Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Akrep aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Akrepler, Ağustos ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Ağustos ayındaki ilk etkili enerji, kariyer hayatınızla ilgili konularda önemli olacak ve 1 Ağustos'da başlayacak Merkür Aslan burcu seyridir. İşle ilgili kriterler ve bulunulan konum gözden geçirilecektir. Bazen takdir edilmek isteriz, tatmin olup olmadığımız gözden geçirilmelidir. Yaratıcı yeteneklerin rahatlıkla kullanılacak alanları için girişimde bulunmakta da fayda vardır.

10 Ağustos tarihinde yuva alanı içerisinde bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunay iki hafta önceki meselelerin aile içerisinde geldiği nokta anlamında önemlidir. Ailevi konuların düşünülmesi yönünden bir ikaz olabilir. İş ve ev arasındaki dengeyi yeniden kurgulamak gerekebilir. Evli ve yuvasında problem olan Akrepler için, evden ayrılma ve baskıya izin vermeme gibi tepkiler yaşanabilir. Ev sınırları içerisinde hiç kimsenin birbirinin özgürlüğüne mani olmaması gerekir.

12 Ağustos tarihinde Venüs Aslan burcunda seyrine başlıyor. Kariyer konuları ön plana çıkacaktır. Bizi yoran ilişki problemleri de öne çıkacaktır. Takdir edilme isteği baskındır, ilişkide rahatsız eden meseleler oldukça denge iyi kurulmalıdır.

15 Ağustos tarihinde Merkür Başak burcunda seyrine başlıyor. Gözden geçirilmiş durumların doğru sonuca ulaştığını gösteriyor. Kontrolü ve gücü yeniden kazanma, işleri titizlikle analiz etme, varılacak noktayı analiz ederek girişimlerde bulunma yönünde olumlu dönüşleri olacaktır.

23 Ağustos tarihinde güneş Başak burcunda seyrine başlıyor. Ele alınan konularda canlanma vardır, artık ne yapılması gerektiği bilinir. 25 Ağustos tarihinde de yeni ay Başak burcunda oluşuyor. Bu yeni ayın özelliği, 2 yıldır olgunlaşma anlamında geçilen sınavdan sonra, yeni bir sayfanın açılışını gösteriyor.

Yorumlar  

gbjdfg
+1 #1 gbjdfg 02-04-2014 15:12
susan millerin yorumunu beklerken a a o da ne iremsu karşınızda ce e
Alıntı

Yorum ekle