Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

İkizler aylık yorumu

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili İkizler, Temmuz ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!

Yönetici gezegeniniz için geri hareket 7 Temmuz'da bitecek ve derin bir nefes alacağız. Çünkü bu geri hareket sizler için zorlayıcı olmuştu. Bekledik, durduk, olayları gözden geçirdik. 1-13 Temmuz arasında, Haziran'da yapamadıklarımıza tekrar bakarak belki uygulama fırsatı bulabiliriz. Daha hızlı ilerleyeceğiz, kararları daha çabuk alacağız.

12 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunay mali konular üzerinde bir hayli etkilidir. Öncelikle de çalışma hayatıyla ilgili meseleleri vurgulayacaktır. İş hayatıyla ilgili konularda, alacak verecek meselelerinde, güvende hissedip hissetmediğimiz konusunda soru işaretleri varsa, bu dolunayda bunun göstergeleri ortaya çıkacaktır. Karamsar düşünmeden, aklımız başımızda dolunayın ışığıyla resme bir bakacağız.

13 Temmuz tarihinde yöneticiniz Yengeç burcunda seyrine başlıyor. Bu da maddi konularda kendimizi güvence altına alma anlamında önem taşımaktadır. Sınırlarımızın farkında olarak yeniden düzenlemeler yapabileceğiz.

16 Temmuz tarihinde, Jüpiter Aslan burcunda seyrine başlıyor. Bu da aktif İkizler için harekete geçme ve kendini gösterme, yakın çevre üzerinde hakim olma, ifade gücünün yükselişidir. Yeni çevreye girme arzusu ortaya çıkarır. Yeni bir girişimle ilgili konularda, çok abartmadan getiri ve götürü hesabına bakmak gerekmektedir. Ocak - Nisan 2015 tarihlerine kadar sakin ve ağırbaşlı olmakta fayda vardır.

23 Temmuz tarihinde Güneş burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacaktır. Ardından 27 Temmuz tarihinde Aslan burcunda yeni ay oluşacaktır. Çevre ilişkileri, bilgi ve tecrübeyi gösterme, eğitim anlamında olumlu enerjiler vardır.

26 Temmuz tarihinde Mars Akrep burcunda seyrine başlıyor. Aralık ayından beri aşk hayatıyla ilgili konularda Mars ileri geri hareket yapmıştı. İş ilişkilerinde ve sağlık konularında dikkatli, akıllıca, diretmeden davranmak gerekmektedir.

Melek tarotu

Yorumlar  

emine
+3 #2 emine 11-03-2014 12:26
2013 yılı yorumlarınız daha güzeldi bu yıl tutarsız ve daha karışık
Alıntı
emine
+1 #1 emine 11-03-2014 12:25
2013 yılı yorumlarınız inanın daha güzel ve gerçekçiydi bu yıl pekte tutarlı olmayan karmaşık yorumlarınız var
Alıntı

Yorum ekle