Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Başak burcu aylık yorum: Aralık 2014

01 Aralık 2014 Yorum Yaz

Başak burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık Başak burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Aralık ayındaki ilk etkili enerji, çalışma hayatınızla ilgili alanda etkili olacak Mars Kova geçişidir. Aktif çalışma arzusunu ve hızlı bir şekilde işleri bitirme isteğini gösterir. Zaten yıl sonu olması sebebiyle daha çabuk hareket etme arzusu fazladır. Diğer bir taraftan da sosyal ilişkilerimizi ele alıyoruz. Bir takım gruplara kendimizi gösterme ihtiyacı hissedebiliriz. Yeni gruplara açık olmak gereklidir. Keşfedilmek için farklı bir tarz takınmamız gerektiğini söyleyen bir dönemdir. Detaylardan ziyade bütünü görerek hareket etmekte fayda vardır.

6 Aralık tarihinde oluşacak dolunay kariyer evinizde yer alıyor. Çalışmayan kişiler için toplumla birebir ilişkilerde etkilidir. İki ayrı proje üzerinde düşünme anlamında olabilir. Bir iş başvurusu sonuçlanabilir, bir proje içerisinde yer alabileceğimizi öğrenebiliriz. İki yönlü düşündüğümüz için şu andaki mevcut işimizin artı ve eksileri üzerinde durabiliriz. İletişimi güçlü tutup gerginlikten uzak durmak gerekir. Eğitimi de ön planda tutmak önemlidir.

Reklam

10 ve 17 Aralık tarihlerinde Venüs ve Merkür aşk evinizde seyrine başlayacak. Bu seyirde aşk biraz ciddileşiyor. Bizim de bakış açımız özellikle partner konusunda daha dikkatli olmaya dönüktür. Başaklar zaten mükemmeliyetçi olduğu için, doğal olarak daha seçici davranırlar. İş hayatında da yeteneklerimizi daha iyi nasıl değerlendirebileceğimiz hususunda dikkatli seçimlerde bulunuyoruz. İlişkilerde bir yanıyla ortaklık kurmaya çalışıp, güzel bir birliktelik yaşamayı önemsiyoruz. Ancak karşımızdaki insanın tutarlı duruşuyla güven uyandırması gerekmektedir. Mevcut ilişkimizin ilerisi için güven vaat edip etmediğini de değerlendireceğiz. Bekar Başaklar, bu süreçte genelde partnerin biraz daha olgun hareketlerine dikkat ederler, yaşça büyük partnerlere yönelme durumu olabilir.

22 Aralık tarihinde Güneş Oğlak burcunda seyrine başlıyor ve yeni ay doğuyor. Önümüzdeki süreçte tutarsız, dengesiz ve geleceği olmayan ilişkilere pek meyil olmayacağını gösteriyor. Bu yeni ayın arkasındaki güç Satürn, Yay burcunda 23 Aralık'ta seyrine başlayacağı için, bundan sonraki süreçte Başaklar için yuva ve ailevi anlamda önemi artacaktır. Ailevi sorumluluklar ağır basabilir.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı