsait olmadığı için tam anlamıyla yapılamayabilir. Bu da yer yer tepkili davranmaya yol açabilir. Kendimizi öne sürme hevesi yüksektir, fakat şartlar başkalarıyla birlikte düşünmeyi gerektirecektir.

12 Ağustos tarihinde, ilişkileri geri planda gözden geçirme yönünde Venüs Aslan burcu geçişi vardır. Bu geçiş, mali konuların da ele alınması yönünde önem taşıyor. İç dünyada aşka çok fazla arzu vardır, bağlanmak isteyebiliriz fakat yanlış anlaşılmaktan hoşlanmıyoruz. Biraz daha merkezde olma arzusu olacaktır.

15 Ağustos tarihinde yöneticiniz burcunuzda seyrine başlıyor. Merkür'ün ilerleyişi ile, istenenler kafada oturtulmuş olacaktır. Yeni girişimleri işaret eder. Bu dönemde kendimizi çok daha iyi hissedip işleri düzenleyebilir, projeler sunabiliriz.

23 Ağustos tarihinde güneş burcunuzda seyrine başlıyor. Kişisel anlamda her türlü konunun merkez noktaya alınması ve bir analiz süreci içerir. Ardından 25 Ağustos'ta burcunuzda oluşan bir yeni ay vardır. Kişisel karalar, yapılmak istenenler ve tecrübelere göre yeni bir iş kararı verebilmek için fırsatlar çıkacaktır. İlişkiler gözden geçirilmeli, yaşanılanlardan dersler çıkarmalı ve yeni adımlar atılmalıdır.

Yorum ekle