Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

İkizler aylık yorumu

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili İkizler, Ağustos ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!

Ağustos ayındaki ilk etkili enerji, 1 Ağustos tarihinde burcunuzla uyumlu görünüm yapacak Merkür Aslan geçişidir. Bu hem yolculukları, hem yeni tanışmaları, aşkı ve çevremizle olan ilişkilerde fikirlerimizi öne koymamızda önem taşıyor. Yolculuklara çıkılabilir, yeni biriyle tanışılabilir, bir hareketlilik söz konusudur.

10 Ağustos tarihinde Kova burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda uzaklara açılmak söz konusu olabilir, yeniliklere heves vardır. Daha önce başvurulan bir iş ya da girişim varsa sonuçları alınacaktır. Eğitimle ilgili konularda, yapılan tercihleri yürürlüğe koyma vaktidir. Bir yandan özgür olma isteği çok fazlasıyla öndedir. Diğer yandan da yakın çevremizde kendimizi ifade etmek isteriz.

12 Ağustos tarihinde, Venüs Aslan burcunda seyrine başlıyor. Evrensel enerjiler, ilişkilerdeki gücü size hediye edecektir. Eğer yalnızsanız, yeni bir ilişkiye adım atılabilir. İlişki zaten sürüyorsa birlikte aktivitelerde bulunulabilir. Pürüzler varsa siz daha çok etkin olmaya ve kendinizi kabul ettirmeye çalışırsınız. Takdir edilmek istersiniz. Paylaşım, iletişim ve kendimizi gösterme yönünde etkili olacaktır.

15 Ağustos tarihinde ev içerisindeki bir takım düzenlemeleri işaret eden Merkür Başak burcu geçişi başlıyor. Evdeki onarım, tamirat ya da düzeltilmesi gereken işler varsa, bunların toparlanması gerekir. Ailevi konularda ve evle ilgili meselelerde analizin çok iyi yapılması gerekir. Detaylara bakıp bütüne ulaşmakta fayda vardır.

23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyrine başlıyor. O da ev ve ailevi konularda etkilidir. Ardından 25 Ağustos tarihinde bu alanda yeni ay oluşuyor. Yeni ay, evin içerisindeki bir yeniliği işaret ediyor olabilir. İş hayatındaki duruma bakarak kararlar verilmelidir. Sağlık anlamında durumumuzun buna müsait olup olmadığına bakılması lazımdır. Çok fazla endişeli ve kuruntulu olmamak gerekir. Hem çalışma hayatını hem de ailevi konuları çok iyi restore edebiliriz.

Yorumlar  

emine
+3 #2 emine 11-03-2014 12:26
2013 yılı yorumlarınız daha güzeldi bu yıl tutarsız ve daha karışık
Alıntı
emine
+1 #1 emine 11-03-2014 12:25
2013 yılı yorumlarınız inanın daha güzel ve gerçekçiydi bu yıl pekte tutarlı olmayan karmaşık yorumlarınız var
Alıntı

Yorum ekle