Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Terazi burcu aylık yorum

31 Mart 2014 Yorum Yaz

Sevgili Terazi,

Nisan aylık burç yorumlarınıza göre bu ay sizi neler beklediğini ve nasıl hareket etmenizin faydalı olacağını İrem Su'dan öğreneceksiniz. Türkiye'nin en iyi astrologu İrem Su'nun muhteşem anlatımıyla aylık burç yorumunuzu dinleyeceksiniz. Bu ay sizleri neler bekliyor, ay boşluk etkisi altında neler yapmak gerekir? Önce Nisan aylık burç yorumunuzu metin olarak sunalım, sonrasında videoyu izleyiniz...

Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venüs Balık burcu geçişidir. Sağlık ve çalışma hayatıyla ilgili konular, kişisel anlamdaki kararlar ve kendimizi gözden geçirme anlamında önemlidir. Kafamızı karıştıran ve hayatı zorlaştıran meseleleri ele alacağız. Fakat bu ele alış sürecinde detaylara takılmak, endişeli reaksiyonlar göstermek ve sonra da oluruna bırakmak gibi gel-gitli durumlar yaşayabiliriz. Bizim burada yapmamız gereken ne kadar mutlu olduğumuzu ve verimimizi ele almaktır.

 

7 Nisan tarihinde Merkür karşıt burcunuzda ilerler. İlişkinizin niteliğine göre sorunlu bir beraberliğiniz varsa, agresif konuşmalara neden olabilir. Sakin bir şekilde duruma bakmak lazım. İlişkisi mutlu olan kişiler için de, birlikte olumlu yansıma altında önemli kararlar verilebilir.

 

15 Nisan Terazi burcunda oluşacak Ay tutulmasıyla, özellikle ilişki meselelerinde tutarsız, dengesiz bir beraberliğin rahatsız edici olabileceğini, ilişkinin sevimli bir şekilde sonuçlanmayabileceğini gösterir. Burada yapılması gereken beraberliği ele almaktır.

 

20 ve 23 Nisan tarihlerinde Güneş ve Merkür Boğa burcunda ilerleyecektir. Bu dönemde ortaklaşa kazanç konularını ve bütçeyi gözden geçirmeye ihtiyaç vardır. Sağlam adımlar atabilmek için şu andaki mevcut şartlara bakılmalıdır. Yatırımlar konusunda endişe taşıyabiliriz. Sağlam adımlar atabilmek için de dikkatli bir şekilde piyasanın durumu göz önüne alınmalıdır.

 

Nisan ayının ikinci önemli vurgulayıcısı Boğa burcunda oluşacak Güneş tutulmasıdır. Son 1,5 yıldır yaşananları mali anlamda ele almak gerekir. İlişkilerde yaşanan sorunlar, daha önceki deneyimler bu tutulmada net bir şekilde yerli yerine oturtulmuş olacaktır. Nisan ayı için tavsiyem, işbirliğinden asla uzaklaşmamaktır.

Yorum ekle