Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Eski sevgili

Boğa burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Boğalar, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

4-10 Ekim tarihleri arasında Akrep burcunda bir geri hareket olacaktır. Bu geri hareketle mali konular üzerindeki ortaklıkları ele alacağız. Aşk hayatıyla ilgili meseleler üzerinde duracağız. Mali ortaklıklarda rahatsız edici konuları gözden geçireceğiz. Bunlar olgun bir tavır içerisinde değerlendirilmeli, yeni bir bakışla durumun resmi çekilmelidir. Yeni tanışılan bir insanla hemen ilişkiye girmemek gerekir. Bütçenin tanzimine dikkat edilmelidir. Bunlar yapıldığı zaman geri hareket sürecinde hiçbir sorun yaşanmayacaktır. İnatlaşmalardan özellikle kaçınılmalıdır.

10-25 Ekim tarihlerinde Merkür ikinci geri hareketini Terazi burcuna doğru gerileyerek yapacaktır. Burada da çalışma hayatımızla ilgili konular üzerinde duracağız. Mali konular ve sağlıkla ilgili konular gözden geçirilecektir. Yarım kalan tedavileri ve projeleri ele almak gereklidir. Para ve kazanç getirici işlerin tatminkarlığı üzerinde de durulmalıdır.

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda gerçekleşiyor. Fiziksel ve ruhsal anlamda gerginlik yaşamak mümkün olabilir. Yenilik yapmak isteyebiliriz fakat koşullardan dolayı yapamayabiliriz. Biraz sakinleşmeye, morali yüksek tutmaya, durumu hakikatler çerçevesinde ele almaya ihtiyaç vardır.

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda parçalı güneş tutulması meydana gelecek. Bu da ikili ilişkiler, finansal ortaklıklar anlamında kıymet taşıyor. Bu tutulmada gelişim anlamında çıkarlarımızı da ele almamız lazımdır. Ortaklıklarda kendi arzularımızı ifade etmek isteyeceğiz. Ancak burada bireysel adım atamayız.

Mars, 26 Ekim tarihinden sonra olumlu gelişmeleri ifade etmektedir. Onun için sakin olalım, psikolojiyi düzgün tutalım ve Mars bizi desteklediğinde yeniliklere adım atacağımız bilerek Ekim ayını geçirelim.

Yorumlar  

nino
-1 #2 nino 11-05-2014 13:45
cok guzel
Alıntı
defne su
0 #1 defne su 03-04-2014 14:48
tebrikler yorumlarınız çok güzel
Alıntı

Yorum ekle