Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Başak aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Başaklar, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Yöneticiniz 2 Eylül tarihinde kazanç evinde seyrine başlıyor. Bu da demektir ki güzel alışverişler, gereksinimleri karşılama anlamında arzulu ve istekli olacaksınız. Estetik duygusu çok yüksektir, zihin tamamen elit ve kaliteli olana yönelecektir. Kazanmak isteyeceksiniz, çünkü güzel yaşamaktan yana olacaksınız.

5 Eylül tarihinde Venüs burcunuzda seyrine başlıyor. Bu seyir boyunca hem mali konuları arka planda gözden geçiriyoruz, hem de bir yandan da kendimizin en olumlu yönlerimizle Başakçı kalitemizi öne alıyoruz. Kendimizi öne sürmek isteyeceğiz. Yeni bir ilişkiye adım atılabilir, eğer ilişkide mutluysak eşimizle bir sayfa açabiliriz, bir takım projelerde bulunabiliriz. Bekar Başaklar için de yeni bir tanışmanın vesilesi olabilir. En çok parasal konularda bu geçişin etkin olduğunu söyleyebilirim.

9 Eylül tarihinde karşıt burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay özellikle ilişkilerimizde birbirimize olan sevginin ve bağlılığın gözden geçirilmesi halidir. Kendimiz için girişimlerde bulunmak isterken, diğer taraftan eşimizin de bunu onaylıyor olması ya da ilişkimizin buna uygun olması gerekmektedir. Birbiriyle güzel bir ilişki kurmuş iyi anlaşan çiftler için bu dolunay hiçbir sorun çıkarmaz. Sorunlu ilişkilerde de bir taraf daha fazla eleştirel davranıyorsa, biraz dikkatli olunması gereken bir zaman dilimidir.

14 Eylül tarihinde yerleşim yeriyle ilgili konularda hem yolculuklar yapma, hem de şu anda oturduğumuz alanla ilgili bir hareketlenme vardır. Yeni projelerde bulunma hevesi çok yüksektir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda parasal kazançlarla ilgili konulardaki merkezde tutmamızı sağlayacaktır. Bir gün sonra da Terazi burcunda yine finansal alanda bir yeni ay meydana geliyor. Bütçeyi gözden geçireceğiz. Aileyle beraber yaşıyorsak daha fazla kazanma arzusu, eşle beraber bütçe yapılıyorsa onun mali durumu da önemlidir. Beklenmedik masraflar kendini hissettirebilir.

28 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Gölgeli günlerin de başlangıcının işaretçisidir. Burada dikkat edilecek nokta, çevre ilişkilerinde yeteneklerimize göre bir alana girmemiz gerekliliğidir. Daha önceden başlanmış projeler varsa, gölgeli günlerde bu projeler gözden geçirilmelidir.

29 Eylül tarihinde Venüs kazanç evinizde seyrine başlıyor. Mali konular üzerinde yeni getirileri işaret ediyor. Sanatsal faaliyetlere, yetenekli olduğumuz alanlara kendimizi adapte ettiğimizde bize kazançlar getirebilir. Eylül ayının birçok şeylere fırsat getirici olduğunu söyleyebilirim, yeter ki hangi konularda arzulu olmak istediğimizi bilelim.

Yorum ekle