Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Oğlak burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Oğlaklar, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Kariyer hayatınızla ilgili konularda 2 Eylül tarihinde Merkür geçişi olacaktır. İletişim bir hayli yoğun olacaktır. Özellikle iş ortamınızdaki ilişkiler, sanatsal faaliyetler, yaratıcı faaliyetler anlamında da önemlidir. İş sıkıntısı olanlar görüşmeler yapabilir. Sorumluluklar ağır basabilir. Dengeli bir şekilde iletişimde bulunmanızda yarar vardır.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlayacak. Bu dönemde ilişkilerimizde daha seçici ve özenli davranacağız. Beraberlikleri titiz bir şekilde ele alacağız. Dış dünyada insanlara hizmet konusunda daha istekli olacağız. Hayatımızdaki insandan destek göreceğiz. Olumlu bir dönem olacaktır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana geliyor. Yakın çevremizle alakalı konular üzerindeki hassasiyeti simgeliyor. Bir yandan çevremizden destek bekliyoruz. Yeni döneme adapte olamama gibi haller söz konusu olabilir. Diğer taraftan da dış dünyada yeni projeler içerisinde yer alma, sıkı bir çalışma dönemi olabilir.

14 Eylül tarihinde Mars Yay burcunda seyrine başlayacak. Çok fazla kendimizi gösteremiyoruz, ileri adım atmak istiyoruz fakat projeler üzerinde gözden geçirmede bulunmak gerekiyor. Özgürlüğümüz kısıtlanmış gibi hissediyoruz. Ailevi meseleler üzerinde duruyoruz. Gerginlik bazen olacaktır, kariyer hayatıyla ilgili meseleler öne çıkacaktır.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlayacak. Ertesi gün de bir yeni ay oluşacaktır. Bütün bunlar; aşk, kariyer, iş hayatıyla ilgili meseleler üzerinde yeni adım atma arzusunun belirtisi olacaktır. Çok hassas düşünüyoruz, fazlasıyla dışarıdan bir şeyler bekliyoruz. Yeni bir iş arayışı, sanatla ilgili konular üzerinde olumlu çalışmalar söz konusu olabilir.

28 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. İletişimden sosyal hayata kadar yeni projeler üzerinde çalışma, bulunduğumuz gruplar içerisindeki konumumuzu belirleme, derinlemesine düşünme, kontrolü ele geçirme arzusunun da yüksek olduğu bir zamandır. Ancak bu tarihten itibaren gölgeli günlerine girmiş oluyoruz. Demek oluyor ki yeni bir girişim olacaksa bunun için kendinize zaman tanımanız gerekiyor. Hedefler yeniden gözden geçirilmelidir.

29 Eylül tarihinde ise Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. Venüs bu bölgede son derece etkilidir. Kariyer hayatında olumlu gelişmeler beklenebilir. Önümüze güzel fırsatlar gelecektir.

Yorumlar  

NURSAN ÜNAL
+1 #1 NURSAN ÜNAL 03-04-2014 20:54
VİDEO KESİK KESİK VERİYOR DİNLEMEKDE ZORLUK OLUYOR .BİLGİNİZE
Alıntı

Yorum ekle