Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Oğlak burcu aylık yorum: Kasım 2014

02 Kasım 2014 Yorumları Oku

Kasım ayına dolunay etkisiyle başlıyoruz. 7 Kasım tarihinde Boğa burcunda oluşacak dolunay aşk hayatınızla ilgili alanlarda, ileriye dönük hedefler ve gruplar içerisindeki ifade, insanlarla olan ilişkiler gibi konularda etkili olacaktır. Ancak en fazla odaklandığımız alan sağlam bir beraberlik yaşamaktır. Sevdiğimiz bütün değerlere önem verdiğimiz bir dolunay olacaktır. Hayatı gözden geçirme, maddi ve manevi açıdan inanç, evlatlarla ilgili konularda annelik olgusunun çok yüksek olduğu bir zamandır. Aşkta da sadakatin ele alındığı bir zaman dilimidir. Dolunayın gücü duygularımızı çok iyi tartmayı sağlayacaktır. Diğer taraftan da sosyal ilişkilerimiz ve arkadaşlık ilişkilerimizle yüzleşmemiz söz konusudur.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcu geçişi olacaktır. Sosyal ilişkilerde çok daha köklü, tabanı güçlü arkadaşlıklar yer alacaktır. Projeler çok daha ciddileşecek ve insanların sizi başarılı bulduğu bir geçiş olacaktır. Daha sıkı, güçlü ve baskın çalışacağız. Yorgunluklar yerini yavaş yavaş yeni ama güçlü adımlar atmaya bırakacaktır.

Reklam

16 Kasım tarihinde de Venüs Yay burcunda seyrine başlıyor. Duygusal anlamda özgür olma isteği vardır, ilişkinin veya ortaklıkların içimizdeki baskısını olumlama yaparak ele alma vaktidir. Pozitif düşünce hakimdir. Birazcık daha rahat olmaya çalışacağız, çünkü hayatta her şeyi yönetemeyiz.

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcu geçişi olacak ve ardından yeni ay doğacaktır. Bu yeni ay, hayatta beklenmedik durumlara karşı insanın kendi kendine olan inancıdır. Yarım kalan işleri tamamlamak için bize kuvvet verecektir. Arka planda yapılacak işler gözden geçirilecek, hazırlık dönemi gibi değerlendirilecektir.

28 Kasım tarihinde Merkür Yay burcu seyri vardır. Yarım kalan projelerin tamamlanması anlamında önemlidir. Mali konularda Jüpiterin yardımıyla destekler görebiliriz. Bu biraz da bizim inanç gücümüze ve pozitif düşünmemize bağlıdır. Karamsar bakış açısından uzak durursak hakikaten mucizevi getirileri olabilir.

FACEBOOK

Yorumlar  

NURSAN ÜNAL
+1 #1 NURSAN ÜNAL 03-04-2014 20:54
VİDEO KESİK KESİK VERİYOR DİNLEMEKDE ZORLUK OLUYOR .BİLGİNİZE
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı