Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Terazi burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Teraziler, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

 

Akrep burcundaki geri hareket 4-10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Mali konuları bir hayli vurguluyor, iş girişimleri, çevre ilişkileri ve güvensiz hissettiren konuları ele almamızı sağlıyor. Kazanç ve kayıp ilişkisine bakılmalıdır. Bizi maddi anlamda doyurmayan, başkalarının eline ya da desteğin ihtiyaç duyuran meseleleri gözden geçirmemiz gerekiyor. Çıkarları düşünmek de önem taşıyor.

 

10-25 Ekim tarihlerinde burcunuz üzerinde bir geri hareket gerçekleşecek. Kişisel girişimleriniz ve yaşamı ele alış şekliniz son derece önemlidir. Burada adaletli, hakkaniyetli bir şekilde dışarıdan size doğru nezaketin olması gerekir. Aynı şekilde sizin de dışa karşı belirli bir dengelemeyi yapmanızda fayda vardır.

 

8 Ekim tarihinde tam ay tutulması Koç burcunda oluşacak. Mesleki kariyer hayatınızla ilgili meseleler ve ikili ilişkiler tamamen önemli hale gelmektedir. Partnerin ya da iş ortağının bencil yaklaşabileceğini görmekteyiz. En yakınımızdaki kişiler refleks tepkiler verebilir. Bu süreçte ilişkilere gerçekçi bir şekilde bakılmalıdır. Evlilik ve boşanma konusunda ani karar verilmemelidir.

 

24 Ekim tarihinde Akrep burcunda güneş tutulması meydana geliyor. Mali konularda birebir etkilidir. Yanlış ortaklıklar ve yanlış ilişkilerin bitişinin ve yeni kapıların açılacağı sürecin başlangıcının işaretçisidir.

 

26 Ekim tarihinde de Mars Oğlak burcunda seyrine başlayacak. Ailevi konularda disiplinli bir şekilde ilişkilerin ele alınması gereklidir. Ekim ayının geneli gelecek adına olumlu, şu anda baskı getirecek bir tarzda olabilir. Sabırlı olmakta fayda vardır.

 

Yorum ekle