Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Boğa burcu aylık yorum: Kasım 2014

02 Kasım 2014 Yorumları Oku

Boğa burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık boğa burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Kasım ayına sizin burcunuzda oluşan dolunayla başlıyoruz. Bu dolunay ilişkiler aksı üzerinde etkilidir. Öncelikle duyarlılığınız tamamen kendinizle alakalı konular üzerinde bilhassa önem taşıyor. Hayata güven duymak ve güzellikleri yaşamak istiyoruz, huzur arıyoruz. Dış dünyayla olan bağlantılarda kargaşadan ve karmaşadan hoşlanmıyoruz. Ancak bu dolunayda ilişkilere de biraz bakmak lazımdır. İlişkinin ne durumda olduğu gözden geçirilmelidir. İş ortaklığı ile ilgili konularda çıkarlar korunmalıdır. Bu dolunayda kişi gerçekten mutlu ve huzurlu olup olmadığını sorgulamalıdır.

9 Kasım tarihinde Merkür karşıt burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Partnerimizin veya paylaşım içerisinde olduğumuz kişilerin bize doğru yaklaşımlarında baskın bir hal vardır. Ancak bu sizi çok rahatsız etmesin. Dolunayda ortaklık veya ilişki bittiyse, bu dönem size yepyeni bir tanışıklık getirebilir. Yeni iş görüşmeleri veya yeni biriyle tanışmak söz konusu olabilir.

16 Kasım tarihinde Venüs Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu da özellikle işbirliği ve ortaklık ilişkisi içerisinde olduğumuz kişilerin yenileşme sürecinden geçtiğini gösteriyor. Ortaklıklar yenileniyor. Bu da gösteriyor ki önümüzde yeni yollar açılıyor. Biraz daha pozitif düşünebiliyoruz. Bu dönemde kısmetlilik hali vardır. Bu tarihte bir kredi borcumuz varsa tekrar bir borcun altına girmemeye dikkat etmeliyiz.

Reklam

22 Kasım tarihinde yeni ay Yay burcunda oluşuyor. Hem duygularımız hem isteklerimiz birbirine arkadaşlık ediyor. Öncelikli arzumuz iyi bir ortaklık kurmaktır. Hakların ve bölüşümün adil yapıldığı, iyi niyetin kullanılmadığı bir yeni ay dönemidir. Bu yeni ayda evimizle ilgili giderler ya da değişimler üzerinde daha dikkatli duracağız. Çok açılmadan görevlerimizi ve sorumluluklarımızı bileceğiz.

28 Kasım tarihinde de Merkür bu bölgede geçişine başlıyor. Bu da yine ortaklıklarla ilgili görüşmeler, iletişimde bulunma, bir araya gelmeler gibi konularda etkili olacaktır. Çok fazla açılmadan, zihnimizi doğru manadaki işlere yönlendirmek gereklidir.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

FACEBOOK

Yorumlar  

necla
0 #3 necla 16-11-2014 17:52
bravo bu kadar olur süpersiniz
Alıntı
nino
-1 #2 nino 11-05-2014 13:45
cok guzel
Alıntı
defne su
0 #1 defne su 03-04-2014 14:48
tebrikler yorumlarınız çok güzel
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı