Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Oğlak burcu aylık yorum

31 Mart 2014 Yorumları Oku

Sevgili Oğlak,

Nisan aylık burç yorumlarınıza göre bu ay sizi neler beklediğini ve nasıl hareket etmenizin faydalı olacağını İrem Su'dan öğreneceksiniz. Türkiye'nin en iyi astrologu İrem Su'nun muhteşem anlatımıyla aylık burç yorumunuzu dinleyeceksiniz. Bu ay sizleri neler bekliyor, ay boşluk etkisi altında neler yapmak gerekir? Önce Nisan aylık burç yorumunuzu metin olarak sunalım, sonrasında videoyu izleyiniz...

Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venüs Balık burcu geçişidir. Bu seyir burcumuzla uyumlu bir görüntü yaptığı için, çevremizdeki insanlarla olan ilişkilerimizde ılımlı ve dikkatli hareket edeceğiz.

 

7 Nisan tarihinde Merkür Koç burcunda seyrine başlıyor. Yuvamız içerisinde fikirlerimizi bir hayli aktif ve ateşli bir şekilde ifade ediyoruz. Eşimizle birlikte bir yuva içerisinde konuşmalarımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Mesleki konular üzerinde, toplumsal meseleler üzerinde iç bölgemizde konuşacağız.

 

15 Nisan'da Terazi burcunda oluşacak Ay tutulması bir değişimin işaretçisidir. Önümüzdeki süreç içerisinde evimizle ilgili meselelerde aktif kararlar almaya hazırız. Eğer sorunlu bir yuvamız varsa, burada ilişkilerde bir takım problemler varsa, ay tutulması bunları açığa çıkaracaktır. Doğal olarak da bizim hem toplumsal ilişkilerimizde hem de ev içerisinde dengeli ve ahenkli olmamız lazımdır.

 

20 ve 23 Nisan tarihlerinde, 3 gün arayla Güneş ve Merkür Boğa burcunda seyrine başlıyor. Bu aşk hayatıyla ilgili konularda, maddi ve manevi konularda kuvvetli bir geçiştir. Dengeli, ahenkli ve huzur duygusunun burada etkin olacağını düşünmekteyim. Ay tutulmasının yarattığı bir takım agresif reaksiyonlar düzenlenecektir.

 

29 Nisan tarihinde aşk evimizde meydana gelecek güneş tutulması, geçtiğimiz 1,5 yıllık süreç içerisinde yaşadıklarımızı, aşk hayatımızı, maddi ve manevi konulardaki düşüncelerimizi, huzur ve güvenlik duygusuna verdiğimiz önemi ölçüp tartma anlamında kıymetlidir. Aldığımız derslere ve edindiğimiz tecrübelere bakacağız. Şimdi bakış açımız aşka çok daha farklı olacaktır. Daha sağlam kararlar vermeye çalışacağız.

Yorumlar  

NURSAN ÜNAL
0 #1 NURSAN ÜNAL 03-04-2014 20:54
VİDEO KESİK KESİK VERİYOR DİNLEMEKDE ZORLUK OLUYOR .BİLGİNİZE
Alıntı

Yorum ekle