Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Terazi burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Teraziler, Temmuz ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 7 Temmuz tarihi itibariyle Merkür geri hareketi sona eriyor. Bunun anlamı, eğitim, iş hayatıyla ilgili konular, iletişimin bir hayli ilgili olduğu konularda beklediklerimizle ilgili rahatlayacağız demektir. Yeni yolculuklar olabilir, eğitimle ilgili tercihlerde bulunabilir, iş girişimleri yönünden bir hayli hızlı düşünebiliriz. Zihnimiz aktif çalıştığı için daha rahat edeceğiz. 

12 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda bir dolunay meydana gelecektir. Bu dolunay hem ev ve ailevi hayat, hem de mesleki konular üzerindeki hassasiyeti simgeler. Baskı ve sorumlulukları hatırlatıcı bir etkisi vardır. Kişisel anlamda karar vermek, ileriye doğru gitmek isterken, içerideki bölgede dur diyen bir ihtar var. Mesleki konularda da hassasiyet yoğundur. Bu dolunayda ne yöne gideceğimizi anlama, hem de mesleki anlamdaki durumumuzu net olarak görebilme yönünde ciddiyet kazanırız. 

13 Temmuz tarihinde mesleki alanda etkili olacak Merkür Yengeç geçişi başlıyor. Son haftalarda ailevi konularda, iş hayatında bizi durdurucu, hassas düşünmeye sevk edici bir geçiş vardı. Şimdi daha çok hareket edebilme, kararlar alabilme yönünde önem taşır. 

16 Temmuz tarihinde olumlu bir enerjiyle sarıp sarmalanacak hale geleceksiniz. Mali konularda baskı devam edebilir ancak aldığımız destekle ileriye dönük hedeflerimizi çizebilme anlamında güç kazanıyoruz. Jüpiter Aslan burcu seyriyle canlanıyoruz, kendinize güven duygusu kazanmış oluyorsunuz. 

23 Temmuz tarihinde Güneş Aslan burcunda seyrine başlıyor ve 27 Temmuz tarihinde yeni ay Aslan burcunda oluşuyor. Bu yeni ayla bir amaç için harekete geçebiliriz, bir dilekte bulunabiliriz. Etrafımızdaki insanlara kendimizi ifade edebiliriz. Ocak ve Nisan 2015'de bunun parıltısını çok daha fazla hissedeceğiz.

26 Temmuz tarihinde yöneticisi olduğu Akrep burcunda seyrine başlayacak Mars, Satürn'ün para evindeki dert verici etkilerinden uzaklaşacak şekilde hedefe gitme anlamında olumlu olacaktır.

Melek tarotu

Yorum ekle