Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Oğlak burcu aylık yorum: Aralık 2014

01 Aralık 2014 Yorumları Oku

Oğlak burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, Oğlak aylık  yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde! 

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz, kazanç evimizde yaşanacak Mars Kova geçişidir. 5 Aralık tarihinde başlayacaktır. Para konusunda aktif olmak, isteklere ve ihtiyaçlara yönelmek arzusunu güçlendirir. Para kazanma anlamında da bir meseleyi düşünmeye neden olabilir. Karşınıza bir proje çıkabilir. Bunun mali getirileri üzerinde düşünebilirsiniz. Kendinizi mutlu etme isteği etkin olabilir.

6 Aralık tarihinde çalışma hayatınızla ilgili konularda aktif bir dolunay meydana geliyor. Yıl sonu olması itibariyle işlerin hızlıca bitirilmesinin önemli olduğu bir dönemdir. Önümüze çıkan projeleri değerlendirme anlamında da kıymetlidir. Sağlık ve çalışma hayatıyla ilgili alandaki bu dolunayda, yılın sonuna yaklaşmış olmanın ve önümüzü görememenin yarattığı gerginlik vardır. Çalışma hayatımızla ilgili önemli sonuçlar alabiliriz. Mevcut işimizde herhangi bir sorun yaşamıyorsak, iki ayrı projeye birden destek vermemiz söylenebilir. Eğitim, bilgilenme gibi konularda hızlı bir şekilde karar almaya dönük fırsatlar ortaya çıkabilir. Sağlığa da çok dikkat edilmelidir.

Reklam

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs ardından da Merkür burcunuzda seyrine başlayacak. Bu da gösteriyor ki yeni bir yıla sorumluluklarımız, iletişim ve ilişkiler anlamında istikrarlı bir gelecek için adım atmış bulunuyoruz. Venüs, ayakları yere sağlam basan, duruşuyla güven uyandıran kişilere yönelmenin işaretçisidir.

22 Aralık tarihinde de Güneş burcunuzda seyrine başlıyor. Aynı gün de yeni ay oluşuyor. Bu yeni ay, önümüzdeki yılda iş hayatında yükselme, insanlar üzerinde etkin olma, fırsatları değerlendirme anlamında da kıymetlidir. Dispozitör güç Satürn, 23 Aralık'ta Yay burcunda seyrine başlayacak. Hayatı kendi akışına bırakmayı, kendimize özen göstermeyi, iç dünyadaki barışıklığın değerini öne çıkaracaktır. Sakinleşip rahatlamak gereklidir, kişi elinden geleni bilmeli ve bunlara gayret göstermelidir.

Yorumlar  

NURSAN ÜNAL
+1 #1 NURSAN ÜNAL 03-04-2014 20:54
VİDEO KESİK KESİK VERİYOR DİNLEMEKDE ZORLUK OLUYOR .BİLGİNİZE
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı