Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Boğa burcu aylık yorum

31 Mart 2014 Yorumları Oku

Sevgili Boğalar,

Nisan aylık burç yorumlarınızı bu kez yepyeni bir formatla sunuyoruz! Türkiye'nin en iyi astrologu İrem Su'nun muhteşem anlatımıyla aylık burç yorumunuzu dinleyeceksiniz. Bu ay sizleri neler bekliyor, ay boşluk etkisi altında neler yapmak gerekir? Önce Nisan aylık burç yorumunuzu metin olarak sunalım, sonrasında videoyu izleyiniz...

 

Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venüs Balık burcu geçişidir. Bu geçişi Boğa burcu için her zaman olumlu bulmuşumdur. Çünkü hem ilişkilerde verici, ılımlı, şefkatli yaklaşımların göstergesi, hem de kişilerin çevresiyle olan temasında huzur ve güzellikleri arzuladığını işaret eder. İlişkilerde hiçbir zaman bencil durumlar söz konusu değildir. Güzellikleri kendine çekmek ister.

7 Nisan tarihinde Merkür, Koç burcunda ilerleyecektir. Bu dönemde iç dünyamızda kimi zaman agresif düşünmeye, olayları gerginlikle ele almaya neden olabilir. Boğa'ların bu dönemde kendilerine olumlamalarda bulunmalarını, stresten uzak durmalarını, zihinlerini daha güzel şeyler için kullanmalarını tavsiye ederim.

15 Nisan Terazi burcunda oluşacak Ay tutulmasıyla, iç dünyamızda hezeyanlara ve sabırsızlıklara yol açabilir. Boğa'lar sakin insanlardır, ancak ay tutulması öncelikle iç dünyada rahatsızlıkların ele alınmasını söyler.

20 ve 23 Nisan tarihlerindeki Güneş ve Merkür geçişleri, burcunuzda meydana gelir. Bu da rahatlatıcı bir etkidir. Ay tutulmasının yarattığı agresif hali sakinleştirir. Daha ılımlı, risk almadan düşünceleri ifade edebilmeyi tetikleyecektir.

Nisan ayının son etkisi, 29 Nisan tarihinde burcunuzda oluşacak güneş tutulmasıdır. Güneş tutulması, son dönemlerde yaşanan deneyimlerden ders alındığını, bundan sonra maddi ve manevi anlamında çok daha sağlam adımlar atmaya kararlı olmanızı sağlar.

Yorumlar  

defne su
-1 #1 defne su 03-04-2014 14:48
tebrikler yorumlarınız çok güzel
Alıntı

Yorum ekle