Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Boğa burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Boğalar, Ağustos ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Ağustos ayında ilk etkili enerji, aile sınırları ve aşk hayatı içerisinde önem arz eden, Merkür Aslan burcu geçişidir. Bu geçiş esnasında aile içerisinde merkez olma, kendi fikirlerimizi kabul ettirme, takdir bekleme gibi durumlar oluşabilir. Boğaların baskın kimlik oluşturduğu bir zamandır. Bunun ayarını iyi bir şekilde yapabilirsek, Merkür Aslan burcu seyrini olumlu bir yönde değerlendirebiliriz.

 

10 Ağustos tarihinde kariyer ve ev yaşantısıyla ilgili konularda etkili olacak bir dolunay meydana geliyor. Mesleki konularda, toplumsal ilişkilerde özgürlüğümüzü kısıtlayan ve bizi zorlayan baskıların bizi rahatsız etmesi söz konusu olabilir. Kendimizi ifade etme alanı da ev sınırlarına doğru çekilmektedir. Sorunlu bir iş hayatımız varsa bu dolunayda çabucak tepki gösterebiliriz.

 

12 Ağustos tarihinde Venüs Aslan burcunda seyrine başlıyor. Ev alanı içerisinde biraz ışıltıya ve canlanmaya ihtiyacımız var. Dışarının bütün problemlerinden uzaklaşıp evi güzelleştirmek, belki tatile çıkmak rahatlatıcı olabilir. Beraber yaşanılan kişinin bizi takdir etmesini ve sevgiyle yaklaşmasını bekleyeceğiz.

 

15 Ağustos tarihinde aşkta seçici bir dönem başlıyor. Yaşanılan ilişki, aşkta aranan kıstaslar gözden geçirilir. İlişkide bir problem varsa bunlar sorgulanacaktır. Sağlamı arzulama özelliği daha fazla baskın olacaktır. Ancak unutmayalım ki herkes mükemmel olmak zorunda değildir. Hesabı yaparken başkalarının da karakter yapılarını değerlendirmek gerekir.

 

23 Ağustos tarihinde Güneş Başak burcunda seyrine başlıyor. Hemen ardından 25 Ağustos'ta yeni ay bu bölgede oluşacaktır. Bu yeni ayın bir özelliği de, özellikle iş ortaklıkları ve evlilik gibi uzun süreli ilişkilerde etkilidir. Aşkı vurgularken ikili ilişkilerde de önemli bir dönüm noktasına gelindiğini gösterir. Bu ilişki kafamızda oturmadıysa, aslında yenilik yaparken eskiyi devre dışı bırakmış oluruz.

 

Yorumlar  

nino
-1 #2 nino 11-05-2014 13:45
cok guzel
Alıntı
defne su
-1 #1 defne su 03-04-2014 14:48
tebrikler yorumlarınız çok güzel
Alıntı

Yorum ekle