Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Terazi burcu aylık yorum: Kasım 2014

02 Kasım 2014 Yorumları Oku

Terazi burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık Terazi burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Ayın hemen başında 7 Kasım tarihinde Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Bu dolunay ortaklaşa olan bütün mali ve manevi ilişkilerin gözden geçirilmesi anlamında önemlidir. Yönetici Venüs karşıt burçta olduğu için, bizim isteğimiz kimsenin baskısı ya da çıkarlarının altında ezilmeden kendi ayaklarımızın üzerinde durabilmektedir. Birçok kişi için ilişkiden elde edilen gelir veya bir ilişkideki sevgi birliği üzerinde durulacaktır. Herhangi bir yargıya ihtiyaç duymadan kendimi mutlu, tatminkar ve güven içerisinde hissediyorum diye düşünmek isteyeceksiniz. Ayrıca biraz tutkulu ve daha çok kazanmaktan yanayız. Bir yandan huzuru ararken diğer taraftan bağlantıda olduğumuz insanların bize doğru olup olmadığına bakacağız.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor. Bu da aynı şekilde çıkar ilişkilerini, kazançları, ortaklıkları değerlendirme açısından önemlidir. Hem kendi işimizden elde ettiğimiz gelir üzerinde duracağız hem de bu gelirden borçlarımızı ve ödemelerimizi gözden geçireceğiz. Bütçemizle ilgili konular üzerinde duracağız. Çıkar ilişkisine dayanan bir beraberlik yaşanıyorsa, bu hesaplar bizi düşündürecektir. Birbirini parasal anlamda idare eden çiftler için rahatsızlık verici bir geçiştir.

16 Kasım tarihinden itibaren Teraziler rahat bir nefes çekebilirler. Çünkü Venüs Yay burcunda seyrine başlıyor. İleriye dönük hedefler anlamında rahatlayacaksınız. Diğer taraftan da çevre ilişkilerinde mutlu tesadüfler sizinle olacak. Güzel yolculuklar, görüşmeler, tanışmalar olacaktır. Sosyal çevreniz büyüyebilir, yenilikler olacaktır.

Reklam

22 Kasım tarihinde Güneş Yay burcunda seyrine başladığında bunlara ek olarak kişisel anlamda da kendinizi enerjik, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedebileceğiniz bir zaman dilimidir. Her yeri görebilir, bilginizi genişletebilirsiniz. Hayatı güzelleştiren paylaşımlarda bulunmak için de son derece güzel bir zamandır.

28 Kasım tarihinde Merkür Yay burcunda ilerliyor. Terazilerin epey bir yolculukları söz konusudur, çevresel ilişkilerde çok güzel gelişmeler vardır. Sosyal iletişim bir hayli kuvvetlidir.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

FACEBOOK

Yorumlar  

özenç almaç
+1 #1 özenç almaç 30-09-2014 09:34
Terazi burcu ile ilgili olarak iç açıcı haber, yorumlarınız yok mu? Bu ay terazinin ayı ama olumlu ne var bu yorumlarınız da anlaşılamadı malesef
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı