Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Eski sevgili

İkizler aylık yorumu

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili İkizler, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!

4-10 Ekim tarihlerindeki hareket çalışma hayatıyla ilgili meseleleri kapsıyor. Sağlık kontrollerini yaptırmamız açısından önemlidir. Eğer acil bir problem varsa bunu ertelememeliyiz. İş ortamında bulunan kişilerle olan ilişki son derece kıymetlidir. Karşılıklı çıkarların korunması beklenmelidir. Problemler varsa çözüme kavuşturmanın üzerinde duracağız.

Yönetici gezegeninizin ikinci geri hareketi 10-25 Ekim tarihleri arasında Terazi burcunda oluşuyor. Özellikle aşk hayatıyla ilgili konularda resme bakıyoruz. Karşınıza yeni biri çıkarsa öncelikle onu tanımaya özen gösterin. İlişkide bir takım problemler varsa hemen bir ayrılık kararı vermek ya da daha önceden verilen bir kararı değiştirmemek gerekir.

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda gerçekleşecek. Özellikle ikili ilişkilerde, çevreyle alakalı meselelerde yenilik arzumuzun yüksek olduğunu görüyoruz. Ay tutulması mali konular ve ileriye dönük hedefler anlamında da kıymet taşıyor. Sosyal hayatta, toplumsal ilişkilerde olsun kazanç elde etmek istiyoruz. Bu nedenle de aktifiz. Ayrıca evlilik ve çevre değişimleri anlamında sakin bir şekilde mevcut duruma bakmayı sağlıyor.

24 Ekim tarihinde parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşecek. Çalışma hayatı ve sağlıkla ilgili konuları bir hayli vurguluyor. İlişkilere ve çevre değişimlerine bakılmalı, sabırlı olunmalıdır. Sağlıkla ilgili meseleleri gözden geçireceğiz.

26 Ekim tarihinde Mars Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir boyunca mali ortaklıklar, finansal ilişkiler konusunda çok ciddi bir şekilde duracağız. Mevcut durum, işten elde edilen gelir ve bağlantıların restore edilmesi gerekir. Aklı başında, ciddi ve disiplinli hareket edilmelidir.

Yorumlar  

emine
+4 #2 emine 11-03-2014 12:26
2013 yılı yorumlarınız daha güzeldi bu yıl tutarsız ve daha karışık
Alıntı
emine
+2 #1 emine 11-03-2014 12:25
2013 yılı yorumlarınız inanın daha güzel ve gerçekçiydi bu yıl pekte tutarlı olmayan karmaşık yorumlarınız var
Alıntı

Yorum ekle