Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Kova burcu aylık yorumu: Kasım 2014

02 Kasım 2014 Yorumları Oku

Kova burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, Kova aylık burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde! 

Kasım ayının ilk etkili oluşumu, yuva evinizde, ailevi konularda baskın olan bir dolunaydır, Boğa burcunda 7 Kasım tarihinde gerçekleşecektir. Burada huzur olgusunu çok fazlasıyla önemsiyoruz. Yaşadığımız yer bize güven veriyor mu, mali açıdan durumumuz nedir gibi sorular sorulacaktır. Daha iyi şartlar altında yaşamak arzusu baskın olacaktır. İş hayatıyla ilgili bir takım gelişmeler olabilir. İş ve ev arasındaki dengenin sağlanması anlamında da kıymetli bir dolunaydır. Huzuru baskın kılacaktır. Maddi açıdan şu andaki mevcut durumumuza bakmayı sağlayacaktır. Getiri ve götürü hesabını yaptığımız bir dolunaydır. Zorlayıcı bir dönem değildir, evden ziyade dış dünyadaki tepkilerin bizi iç tarafta huzursuz edip etmeyeceğini anladığımız bir dönemdir. İşimizde huzurluysak evimizdeki huzuru da sağlayacağız.

9 Kasım tarihinde kariyer hayatıyla ilgili alanda Merkür Akrep burcu geçişi vardır. Burada önemli olan mevcut işimizin ve konumumuzun bizim için gerçekten sağlam olup olmadığını ve güven verip vermediğini kontrolden geçirmemizdir. Sıkı çalışmak gerekir. Tutarlı, dengeli, disiplinli bir şekilde işimize önem vermemiz lazımdır. Özellikle planlı ve programlı çalışmanın bu geçişte önemi büyüktür. Belki bir projenin hazırlanması, planlamanın yeniden yapılması, şu andaki iş ilişkilerimizin yeniden gözden geçirilmesi söz konusu olabilir.

Reklam

16 Kasım tarihinde güzel enerjilerden ilki Venüs Yay geçişidir. Bu geçişte sosyal ilişkiler canlanacaktır. Özellikle de kendimizi çok daha mutlu hissettiğimiz ve rahatladığımız bir dönemdir. Hem Jüpiterden destek alıyor, hem de kendimizi daha iyi ifade edebildiğimiz ilişkilere açılıyoruz. Farklı dünyalara girebilir, farklı bilgiler öğrenebiliriz. İnsanları olumlu yönde destekleyebileceğimiz moral gücüne sahibiz. Hayatı çok iyi bir şekilde ele alabiliriz. Aktif olmak istiyoruz, haberleşmeler ve bağlantılar kuruluyor. Dış dünyada sosyal ilişkiler ve özel hayatımızda canlanmalar vardır. Bekar Kovalar için bu süreç yeni bir ilişkinin başlamasını da simgeleyebilir.

22 Kasım tarihinde de Güneş Yay burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu da aynı şekilde sosyal hayatı canlandırıyor, gruplarla temas, kendimizi tanıtma, ilişkilerde popülerlik yükseliyor. Pozitif düşüncelerimiz arkadaşlarımız arasında büyük bir örnek teşkil ediyor. Daha olumluyuz, hayatı daha güzel yanlarıyla ele alıyoruz. İnancımız çok güçlü, azmimiz çok yüksek ve aşkta pürüzler ortadan kalkıyor. İlişkiler daha yeni hale geliyor. Partnerle bir araya geldiğimizde ortak aktivitelerde bulunabiliyoruz. Macera hevesimiz yüksektir, özgür olmak isteyeceğiz, baskılara gelemeyeceğiz. Aynı tarihte yeni ay Yay burcunda oluştuğunda, bir kat daha hatta fazlasıyla popüler dünyanın isimleri içerisinde yer almaya başlayacağız. Evde bile yaşasak o aktivite fazlasıyla öne çıkar. Toplum içerisinde herkes bizi parmakla gösterir, bilgimiz ve tecrübemizle birlikte bu yeni ayın nimetlerinden yararlanacaksınız.

28 Kasım tarihinde de Merkür Yay burcunda seyrine başlıyor. Yolculuklar, iş girişimleri ve başarılı projelerin olduğu enerjik bir döneme işaret eder.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

FACEBOOK

Yorumlar  

dopaminn
+3 #2 dopaminn 06-03-2014 20:57
ozaman işine bak hem okuosun hem zıplıosun...ast rolojıyle ılgın yoksa konusma!!!ınsan lar genel yorumlar yapıo hayat hıkayenı anlayıp sana analızmı yapıcak...madem bukadar hmanıstsın baskaseylerle ugras astrolojıyee zırtlaman son işin olsun ;) kendını baska gündemlerle yor ;)
Alıntı
akrep
+1 #1 akrep 03-02-2014 14:41
aarkadasım kahın mısın sen mılletı boyle kandırıyorsun sacmalıyorsun sen gelecegı bılıyorum bdıye atıp tutuyorsun sen zaten gunahkarsın baskasınıda gunaha sokyorsun bu arada jupıter ıle ay arasındakı acıyı nerden bılıyon :d
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı