Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Boğa burcu aylık yorum: Aralık 2014

01 Aralık 2014 Yorumları Oku

Boğa burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık boğa burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Aralık ayında ilk etkili enerji Mars Kova burcu geçişidir. Kariyer hayatımızla ilgili konularda önem arz ediyor. Toplumsal görevlerimiz, iş hayatımızla ilgili konularda aktif olmaya çalışıyoruz. Boğalar için öne atılma arzusunu içerir. İş hayatında çeşitli gruplarla bir araya gelerek bildiklerinizi göstermek isteyeceksiniz. Sabit fikirli düşünmeden yenilikleri takip etmek gerekir. Böylelikle toplum içerisindeki yerimizi sağlamlaştırabiliriz.

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecektir. Boğalar genelde mali konular üzerinde son derece dikkatli insanlardır. O yüzden de tutumlu davranmaya çalışırlar. Bu dolunayda tamamen bir isteklilik halinin ortaya çıktığını, ek kazanç isteğinin arttığını görüyoruz. İki farklı işte çalışabiliriz. Parasal meselelerde gayret gösterirken, sağlığınızı ihmal etmemeli ya da yanlış insanlarla ortaklık kurmamaya özen göstermeliyiz. Kimlerle ilişkiye gireceğimizi bilelim.

10 Aralık tarihinde Venüs ve Merkür arka arkaya Oğlak burcunda seyrediyor. Boğalar sağlamcı oldukları için, bu dönemde dışarıya doğru açılarak para kazanmak, kendilerini ifade etmek, güçlü insanlarla ilişkide bulunmak, iletişime geçmek, farklı bir şeyler yaparak kendilerini geliştirmek isterler. Bilgilenir ve çeşitli insanlarla kurdukları bağ neticesinde fikirlerini açıklarlar. İş hayatında ciddiyet daha fazla ön plandadır. Partnerlerinin daha aklı başında hareket etmesini isterler. Bekar Boğalar da, kendini toplum içerisinde kabul ettirmiş ve saygınlık uyandıran kişilere yönelirler. Bu iki geçiş, düzgün insanlarla bir araya gelmede etkili olacak ve sizi rahatlatacaktır.

Reklam

22 Aralık tarihinde Güneş burcunuz ile uyumlu bir görünüm yaptığı Oğlak burcunda seyrine başlıyor. Aynı gün yeni ay Oğlak burcunda doğuyor. Bundan sonraki 2,5 yıllık süreç içerisinde Satürn'ün etkisini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız. Ortaklaşa kaynaklar gözden geçirilmeli, kimlerle işbirliği yapıldığına dikkat edilmelidir. Miras, hukuk, yasalarla ilgili konularda iyi araştırmalar yapılmalıdır. Bundan sonra kimse destek olmasa da, herkes kendi ilişkilerini veya mali konularını kimseye güvenmeden düzgün bir hale getirmeyi öğrenmeliyiz. Zaten bu süre içerisinde maddi konularda daha dikkatli olmanız açısından önem arz ediyor. Mali işlerinizde mutlaka doğru bütçe, doğru yatırımlar ve doğru insanlarla olmaya özen gösterilmelidir.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

Yorumlar  

necla
0 #3 necla 16-11-2014 17:52
bravo bu kadar olur süpersiniz
Alıntı
nino
-1 #2 nino 11-05-2014 13:45
cok guzel
Alıntı
defne su
0 #1 defne su 03-04-2014 14:48
tebrikler yorumlarınız çok güzel
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı