Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Kova aylık yorumu

31 Mart 2014 Yorumları Oku

Sevgili Kova,

Nisan aylık burç yorumlarınıza göre bu ay sizi neler beklediğini ve nasıl hareket etmenizin faydalı olacağını İrem Su'dan öğreneceksiniz. Türkiye'nin en iyi astrologu İrem Su'nun muhteşem anlatımıyla aylık burç yorumunuzu dinleyeceksiniz. Bu ay sizleri neler bekliyor, ay boşluk etkisi altında neler yapmak gerekir? Önce Nisan aylık burç yorumunuzu metin olarak sunalım, sonrasında videoyu izleyiniz...

Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venüs Balık burcu geçişidir. Bu geçiş mali konular üzerinde, özellikle evimizle ve ailemizle ilgili konularda kazanç durumumuza bakmamız gerektirir. Bu geçişte hırs, rekabet gibi duygular yoktur, daha ılımlıdır. Biraz huzur duygusunu önemsemek, kendimizi rahat hissetmek için hareket edeceğimiz ulvi bir enerji denebilir.

 

7 Nisan tarihinde Merkür Koç burcunda seyrine başlıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda aktif bir şekilde öne çıkmanızı sağlar. Ellerle yapılan meslekler, iletişime dayalı uğraşlar, eğitimle alakalı meseleler, yetenekli olduğumuz alanları geliştirme yönünde de Merkür Koç burcu seyri olumludur. Çevremizle yakın ilişkileri detaylı bir şekilde ele alacağız, bunu iletişimde aktif bir süreç olarak değerlendirebiliriz.

 

15 Nisan'da Terazi burcunda oluşacak Ay tutulmasıyla fikirlerimizi, duygularımızı ve düşüncelerimizi ifade etme konusunda çok özgür davrandığımızı göreceğiz. Yeni bir iş arayışı, çevre değişimi, çevremizdeki insanlarla olan irtibatta öne çıkmaya hazırız. Fakat bunun altyapısının çok güçlü olması gerekir ki, kararlarımızı verirken doğru bir adım atmış olalım. Aceleci kararlar vermekten de uzak durmamız gerekir.

 

20 ve 23 Nisan tarihlerinde, 3 gün arayla Güneş ve Merkür Boğa burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir bizim için iç dünyamızda, evimiz sınırları içerisindeki huzuru önemsediğimiz bir dönemdir. Yatırımların doğru bir zamanda olup olmadığına bakılmalıdır. Bu dönemde huzur duygumuz son derece yükselir. Biraz dinlenmek, aileyle haşır neşir olmak anlamında da bu iki enerjiyi olumlu yönde görmekteyiz.

 

29 Nisan tarihinde güneş tutulması Boğa burcunda gerçekleşiyor. Demek oluyor ki son 1,5 yıla bakacağız, ev alanı içerisinde neler yaptık, kazanç getirici işlere yöneldik mi, kendimizi nasıl ifade ettik, neler bize huzur verdi, borcumuz arttı mı, yaşam standartlarımız ne durumdaydı gibi durumlar göz önüne alınmalıdır. Bunlar ele alındığında artık önümüzdeki yola bakmamız gerekir.

Yorumlar  

dopaminn
+1 #2 dopaminn 06-03-2014 20:57
ozaman işine bak hem okuosun hem zıplıosun...ast rolojıyle ılgın yoksa konusma!!!ınsan lar genel yorumlar yapıo hayat hıkayenı anlayıp sana analızmı yapıcak...madem bukadar hmanıstsın baskaseylerle ugras astrolojıyee zırtlaman son işin olsun ;) kendını baska gündemlerle yor ;)
Alıntı
akrep
0 #1 akrep 03-02-2014 14:41
aarkadasım kahın mısın sen mılletı boyle kandırıyorsun sacmalıyorsun sen gelecegı bılıyorum bdıye atıp tutuyorsun sen zaten gunahkarsın baskasınıda gunaha sokyorsun bu arada jupıter ıle ay arasındakı acıyı nerden bılıyon :d
Alıntı

Yorum ekle