Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

İkizler burcu aylık yorum: Kasım 2014

02 Kasım 2014 Yorumları Oku

İkizler burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık boğa burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

7 Kasım'da Boğa burcundaki dolunayla bu aya adım atıyoruz. İç huzurumuz anlamında çok kıymetli bir dönemdir. Stres, hayat yükü, karmaşıklıklar, parasal konular hepimizin üzerinde bir baskı yaratıyor. Bu dolunayda da moral gücümüz üzerinde özellikle duracağız. Huzurumuzu ve mutluluğumuzu sorgulayacağız. Bu sorgulamada öncelikle kendimize ne kadar inandığımız ve güvendiğimiz çok kıymetli bir olgudur. Hem ilişkilerimize hem de çalışma hayatımıza bir bakacağız.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak. Çalışma hayatı net olarak odaklandığımız alan haline geliyor. İşimizdeki verimlilik gözden geçirilecektir. Sağlık problemimiz varsa bu dönemde kontrollerimizi yaptırmamız gerekir. İşimizden elde ettiğimiz gelir ve gider durumuna bir bakalım.

Reklam

16 Kasım tarihinde Venüs Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir özellikle ikili ilişkilerde, evli ve ilişkisinde mesut olanlar için birlikte yapılan güzel iletişimlerin ve yolculukların işaretçisidir. İlişkisinde problemler olanlar için, özellikle bu geçişte partnerle ortak iletişimi çok iyi sağlamak gereklidir. Bekar İkizler için de yakın çevrenizden birinin sizi yeni birisiyle tanıştırması anlamında güzel bir geçiştir. Yeni bir iş teklifi geldiğinde bunun artıları ve eksileri dikkatlice değerlendirilmelidir.

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcunda ilerlemeye başlayacak ve ardından yeni ay doğacaktır. Bu yeni ay yenilikler içeriyor. Kişisel anlamda pozitif düşünen, iyi niyetli kişilerle karşı karşıya geliyoruz. Yeni ay beraberliklerde biraz da farklı kişilere yönelmemizi sağlıyor. Partnerimizin de inatçı bir şekilde değil, hayatın güzelliklerini birlikte götürmeye istekli olmasını bekliyoruz. Geçmişi geride bırakmak, geçmişin problemlerini üstümüzden atmak ve yeniye yer açmak istiyoruz.

28 Kasım'da da Merkür bu bölgede etkili oluyor. Bu da konuşmaların simgesidir. Yani partnerle olan iletişimin simgesidir. Eğer yeni ayda yeni bir insanla karşılaşıldıysa, birbirinizi tanıma anlamında etkin bir süreç geçiriyorsunuz demektir. Evlilikte ise fikirleri tartışmak, hafta sonlarını kısa yolculuklarla değerlendirmek, güzel bir hayatın izlerini beraber götürmekten yanayız.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

FACEBOOK

Yorumlar  

esre
0 #4 esre 22-11-2014 09:56
inanmayın arkadaşlarya buna bakacağınıza gidin 1sayfa kuran okuyun
Alıntı
ömer
-1 #3 ömer 16-11-2014 17:53
böyle bişi görmedim olamaz süpersiniz cuk oturdu
Alıntı
emine
+3 #2 emine 11-03-2014 12:26
2013 yılı yorumlarınız daha güzeldi bu yıl tutarsız ve daha karışık
Alıntı
emine
+1 #1 emine 11-03-2014 12:25
2013 yılı yorumlarınız inanın daha güzel ve gerçekçiydi bu yıl pekte tutarlı olmayan karmaşık yorumlarınız var
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı