Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

İkizler aylık yorumu

31 Mart 2014 Yorumları Oku

Sevgili İkizler,

Nisan aylık burç yorumlarınıza göre bu ay sizi neler beklediğini ve nasıl hareket etmenizin faydalı olacağını İremsu'dan öğreneceksiniz. Türkiye'nin en iyi astrologu İrem Su'nun muhteşem anlatımıyla aylık burç yorumunuzu dinleyeceksiniz. Bu ay sizleri neler bekliyor, ay boşluk etkisi altında neler yapmak gerekir? Önce Nisan aylık burç yorumunuzu metin olarak sunalım, sonrasında videoyu izleyiniz...

Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venüs Balık burcu geçişidir. Kariyer hayatıyla ilgili konularda ve aşk yaşamınızı ilgilendiren meseleler üzerinde etkili görünmektedir. Kişi özellikle mesleki konular üzerinde ilişkilerini gözden geçirmelidir. Hesaba dayalı bir meslek grubunda çalışıyorsanız, dağılmadan hareket etmek gerekir. Ayrıca aşkta vericilik anlamında ilişki gözden geçirilmelidir.

7 Nisan tarihinde Merkür Koç burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir sizler için aktif bir iletişimin simgesidir. İkizler, zaten iletişimin öncüsü kişilerdir. Bu dönemde bir takım girişimlerde bulunmak için öne çıkmaya hazırlardır. Fikirleri ifade ederken de dozu ayarlamakta fayda vardır.

15 Nisan Terazi burcunda oluşacak Ay tutulmasıyla ileriye dönük hedefler anlamında istekli, aç, aktif olduğunuzun işaretçisidir. Spontane tepkilerde bulunmadan önce ortam şartlarına bakılmalıdır. Yetenekleri öne sürerken şartları da göz önüne almak dengeli olacaktır.

20-23 Nisan tarihlerinde Güneş ve Merkür Boğa geçişi olacaktır. Bu geçişler, iç dünyamıza yönelerek kendimizi huzur ve emniyet anlamında önemsememize neden olacaktır. Biraz daha sakin ve bilinçli davranmanın önemli olduğunu fark edeceğiz. Daha sağlam adımlar atmanın önemli olduğunu göreceğiz.

29 Nisan tarihinde güneş tutulması Boğa burcunda gerçekleşecektir. Son 1,5 yıllık süreçte genel olarak yaşamsal meselelerde edindiğimiz tecrübeleri, bizi güvensiz hissettiren deneyimleri süzgeçten geçireceğiz. Bu güneş tutulması da bizim artık sağlam adımlar atmak doğrultusunda olduğumuzu, paranın önemini, güven içerisinde yaşamanın ne kadar kıymetli olduğunu anlamamızda bir joker karttır.

Yorumlar  

emine
+1 #2 emine 11-03-2014 12:26
2013 yılı yorumlarınız daha güzeldi bu yıl tutarsız ve daha karışık
Alıntı
emine
+2 #1 emine 11-03-2014 12:25
2013 yılı yorumlarınız inanın daha güzel ve gerçekçiydi bu yıl pekte tutarlı olmayan karmaşık yorumlarınız var
Alıntı

Yorum ekle