Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Kova aylık yorumu

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Kovalar, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Merkür Terazi burcu seyri 2 Eylül'de başlıyor. İkili ilişkiler anlamında yeni arkadaşlıkları simgeliyor. Bizimle aynı düşünen ve paylaşımda bulunabileceğimiz insanlar karşımıza çıkabilir. Ayrıca çevremizle olan ilişkilerimiz de güzelleşiyor. Kendimize güvenimiz de yerine geliyor.

5 Eylül tarihinde mali konulara ve iş hayatının getirilerine bakmak gereklidir. İnsanlarla olan beraberliklerde biraz daha titiz düşünülmelidir. Yapılan işin neler kazandırdığı gözden geçirilmelidir.

9 Eylül tarihinde finans evinizde bir dolunay meydana gelecektir. Bu dolunayda, kazanç konuları değerlendirilmeli, borç ve alacak dengesi gözden geçirilmelidir. İşin geliri memnuniyet yaratıp yaratmadığı değerlendirilmelidir. Yetenekli olunan konularda piyasanın şartları ve trendleri dikkatle izlenmelidir. İnsanlara hizmet etme ve insanlarla paylaşım anlamındaki konulara da önem verilmelidir.

14 Eylül tarihinde, Mars Yay olumlu bir enerjidir. Bu yeni adım başkaları tarafından tanınmayı da sağlar. Daha cesur ve özgüven yüksek halde hareket edebilirsiniz. Girişim hevesi vermektedir. Merkür gölgeli günleriyle örtüşen Mars Yay geçişini olumlu bulmaktayım.

29 Eylül'de de Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bu dönem size yeni bir aşk getirebilir, mevcut ilişkiyi güçlendirebilir, sorunları ortadan kaldırır ve sosyal faaliyetleri düzenler. Genel anlamda olumlu bir aydır.

Yorumlar  

dopaminn
+2 #2 dopaminn 06-03-2014 20:57
ozaman işine bak hem okuosun hem zıplıosun...ast rolojıyle ılgın yoksa konusma!!!ınsan lar genel yorumlar yapıo hayat hıkayenı anlayıp sana analızmı yapıcak...madem bukadar hmanıstsın baskaseylerle ugras astrolojıyee zırtlaman son işin olsun ;) kendını baska gündemlerle yor ;)
Alıntı
akrep
+1 #1 akrep 03-02-2014 14:41
aarkadasım kahın mısın sen mılletı boyle kandırıyorsun sacmalıyorsun sen gelecegı bılıyorum bdıye atıp tutuyorsun sen zaten gunahkarsın baskasınıda gunaha sokyorsun bu arada jupıter ıle ay arasındakı acıyı nerden bılıyon :d
Alıntı

Yorum ekle