Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Kova burcu aylık yorumu: Aralık 2014

01 Aralık 2014 Yorumları Oku

Kova burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, Kova aylık burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde! 

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık tarihinde burcunuzda ilerleyecek Mars geçişidir. Kovalar için dış dünyada aktif bir şekilde kendilerini ifade etmek anlamına gelmektedir. Kendinizden ve yaptıklarınızdan daha fazla emin olursunuz. Sosyalleşme yönünde de insanların dikkatini çekip yeni planlara açık olacaksınız.

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda dolunay oluşacak ve aşk evimizde meydana gelecektir. Hedeflerimiz ve kendimizi ifade etme anlamında duygularımız iki yönlü meseleler üzerinde durmaktadır. Bu dolunayda en fazla üzerinde durduğumuz nokta, özgürlüğümüzü kısıtlayan her ne varsa ondan uzak durmak arzusudur. Bizi baskı altına alan ve yönlendirmeye çalışan hiçbir şey istemiyoruz. Yeni biriyle karşılaşırsak ve bu kişi bizim bakış açımıza uygunsa, dolunay bize yeni bir aşkı hediye edebilir. Bir yolculuğun veya projenin işaretçisi olabilir. Çocuklarla ve aileyle ilgili konularda gelişmeler olabilir.

Reklam

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından da Merkür Oğlak burcu geçişleri yaşanacak. Daha önceden bir karar verdiysek, bu Oğlak seyrinde baskı hissedebiliriz, sorumluluklar artacaktır. Yeni verilen kararın ardından gelinen nokta süzgeçten geçirilmelidir. Verilen kararın getirileri ve götürüleri değerlendirilmelidir. Kendimizi sağlamlaştırmak adına biraz daha dikkatli şekilde durumu incelememiz gerekiyor.

22 Aralık tarihinde de Güneş Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Ardından yeni ay Oğlak burcunda doğuyor. Bütün bunların hepsi, özellikle Kovaların kendi kabukları içerisinde ne kadar güvende olup olmadığını sınayan bir etkidir. Dispozitör güç Satürn, 23 Aralık itibariyle Yay burcuna adımını atacak. Bundan sonraki süreç içerisinde sosyal ilişkilerimiz daha dengeli ve tutarlı olmalı, insanlarla ilişkiler ayakları yere basan amaçlar içerisinde olmalıdır. Sabırla kazanacağımız işlere yönelmemiz faydalıdır. Hedefler ve amaçlar ele alınmalı, uzun vadeli düşünülmelidir.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

Yorumlar  

osman lale
0 #3 osman lale 12-01-2015 12:27
kova burcu yorumunuz tıpatıp uyuyor hepsi geniş göğüslüdürler bravo ve dost canlısıdırlar
Alıntı
dopaminn
+5 #2 dopaminn 06-03-2014 20:57
ozaman işine bak hem okuosun hem zıplıosun...ast rolojıyle ılgın yoksa konusma!!!ınsan lar genel yorumlar yapıo hayat hıkayenı anlayıp sana analızmı yapıcak...madem bukadar hmanıstsın baskaseylerle ugras astrolojıyee zırtlaman son işin olsun ;) kendını baska gündemlerle yor ;)
Alıntı
akrep
+2 #1 akrep 03-02-2014 14:41
aarkadasım kahın mısın sen mılletı boyle kandırıyorsun sacmalıyorsun sen gelecegı bılıyorum bdıye atıp tutuyorsun sen zaten gunahkarsın baskasınıda gunaha sokyorsun bu arada jupıter ıle ay arasındakı acıyı nerden bılıyon :d
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı