Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Eski sevgili

Akrep aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Akrepler, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Burcunuz üzerinde gerçekleşecek ilk geri hareket 4-10 Ekim tarihleri arasındadır. Mali konuların dikkatli bir şekilde kişisel açıdan incelenmesi gereklidir. Ani kararlar vererek bir iş ortaklığını bitirmek yanlış olabilir. Geçmiş tecrübelere bakılmalı, şu andaki resim gözlenmeli, yeni bir bakış açısıyla yüzleşilmelidir.

 

Merkür, 10-25 Ekim tarihleri arasında Terazi'ye gerileyecek. Burada da biraz geri plana çekilerek, ilişkilerin bize olan artı ve eksilerini ele alacağız. Gerçekçi bir şekilde mutlaka gözden geçirelim. Geri hareketler onarım süreçleridir.

 

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda gerçekleşiyor. Burada eğitim hayatından ticari konulara kadar birçok önemli konu vardır. Ara sıra iş ortamında ve ilişkilerde agresif tavırlar söz konusu olabilir, bu tavırlar dışa yansımayabilir. Bunların yarattığı sağlık problemleri ortaya çıkabilir. Aslında bu duyguların yarattığı, başkalarının yarattığı baskın kimlikler nedeniyle olmaktadır. Bu tavırlarla kararlar verilmemelidir, sakin olunmalıdır.

 

24 Ekim tarihinde burcunuz üzerinde parçalı güneş tutulması meydana gelecektir. Kariyer hayatınızla ilgili konular üzerindeki kişisel anlamdaki gelişimin yavaş yavaş tamamlanmak olduğunu göstermektedir. Çıkarların farkında olarak gelişimi çok önemsemeliyiz. Gelişime katkıda bulunan insanlarla ilişkilere dikkat edilmelidir.

 

Mars, 26 Ekim'den sonra size destek verecektir. Ekim ayı, gelişimi tetikleyici ve resmi gösterici bir ay olacaktır.

Yorumlar  

gbjdfg
+1 #1 gbjdfg 02-04-2014 15:12
susan millerin yorumunu beklerken a a o da ne iremsu karşınızda ce e
Alıntı

Yorum ekle