Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Eski sevgili

Kova aylık yorumu

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Kovalar, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

4-10 Ekim tarihleri arasında Akrep burcunda geri hareket gerçekleşecektir. Burada aşk hayatıyla ilgili konular ele alınacak hem de mali konular gözden geçirilecektir. Önemli olan kariyer hayatında durmak istenen yola bir bakılmasıdır. Duruyoruz ve resmi gözlemliyoruz. Tatmin olmadığımız durumlar söz konusu olabilir fakat hemen karar vermiyor ve mevcut işimizi sürdürüyoruz. Aniden çıkan bir teklifte ise beklemeye alıyoruz. 

İkinci geri hareket 10-25 Ekim tarihleri arasında burcunuz ile uyumlu bir görünüm yapacaktır. İnsanlarla olan ilişkiler, seviyeli dostluklar, bilgi ve tecrübeleri insanlara sunmanız yönünde şu anki duruma bakılmalıdır. Çevre değişimi olabilir, akademik hayata önem verilmelidir. Yurt dışı ile alakalı konular ele alınabilir, çabuk hareket edilmemelidir.

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda gerçekleşecek. Yakın çevreyle alakalı konularda önem arz etmektedir. Özellikle aktif olmak ve kendimizi ifade etmek, arzuları ve hedefleri elde etmek isteyeceğiz. Fakat bireysel düşünemeyiz, sisteme dikkat etmek gerekir. 

24 Ekim tarihinde parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşiyor. Bu da ilişki, iş ortaklıkları ve kariyer hayatını fazlasıyla vurguluyor. Sistemin ve şartların farkında olunması lazımdır. Kendinizle yüzleşmede bulunması da gerekir. 

26 Ekim'den sonra Mars Oğlak burcunda ilerlemeye başladığında, bizler için özellikle sistemli çalışmanın, işimizde gelişmek adına sorumlulukları üzerimize almanın gayet kıymetli olduğunu söylüyor. 

 

 

Yorumlar  

dopaminn
+3 #2 dopaminn 06-03-2014 20:57
ozaman işine bak hem okuosun hem zıplıosun...ast rolojıyle ılgın yoksa konusma!!!ınsan lar genel yorumlar yapıo hayat hıkayenı anlayıp sana analızmı yapıcak...madem bukadar hmanıstsın baskaseylerle ugras astrolojıyee zırtlaman son işin olsun ;) kendını baska gündemlerle yor ;)
Alıntı
akrep
+1 #1 akrep 03-02-2014 14:41
aarkadasım kahın mısın sen mılletı boyle kandırıyorsun sacmalıyorsun sen gelecegı bılıyorum bdıye atıp tutuyorsun sen zaten gunahkarsın baskasınıda gunaha sokyorsun bu arada jupıter ıle ay arasındakı acıyı nerden bılıyon :d
Alıntı

Yorum ekle