Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Boğa burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Boğalar, Temmuz ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! Temmuz ayının ilk etkili enerjisi, Merkür geri hareketinin 7 Temmuz'da sonlanması olacaktır. Böylelikle Haziran'dan beri mali konularda bizi durdurucu bir hareket anlamında girişimde bulunmadığımız meseleleri düzenleyici, durgunluk yaşanan meseleleri ele almakta rahatlatıcı bir etkidir. Girişimlerde hakkımız olanı isteme anlamında daha rahatız. Bütçe yeniden tasarlanır. Durdurucu faktörler çok etkili olmayacaktır. İki ayrı alandan iş teklifi ve para gelebilir. Yolculuklar için bir miktar para harcanabilir.

12 Temmuz tarihinde burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacak dolunay meydana gelmektedir. Özellikle yurt dışı ile alakalı meseleler, yolculuklar, iş girişimleri anlamında, ailevi meseleler üzerinde sorumlulukları hatırlatıcı bir dolunaydır. Bu dolunayda gerilimden ziyade öndeki rotaya bakılmalıdır. Akışa ayak uydurulmalı ve karamsar düşünmekten uzaklaşılmalıdır.

13 Temmuz tarihinde Merkür Yengeç burcunda ilerlemeye başlıyor. Böylece birkaç hafta önceki meseleler tekrar gözden geçirilir. Yakın çevre ilişkilerinde etkili bir geçiştir. Aile ziyareti, uzun süredir görüşülemeyen dostlar, ev ziyaretinde bulunmak, farklı ortamlarda aileyle temas etme yönünde bu geçiş son derece kıymetlidir.

16 Temmuz tarihinde, Ağustos 2015 tarihine kadar etkili olacak Jüpiter Aslan burcunda seyrine başlıyor. Bu enerji olumlu bir tesirdedir, ailenin büyümesi, evin genişlemesi, yuva içinde dirlik ve düzenin sağlanması, egonun yükselişi mevcuttur. Bir yuva kuruluyorsa, partnerle anlaşılıp anlaşılmadığına bakılmalıdır. Acele kararlar verilmemelidir.

23 Temmuz tarihinde, yuva alanında Güneş Aslan burcunda seyrine başlıyor. Ardından 27 Temmuz tarihinde yeni ay oluşacak. Yuva alanında bir canlanma, hareketlenme ve aktif olma hali vardır. Kimle beraber yaşıyorsak bu kişilerle aramızda sahip olma arzusu ev içinde fazlasıyla etkilidir. Ancak dışa karşı biraz esnek olarak, sakin bir şekilde akışına bırakırsak, önümüzdeki 1 yıl içerisinde ev sahibi olabiliriz. Özellikle Ocak - Nisan 2015'deki resme biraz daha bakmak gerekir.

26 Temmuz tarihinde Mars Akrep burcunda seyrine başlıyor. Aylardır Mars'ın sakin ol diyen sesiyle yavaşlamıştık, bu dönemde ikili ilişkilerde hakim partnerlik ve baskı söz konusudur. İş ortaklıkları, partnerle olan ilişkide karşı tarafın kriterlerini ve baskın kimliğini gözden geçireceğiz. Belirsizlikler ortadan kalkacak, net olarak resmi göreceğiz.

Melek tarotu

Yorumlar  

nino
-1 #2 nino 11-05-2014 13:45
cok guzel
Alıntı
defne su
-1 #1 defne su 03-04-2014 14:48
tebrikler yorumlarınız çok güzel
Alıntı

Yorum ekle