Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Boğa burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Boğalar, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

2 Eylül tarihinde Merkür çalışma hayatınızla ilgili alanda Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bizler de çalışma ortamında insanlarla olan ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. Onları dinlemeli ve ortaklaşa düşünmeye çalışmalıyız. Nezaket çok önemlidir. Sanatsal faaliyetler için etkili bir geçiştir. Güzellik için de bir takım düzenlemelere uygundur.

5 Eylül tarihinde aşk evinizi ziyaret eden bir Venüs geçişi olacaktır. Venüs Başak'ta ince eleyip sık dokunulur, her ayrıntı gözlemlenir. Aşkta detaylar, fikirsel anlaşmalar ve paylaşımlar ele alınır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana gelecek. Dolunaylar bir finaldir, bu dolunay da bize şu andaki mevcut durumu görebilmemiz anlamında bir uyarı getirmektedir. Bilgi ve tecrübelerimizi görebilmemiz yönünde de kendimize rehber edinebiliriz. Güven duygusunun yeteneklere uygun olup olmadığı tartılmalıdır.

14 Eylül tarihinde Mars Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir özellikle bir hareketlilik getirir. Krediler, yatırımlar, borç ve alacaklar, ortaklık ilişkileri anlamında canlanma vardır. Piyasanın durumuna dikkat edilmeli, destek beklenen insanlarla ilişkiler ölçülmelidir. Herkese bel bağlamamakta fayda vardır.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlayacak. Bir gün sonra yeni ay Terazi burcunda doğacaktır. Bu yeni ay özellikle hizmet konuları, çalışma hayatı, sağlık, ilişkiler, iş hayatı anlamında kıymetlidir. Duygusal anlamda bir hassasiyet yaratabilir. İşbirliğinin ölçüsüne bakılmalı, acil kararlar verilmemeli, fazla beklentilerle psikolojik sıkıntılar yaratılmamalıdır.

28 Eylül tarihinde karşıt burcunuzda Merkür geçişi meydana geliyor. Merkür Akrep'e girer girmez de gölgeli günleri başlıyor. Bu da gösteriyor ki mali konular başta olmak üzere; ikili ilişkiler ve iş ortaklıklarında bekleyip resmi gözden geçirmek gereklidir.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlayacak. Çalışma hayatıyla ilgili konulara bir rahatlık getirecektir. Güzellik, bakım, estetik, kendimize değer vermek yönünde güzel bir geçiştir.

Yorumlar  

nino
-1 #2 nino 11-05-2014 13:45
cok guzel
Alıntı
defne su
0 #1 defne su 03-04-2014 14:48
tebrikler yorumlarınız çok güzel
Alıntı

Yorum ekle