Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Akrep aylık yorum: Aralık 2014

01 Aralık 2014 Yorumları Oku

Akrep burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık Akrep burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Aralık ayındaki ilk etkili enerji, 5 Aralık tarihindeki Mars Kova geçişidir. Bu geçiş ailevi konuların önemini bir hayli vurguluyor. Farklı bir yere gidildiyse oraya alışma döneminde zorluklar yaşanabilir. Özgür olamayabiliriz, bu da bizi rahatsız edebilir. Diğer yanıyla ailevi ilişkiler de vurgulanmaktadır. Bu geçişte derinlemesine bir şekilde sosyal ilişkilere dikkat edilmelidir. Mutlu eden koşullar gözden geçirilmelidir. Ailevi konularda baskı olabilir, diğer bir yanıyla da hedeflere bir bakmak lazımdır.

6 Aralık tarihinde dolunay İkizler burcunda oluşuyor. 15 gün önceki tutulmada maddi konular ve kazançla ilgili yatırımların yönlendirilmesi üzerinde durmuştuk. Şimdi ise özellikle mali paylaşımlar anlamında kıymetli bir dönemdir. İki ayrı yerden gelir bekliyorsak, ayrı iş ortaklıkları varsa, iki ayrı yere borcumuz varsa bu dönemde bir hayli vurgulayıcı olmaktadır. Borçlarımızdan kurtulmak amaçlı girişimlerimiz olabilir.

Reklam

10 ve 17 Aralık tarihlerinde, Venüs ve ardından Merkür burcunuz ile uyumlu bir görünüm yapacak. Bizi disipline eden bir enerjidir. Akrepler iş hayatında daha çok sorumluluk almaya, akıllıca düşünmeye gayret ediyorlar. Kardeş ilişkilerinde bir sorumluluk getirebilir. Eğitim hayatıyla ilgili konularda, yeni bir projeye dahil edilmeniz istenebilir. Çok sıkı çalışmanız gerekebilir. İş girişimlerinde ise, özellikle bilgi ve deneyimlerinize yönelik alanlarda hareket etmeniz beklenebilir. Lider özellikleri ön plana çıkabilir. İlişkilerde kendinizi güvende hissedip hissetmediğiniz üzerinde de durabilirsiniz.

22 Aralık tarihinde Güneş Oğlak burcunda seyrine başlıyor ve aynı gün yeni ay oluşuyor. İşte bu yeni ayda daha istikrarlı, daha sağlam ve kendimizin farkında olarak kararlar veriyoruz. Bu yeni ayın dispozitör gücü 23 Aralık'ta Satürn Yay burcunda seyrine başlıyor. Artık Akrepler için mali konular üzerinde işler çocuk oyuncağı değildir. Bol keseden harcamalar veya dikkatsiz para kullanımı söz konusu değildir. Kendiniz için mutlaka doğru işler yapmaya özen göstermeniz lazımdır.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

Yorumlar  

gül
0 #2 gül 07-11-2014 08:44
emin olun nuray sayarıdan bin kat daha iyidir hiç olmazsa astrolog onun ne olduğu bile belli değil..
Alıntı
gbjdfg
+1 #1 gbjdfg 02-04-2014 15:12
susan millerin yorumunu beklerken a a o da ne iremsu karşınızda ce e
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı