Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Terazi burcu aylık yorum: Aralık 2014

01 Aralık 2014 Yorumları Oku

Terazi burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık Terazi burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Aralık ayının ilk etkili enerjisi 5 Aralık'ta aşk evinizdeki Mars Kova geçişidir. Bu da özellikle popülerlik ve sosyalleşme anlamında etkin olduğu gibi, sizi aşkta da bir hayli etkin kılacaktır. Bu süreçte partnerimizle birlikte sosyalleşme ve yeni yerler keşfetme arzumuz yoğun olmaktadır. Aşk hayatı biraz sorunlu olanlar için de gönül hanesine yeni birini davet etmektedir. Yeni girişimlerde bulunup yeteneklerimizi ortaya koyuyoruz. Bu da bizim için yeni arkadaşlar edinme anlamında etkilidir.

6 Aralık tarihinde İkizler burcunda bir dolunay meydana gelecek. İki hafta önce yakın çevremizle ilgili konular üzerinde bir keşifte bulunmuştuk. Yakın çevremizdeki insanlarla ilişkilerimizde önemli gelişmeler yaşanmıştı. Şimdi bu dolunayla iki ayrı projeler içerisinde yer almak, farklı insanlara yeteneklerimizi göstermek ve deneyim kazanmak yönünde hareket ediyoruz. İletişimin ve bilginin önemli olduğu bir dönemdir, yenilikler takip edilmelidir.

Reklam

10 ve 17 Aralık tarihlerinde önce Venüs, ardından da Merkür Oğlak geçişi vardır. Genelde bu geçişlerde aile olgusu çok kıymetlidir. Ailemizdeki büyüklerimiz, onlarla ilgili sorumluluklar gözden geçirilmelidir. Teraziler tutarsız bir yaşam sürüyorlarsa, eş veya aileden belirli bir disiplin gelebilir. Biraz ağırbaşlı düşünmek ve aileyle ilgili konulara önem verdiğimiz geçişler olmaktadır.

22 Aralık'ta Güneş yuva evimizde seyrine başlıyor ve yeni ay doğuyor. Bu da bize baskı uygulayan, düşündüren, kendimizi ifade etme anlamında daha istikrarlı olmamızı sağlayan ufak bir uyarı getirmektedir. Biz de sorumluluk almak için istekli olmalıyız. Yeni bir yere taşınma, satın alma gibi durumlar varsa şu andaki mali durumlar gözden geçirilebilir. Teraziler Satürn Yay geçişiyle de bilgi ve eğitime, deneyim sahibi olmaya önem verecekler.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

Yorumlar  

özenç almaç
+2 #1 özenç almaç 30-09-2014 09:34
Terazi burcu ile ilgili olarak iç açıcı haber, yorumlarınız yok mu? Bu ay terazinin ayı ama olumlu ne var bu yorumlarınız da anlaşılamadı malesef
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı