Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Eski sevgili

Oğlak burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Oğlaklar, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Merkür gerilemesi, 4-10 Ekim arasında sosyal ilişkiler ve ileriye dönük hedefler anlamında duruma bakmamızı sağlayacaktır. Arkadaşlık ilişkilerini gözden geçireceğiz. Gerçekçi olunmalı ve hedeflere bakılmalıdır. Amaçlar ve çıkarlar ele alınmalıdır. Eğitim ve sağlık konuları son derece önemlidir. Daha önce alınmış ya da daha önce başlanmış işler açısından bu geri hareket yarım kalan projeleri ve çalışmaları bitirme anlamında kıymet taşıyor.

10-25 Ekim tarihleri arasında da iş ilişkileri ve kariyer hayatıyla ilgili konulara bir bakıyoruz. Şu anki mevcut işimizle ilgili meselelerde işverenle alışveriş gözden geçirilmeli, işin tatmin edip etmediğine bakılmalıdır. Bitirilmesi ve halledilmesi gereken işler varsa onlar bir sonuca erdirilmelidir. Yeni bir iş teklifi alırsak da durup bir resme bakalım.

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda gerçekleşecek. Ailevi konuların gözden geçirilmesi anlamında önemlidir. Aileyle ilişkiler, yuvayla ilgili konular, yuvanın içerisinde kendini ifade etme sıkıntılarının ele alınması söz konusudur. Yenilikleri kucaklamak istiyoruz fakat şartlar gereği dış dünya şu andaki mevcut durumu korumalısın diyor.

24 Ekim tarihinde parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşiyor. Bu da Mars denetiminde bir tutulma olmaktadır. Hem sosyal ilişkiler anlamında hem de bununla birebir alakalı konularda size lütuf verecektir.

Mars, 26 Ekim tarihinde burcunuzda seyrine başlıyor. Bu tutulma ileriye dönük hedefler ve toplumsal ilişkilerde öne çıkmanız anlamında önem taşıyor. Ekim ayı olan bitenin net görülmesi anlamında bir başlangıçtır, ilerisi için umut verici olacaktır.

Yorumlar  

NURSAN ÜNAL
+1 #1 NURSAN ÜNAL 03-04-2014 20:54
VİDEO KESİK KESİK VERİYOR DİNLEMEKDE ZORLUK OLUYOR .BİLGİNİZE
Alıntı

Yorum ekle