Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

İkizler burcu aylık yorum: Aralık 2014

01 Aralık 2014 Yorumları Oku

İkizler burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık boğa burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Aralık ayının ilk etkili enerjisi Mars Kova burcu geçişidir. Bu geçiş, İkizler için son derece olumludur, ayrıca mutlu oldukları bir enerjidir. Hem yeni arkadaşlıklar edinir, hem de yenilikleri takip edip bilgiler edinebilirler. Bir yanlarıyla keşfe açıktırlar. Diğer taraftan da kendilerini ifade etme anlamında girişimlerde bulunma yönünde kıymetlidir. Yüksek eğitimde olanlar için de gelecekleri tayin etme anlamında bir seçimde bulunma zamanını işaret eder. Akademik anlamda seçim yapma zamanı ve sıkı çalışma halidir. Yenilikçi ve maceracı düşünceler öndedir.

6 Aralık tarihinde burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunayda İkizler biraz yenilik isteyecek, baskı altında olmak istemeyecek, ilişkisini ele alacaktır. Kendi değişimleri için daha bencil düşünmeye adaydır. Bu dolunay, İkizler açısından kendine dönük düşünmeye etki etmektedir.

Reklam

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından Merkür Oğlak burcunda seyrine başlıyor. İkizler için özellikle mali konularda önem taşıyor. Eş ve iş ortağıyla ilgili paylaşımlar bizi düşündürüyor. Çünkü bazı şeyleri hesaba kitaba uydurmaya çalışıyoruz. İş ortaklığındaki kazanç gözden geçirilmelidir. Miras ve hisseli paralar söz konusu olabilir, belirli bir zaman taahhüdü konulabilir.

Yeni bir yıla adım atılıyor ve bundan sonraki Oğlak yeni ayında ve 2,5 yıl süresince etkili olacak çok önemli bir geçiş vardır. Bundan sonraki süreçte daha sağlam beraberlikler ve ortaklıklar kurulmalı, kişisel gelişim sürdürülmelidir. İlişkiler test alanı oluyor fakat Satürn'ün şöyle bir özelliği var ki; her bir test bizi daha iyi yapılandırmayı sağlar.

22 Aralık sabahı uyandığımızda hem mali konulardaki paylaşımları ele alacağız, hem de kimlerle işbirliğimiz veya ilişkimiz varsa, dengelerin yerli yerine oturtulması anlamında adım atacağız.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

Yorumlar  

esre
+1 #4 esre 22-11-2014 09:56
inanmayın arkadaşlarya buna bakacağınıza gidin 1sayfa kuran okuyun
Alıntı
ömer
0 #3 ömer 16-11-2014 17:53
böyle bişi görmedim olamaz süpersiniz cuk oturdu
Alıntı
emine
+4 #2 emine 11-03-2014 12:26
2013 yılı yorumlarınız daha güzeldi bu yıl tutarsız ve daha karışık
Alıntı
emine
+2 #1 emine 11-03-2014 12:25
2013 yılı yorumlarınız inanın daha güzel ve gerçekçiydi bu yıl pekte tutarlı olmayan karmaşık yorumlarınız var
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı