Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Terazi burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Teraziler, Ağustos ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

Ağustos ayındaki ilk etkili enerji, 1 Ağustos tarihindeki Merkür Aslan geçişidir. Sizlerin sevdiği bir enerjidir. Birçok insanla temasa geçilebilir, fikirler öne sürülebilir. Öne sürme gücünüz çok fazla etkili olacaktır. İnsanlar sizi dinlemek ve anlamak isteyeceklerdir. Yaratıcı kabiliyetlere uygun bir şekilde dışarıya lanse edebilirsiniz.

 

10 Ağustos tarihinde, Kova burcunda bir dolunay meydana gelecektir. Bu dolunayda sosyal ilişkilerde başkalarıyla temas etme arzumuz yoğundur. Burada problem varsa, olayları sabit fikirle ele almak mümkündür. Aşkta ise özgür seçimlerde bulunmak istiyoruz, ancak paylaşma olgularını da önemsememiz gerekir.

 

12 Ağustos tarihinde Venüs burcunuz ile uyumlu bir görünüm yapıyor. Aşk hayatıyla ilgili konularda ve yeni insanlarla tanışma yönünde kıymetlidir. Yeni ortamlarda boy göstermek isteyeceğiz.

 

15 Ağustos tarihinde, sağlık sorunlarını halletmek, yarım kalmış projeleri bitirmek, işle ilgili kriterleri gözden geçirmek ve analizde bulunmak yönünde kıymetli bir dönemdir.

 

23 Ağustos tarihinde, güneş Başak burcunda seyrine başlıyor. 25 Ağustos tarihinde de yeni ay Başak burcunda oluşacaktır. Bu dönem geri planda yapılacak işleri ele alma yönünde önemlidir. Mali konularda son iki yıldır yaşanan sıkıntıların ve baskıların sonucunda zorluklar yaşadık. Hepsi birer dersti, yeni ay artık kontrolü ele almayı, daha akılcı düşünmeyi sağlayacaktır.

 

Yorum ekle