Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Terazi burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Teraziler, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz! 

2 Eylül tarihinde Merkür burcunuzda seyrine başlıyor. Bunun anlamı haberleşip konuşacağız, istediklerimizi ifade edeceğiz ve insanları etkileyeceğiz. Dış dünyada bizi dinleyen ve alkışlayan insanlarla karşılaşacağız. İfade ettiklerimizin arkasında duracağız.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Bu geçişte biraz endişeliyiz. Yeni atılan adımlar beklenmedik sorunlar getirebilir mi diye endişe hali olacaktır. Ancak unutmayalım ki bir geçişin arkasındaki gücü iyice analiz etmeden bu endişeye gerek yoktur.

9 Eylül tarihinde çalışma hayatınızla ilgili konularda, sağlığınızla ilgili meseleler üzerinde etkin bir dolunay meydana gelecektir. Bu dolunayda bir yanımızla iyi niyetimizi suistimal edebilecek, iş hayatında hakkımızın yenmesine neden olan şartları ele almamızı gerektiren bir dolunayı yaşıyoruz. Birilerinin etkisi altında kalarak da kendimizi sıkıştırmamamız gerekiyor. Rahat olmalısınız. Fedakarlıklarınızı ele almakta, hayatı kendi akışına bırakmakta ve aksaklıklar varsa bunun altındaki sebeplere bilinçli şekilde bakmakta fayda vardır.

14 Eylül tarihinde Mars Yay burcunda seyrine başlıyor. Bu seyirle insanlarla olan bütün temaslarınızda ateşli, güzel, genişleme anlamında olumlu enerjiler vardır. Kısa veya uzun seyirli yolculuklar olabilir. Eğitim hayatı, ticari konular da Teraziler için gayet olumlu olmaktadır. Bu geçiş sizi bir hayli aktif kılacaktır.

23 Eylül tarihinde Güneş burcunuzda seyrine başlıyor. Bu da yeni bir yaş döngüsüdür. Hemen ertesi gün burcunuzda yeni ay meydana gelecektir. Bu yeni ay olumludur ve yenilikleri işaret etmektedir. İkili ilişkilerde, iş ortaklıklarında, çevre ilişkilerinde, sosyal gruplarda, toplumsal anlamda insanlar sizi çok dikkat çekici bulacaklardır.

28 Eylül tarihinde Merkür geri hareketi gölgeli günlere yol açacaktır. Gölgeli günlerde mali konular gözden geçirilmelidir. Çıkar ilişkileri ele alınmalı, yeni bir proje varsa beklenmelidir. Çabuk hareket edilmemeli, finansal konularda piyasanın durumuna bir bakılmalıdır.

29 Eylül tarihinde de Venüs burcunuzda seyrine başlayacaktır. Bu seyirle kendiniz için ne kadar güzelleştiğinizi, nasıl kendinize olan güveninizin yerine geldiğini, etrafınızdaki insanların sizde farklı özellikleri keşfettiğini, belki de yeni bir aşkı, devam eden ilişkide yükselişi, huzurun yerine gelmesini yaşayacaksınız.

Yorum ekle