Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Oğlak burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Oğlaklar, Ağustos ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Ağustos ayındaki ilk etkili enerji, finansal paylaşımlar, iş hayatıyla ilgili konular, eşle ilgili paylaşımlar anlamında bir hayli önemlidir. İş ve aşk meseleleri gözden geçirilecektir. Ancak bunlara belirli bir form içerisinde bakılması gerekir. İleriye dönük neler yapmak istiyoruz, kimlerden ne gibi faydalar görüyoruz bunların analizini yapacağız. Ego yüksek olabilir, iyi dileklerde bulunmak ve bütçenin ayarını tutturmak gerekir.

 

10 Ağustos tarihinde kazanç evimizde bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunay finansal ilişkiler ve maddi konularla ilgili verilecek kararların işaretçisidir. Daha özgür projelerde yer almak üzere bir karar verip sonuç alınabilir. Biraz daha kendimize güvenmeliyiz. Ancak bütçeyi ayarlamakta yarar görüyorum.

 

12 Ağustos tarihinde Venüs Aslan burcunda seyrine başlıyor. Geleceğimizi garanti alma yönünden bize güç katacak biriyle karşılaşabiliriz. Eşimizden destek görebiliriz. Bu desteklerin hepsi o karanlık dünyanızdan aydınlığa çıkarak yeni bütçeyi ayarlama yönünde faydalıdır.

 

15 Ağustos tarihinde oluşacak yeni enerjiyle, işçi arı gibi çalışacak, kendinizi öne sürerek bilgi ve tecrübeleri ortaya koyacaksınız. Akılcı bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz.

 

23 Ağustos tarihinde güneş Başak burcunda seyrine başlıyor ve ardından 25 Ağustos tarihinde yeni ay Başak burcunda oluşuyor. Kendimizi ifade etmenin, farklı ortamlarda işimizle öne çıkmanın işaretçisidir. Sosyalleşme yönünde farklı çevrelere girerek kendinizi ifade edebilirsiniz.

 

Yorumlar  

NURSAN ÜNAL
+1 #1 NURSAN ÜNAL 03-04-2014 20:54
VİDEO KESİK KESİK VERİYOR DİNLEMEKDE ZORLUK OLUYOR .BİLGİNİZE
Alıntı

Yorum ekle