Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Akrep aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Akrepler, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

2 Eylül tarihinde Merkür Terazi burcunda seyrine başlıyor. Geriye çekilerek ilişkilerimizi ele alacağız. Bazen yerinde olmayan, istediğimiz gibi ilerlemeyen, birlik ve beraberlik bilinci olmayan bir ilişkinin bizim içimizde yarattığı bir denge problemi olabilir. Bir taraf daha fazla sevgi doluyken, öteki taraf biraz daha kendini düşünüyor olabilir. İletişim bozukluğu yaşanabilir, fikirler birbirine uymuyor olabilir. Geriye çekilerek bunlar gözden geçirilmelidir.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Özellikle sosyal ilişkilerde biraz daha gözlemde kalacağız. İş görüşmeleri olabilir. Yeteneklerimize uygun bir alanda ortak bir projenin sürdürülmesi de mümkün olabilir. Arkadaşlıklarımız, sosyal ilişkilerimiz ele alınacaktır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana gelecektir. Bu dolunayda bir yanıyla aşkta ılımlı, sevgi dolu ve şefkatli paylaşımlara ihtiyaç duyacağız. Biraz hassasiyet vardır. Diğer taraftan da sosyal ilişkiler anlamında inceleyici ve titiz düşüneceğiz. Beklenmedik biçimde yaşanan problemler kafaya takılabilir. Sakin olmayı ve her konuyu kafaya takmamanızı tavsiye ediyorum.

14 Eylül tarihinde ikinci yöneticiniz Mars finans evinizde seyrine başlıyor. Bir hayli arzulu ve istekli olacağız, bazen bu isteklilik farkında olmadan fazla para harcamaya da neden olabilir. Diğer taraftan yetenekli olduğumuz konularda para kazanmaya dönük durumlar söz konusudur. Hesabı bilmeniz taraftarıyım. Gelir - gider dengesi bu ayda şaşabilir, bütçenin dışına çıkılmaması gerekir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bir gün sonra yeni ay oluşacaktır. Dış dünyaya hemen adım atamıyor olabiliriz, engelleyici bir duvar olabilir. Bunların hepsi çok da olumsuz değildir, çünkü yeni ayın arkasında çok güçlü bir görünüm olacaktır. Bunlar da hem kariyer hayatına etki edecek, hem de günlük hayattaki konuları ele almamızı sağlayacaktır. Sizi içten içe rahatsız eden duygusal konularda biraz duyarlı davranmanız, geçmişi ve şu andaki mevcut durumu ele almanız anlamında kıymet taşıyor. Ne kadar iyi odaklanabilirsek, hem kariyer hayatını düzene koyabilir, hem de gereksiz yere birçok mevzunun üzerinde durup vakit kaybetmemiş oluruz.

28 Eylül tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. Aynı gün gölgeli günleri de devreye girmiş oluyor. Kişisel anlamdaki tüm kararların, çevre ilişkilerinin, iş meselelerinin, eğitim ve ticaret konularının durumunu gözden geçirilmesi yönünden değer taşıyor. Yeni bir proje mutlaka analizden geçirilmelidir.

29 Eylül tarihinde Venüs yöneticisi olduğu Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bu seyirle birlikte, kişisel girişimler gözden geçirilecek, ikili ilişkilerde bizi rahatsız eden şeyin ne olduğunun farkına varıyoruz.

Yorumlar  

gbjdfg
+2 #1 gbjdfg 02-04-2014 15:12
susan millerin yorumunu beklerken a a o da ne iremsu karşınızda ce e
Alıntı

Yorum ekle