Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

İkizler aylık yorumu

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili İkizler, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!

2 Eylül'de Merkür Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bu da aşkta iletişimin öne geçmesi anlamına gelir. Yeni tanışmaları, devam eden ilişkide sen ve ben olgusunun bize dönüşmesini, karşılıklı dinlemeyi ve özellikle de zihinsel anlamda aşka kendimizi odaklamayı sağlaması açısından son derece kıymetli buluyorum.

5 Eylül tarihinde yuva evinizde Venüs Başak burcu seyrini deneyimlemek mümkündür. Ev işleri, tadilat, bakım konularıyla ilgilenebilirsiniz. Genelde bütçenin bir kontrolden geçirilmesi gereklidir. Aile büyükleriyle sağlık veya iş anlamında temasta bulunulabilir. Biraz eleştirel davranabiliriz. Yeni bir taşınma söz konusuysa alışma dönemidir. Biraz hesabı bilmek ve ortamda huzuru gözetmekte yarar vardır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana gelecek. Hem mali ortaklıklar anlamında hem aşk hayatıyla ilgili konularda ve hepsinden önemlisi şu anki mesleki kariyerle ilgili meseleler üzerinde hassasiyet ile durmamızı sağlayacaktır. İş ve ev arasındaki dengeye bakacağız. Aşkta ve mali konularda özellikle hesabımızı bilmeyi sağlayan bir uyarı olacaktır.

14 Eylül tarihinde Mars Yay burcunda seyrine başlıyor. Yeni tanışmalar açısından etkili, var olan ilişkide partnerin aktif oluşu, yeni projelerde yer almak arzusu yönünde değer taşıyor. Aktif bir ilişki dönemidir. Bir arada olmanın getirdiği tat çıkarılır, evlilerde çocuk düşünme arzusu olabilir.

23 Eylül tarihinde burcunuz ile uyumlu görünüm yapacak Güneş, Terazi burcunda yani aşk evinizde seyrine başlıyor. Bir gün sonra yine aynı alanda bir yeni ay meydana gelecektir. Bu yeni ay aslında olumlu olarak görünüyor. Yakın çevre ilişkileri ve iletişimde rahatlık getirecektir. Hem de kendinizi ifade etme anlamında önem taşıyacaktır. Evli olanlar için bebek haberi olabilir. Hayatınızla ilgili konularda sürpriz haberler alırsanız hiç şaşırmayın. Hepsi genelde olumlu yönde olacaktır.

28 Eylül tarihinde çalışma hayatınızla ilgili konularda Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Gölgeli günleriyle başlayacaktır. Yeni bir proje varsa ön hazırlıklarını yapacağız, ancak üzerinde düşüneceğiz. Analiz yapmadığımız konular üzerinde kararlar vermeyeceğiz. Eski işlerimizi gözden geçireceğiz. Mali anlamda doyurmayan bir işte çalışıyorsak, bunları da bir ele alacağız.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcunda ve aşk evinizde seyrine başlıyor. Bu geçişte aşk için kendinize bir dilek tutmanızı öneriyorum. Bu geçişle değişime, yenilenmeye hazır olun.

Yorumlar  

emine
+4 #2 emine 11-03-2014 12:26
2013 yılı yorumlarınız daha güzeldi bu yıl tutarsız ve daha karışık
Alıntı
emine
+2 #1 emine 11-03-2014 12:25
2013 yılı yorumlarınız inanın daha güzel ve gerçekçiydi bu yıl pekte tutarlı olmayan karmaşık yorumlarınız var
Alıntı

Yorum ekle