Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Başak aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Başaklar, Temmuz ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!  Yöneticiniz Merkür'ün geri hareketi gölgeli günleri de dahil olmak üzere 7 Temmuz tarihinde sona erecek ve düz seyirle ilerleyecektir. Bu mesleki konular üzerinde hem Haziran ayından bu yana olan gelişmeleri farklı bir bakış açısıyla ele alma, o tarihlerde karar verilmediyse bunların önünün açılması yönünden de önemlidir. Daha akıllıca bilinçli bir şekilde ilerleyebileceğiz. Karşımıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatlara 7-13 Temmuz tarihleri arasında bakabiliriz.

12 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda dolunay oluşacaktır. Aşk evimizle ilgili konularda ve ileriye doğru dönük hedefler anlamında bu dolunay gözüküyor. Burada aslında bir yanıyla da mali konular bir hayli etkili olmaktadır. Kendimizi ifade etme, aşk, çocuklarla ilgili konularda ya da yaşamsal meselelerde biraz ciddiyetle durmaktayız. Bu ciddiyetle durmamızın gerisindeki faktör ise maddi açıdan kazançlı çıkma arzusudur. Birlikte olduğumuz kim ya da hangi olgu varsa, bizi rahatsız etmiyorsa, bu dolunayda herhangi bir problem çıkmaz. Daha dikkatli olunabilecek bir dolunaydır.

13 Temmuz tarihinde Merkür Yengeç burcunda ileri hareketine devam etmektedir. Böylece son haftalarda hedefler, kendimizi gözden geçirme, dostluk ilişkileri veya bir takım problemleri yerine koyma yönünde evet diyeceğiz. Duygularımızı belirli bir form içerisinde tutup mantığımıza ağırlık vererek değerlendirebiliriz.

16 Temmuz tarihinde, 12 yıl sonra Aslan burcuna ilerlemekte olan bir Jüpiter ile karşı karşıyayız. Değerlerimizi, kendimizi ifade etme gücünü engelleyen olgularla mücadele etme işaretçisidir. Bir yandan büyümek, verimli halde ilerlemek ve kendimize muktedir olmak istiyoruz. Bizi rahatsız eden mevzuları ve güven duygusuna zarar veren problemleri bu dönemde tekrar ele alacağız. Moral yükseltici aktivitelere yönelerek kendimizi rahatlatabiliriz. Bizi burada en fazla rahatsız eden konu Satürn'ün bir baskısı olabilir. Özellikle Ocak - Nisan 2015'de kararları vermeden önce etrafı kolaçan etmekte, sakin olmakta, planlı ve programlı çalışmaya önem vermenizde yarar görüyorum.

23 Temmuz tarihinde Güneş Aslan burcunda seyretmeye başlıyor. Bu da kendimiz ifade etme yönünde önem taşıyor. 27 Temmuz'da da yeni ay Aslan burcunda oluşuyor. Bunların hepsi tamamen iç güvenlik, geri plandaki bir takım meselelerin kontrolü, arındırma, canlanma ve tazelenme anlamında aktivitelere yönelme konusunda iyi bir süreçtir. Perde arkasındaki bir takım gerçeklere ulaşabiliriz.

26 Temmuz tarihinde Mars Akrep burcunda seyrine başlıyor. Hem çevresel ilişkilerde, hem yakın akraba meselelerinde, eğitim, işle ilgili konularda bilgi ve deneyimleri gösterme anlamında bu dönemde yeni kararlar alabileceğiz.

Melek tarotu

Yorum ekle