Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Kova aylık yorumu

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Kovalar, Ağustos ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Ağustos ayında ilk etkili enerji, karşıt burçta 1 Ağustos tarihinde geçişini sürdürecek Merkür'dür. Özellikle ikili ilişkilerde partnerin sözel anlamda kendi fikirlerini öne sürmesi yönünde önem taşıyor. Düşündükleri yenilikler bizim düşüncelerimizle örtüşmeyebilir, ancak bu farklılığın getirdiği zenginliktir. Eğer ilişkiniz sağlamsa partnerin bu tür değişikliklerini gayet doğal karşılarsınız. İlişkinizde bir taraf çok hakimiyetçi ise, baskın konuşma tarzı pek hoşunuza gitmeyebilir. İlişkisi olmayanlar açısından da yeni bir tanışmanın göstergesidir.

10 Ağustos tarihinde ilişki evlerini kapsayan önemli bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda kendimizi öne sürme arzumuz bir hayli önemlidir. Eğer bir ortakla çalışacaksanız, birbirinizin fikirlerini ele almak önem taşır.

12 Ağustos tarihinde Venüs Aslan burcunda seyrine başlıyor. Partnerin sıcak yaklaşımlarında, kendini ifade etmesinde etkilidir. Birlikte farklı şeyler yapmanın güzelliğini gösterir. Eğer bir sorun varsa, partner kendini merkeze oturtmak isteyecektir.

15 Ağustos tarihinde Merkür Başak burcunda seyrine başlıyor. Borçlar, alacaklar, iş ortaklıkları gibi konular gözden geçirilir, ilişkiler ve değerler ele alınmalıdır. Bu geçişte bütçenin ayarları ele alınmalıdır.

23 Ağustos tarihinde güneş Başak burcunda seyrine başlıyor. Eşin kazancıyla alakalı mali konulara önem vereceğiz. İş ortağının mali konular üzerindeki paylaşımını gözden geçireceğiz.

25 Ağustos'ta bu bölgede yeni ay doğacaktır. Finansal ortaklıklar, mali durum, iş tercihleri gözden geçirilmelidir. İş hayatıyla ilgili problemler varsa yeni iş tercihleri yapılabilir.

Yorumlar  

dopaminn
+1 #2 dopaminn 06-03-2014 20:57
ozaman işine bak hem okuosun hem zıplıosun...ast rolojıyle ılgın yoksa konusma!!!ınsan lar genel yorumlar yapıo hayat hıkayenı anlayıp sana analızmı yapıcak...madem bukadar hmanıstsın baskaseylerle ugras astrolojıyee zırtlaman son işin olsun ;) kendını baska gündemlerle yor ;)
Alıntı
akrep
0 #1 akrep 03-02-2014 14:41
aarkadasım kahın mısın sen mılletı boyle kandırıyorsun sacmalıyorsun sen gelecegı bılıyorum bdıye atıp tutuyorsun sen zaten gunahkarsın baskasınıda gunaha sokyorsun bu arada jupıter ıle ay arasındakı acıyı nerden bılıyon :d
Alıntı

Yorum ekle