Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Akrep aylık yorum

31 Mart 2014 Yorumları Oku

Sevgili Akrep,

Nisan aylık burç yorumlarınıza göre bu ay sizi neler beklediğini ve nasıl hareket etmenizin faydalı olacağını İrem Su'dan öğreneceksiniz. Türkiye'nin en iyi astrologu İrem Su'nun muhteşem anlatımıyla aylık burç yorumunuzu dinleyeceksiniz. Bu ay sizleri neler bekliyor, ay boşluk etkisi altında neler yapmak gerekir? Önce Nisan aylık burç yorumunuzu metin olarak sunalım, sonrasında videoyu izleyiniz...

Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venüs Balık burcu geçişidir. Bu geçiş sizler için her zaman olumlu bir yansımadır. Tutkulu, istekli bir şekilde ilişkilere bakmaktan yanayız. Fakat diğer yandan romantizm, ılımlılık, şefkat ararız. Dış dünyayla alakalı olan duruma bakılır. Aşkta merkeze alınanlar, bağımlılıklar, davranış şekilleri gözden geçirilir. Tutkulu bir beraberlik varsa, bu beraberlikte sevgi paylaşımları yücelir. Sorunlar varsa üstü kapatılarak yol almaya çalışılır.

 

7 Nisan tarihinde Merkür Koç burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir çalışma hayatıyla ilgili konularda kendimizi tutamamaya, fikirleri açıklamaktan çekinmemeye yol açabilir. Ancak burada iş şartlarına da bakmak gerekir. İş arayanlar için bu süreç girişim isteği doğurur.

 

15 Nisan Terazi burcunda oluşacak Ay tutulmasında duygularımız bizi fazlasıyla esir altına alabilir. Daha agresif davranmaya yol açabilir. Buna son derece dikkat edilmelidir. Unutulmamalıdır ki bu tutulmalar dengeli hareket etmenin önemini vurgular. Çünkü bunun tersi durumunda vereceğimiz kararlar çok yanlış olabilir.

 

20 ve 23 Nisan tarihlerinde, karşıt burcunuz olan ilişkiler evinde Güneş ve Merkür geçişi vardır. Genel olarak Akrepler her durumu incelemek, sağlam bir şekilde anlamak, ifade etmek, güç ve kontrolü de yitirmeden kendilerine bakmak isterler. Belirsizlikler onların son derece canlarını sıkar. Bu yüzden de bu geçişte ilişkilerini ele alacaklardır. İlişkinin niteliği önem taşır. Partnerin güven uyandırması gerekmektedir.

 

Nisan ayında ikinci önemli vurgulayıcı ise, 29 Nisan'da Boğa burcunda gerçekleşecek güneş tutulmasıdır. Bu tutulmada 1,5 yıllık sürece bakılmalı, partnerle olan ilişki gözden geçirilmeli, edinilen deneyimlerle resme bakılmalıdır. İlişkisi olmayanların da kriterlerini yerli yerine oturtmuş olması gerekir. İlişkisi sağlıklı bir şekilde ilerleyenler ise maddi ve manevi anlamda yeni kararlar almaya dönebilirler.

Yorumlar  

gbjdfg
+1 #1 gbjdfg 02-04-2014 15:12
susan millerin yorumunu beklerken a a o da ne iremsu karşınızda ce e
Alıntı

Yorum ekle