Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Yengeç burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Yengeçler, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!   

2 Eylül'de yaşanacak Merkür Terazi geçişi, ev ve aile ilgili konular üzerinde düşünme, konuşma yönünde olumlu olacaktır. İletişimde bulunulur, evin içerisinde zihni belirli noktalar üzerinde odaklayarak biz olgusu çerçevesinde konuşuyoruz.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Yengeçler için yakın çevre ilişkilerinde hem sağlıkla ilgilenmek, hem başkalarına yardımcı olmak için dertlerini dinlemek konularında etkilidir. Çevre ilişkilerinde biraz daha anlayışlı olmaya çalışacağız.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana gelecek. Ilımlılık, şefkatlilik, kendimizi inançla öne sürme, her şeyin güzel olacağına inanma anlamında, dileklere ve arzulara bakınmayı sağlar. Eleştirdiğimiz meselelerin kurbanı olmamamız için dikkatli ol diyor. Bizi hem uyaran ve bu uyarıyla önlem almamızı sağlayan bir geçiştir.

14 Eylül tarihinde Mars Yay geçişi çalışma hayatınızla ilgili konularda etkili olacaktır. Kariyer anlamında durumumuza bakacağız. Mevcut işimizde iki yönlü düşünebiliriz. Yeni bir iş arayışına girişebiliriz. Fakat bir yandan da sektörün durumuna bakacağız. Alternatif olmadan hareket etmiyoruz. Biraz sakin olup durumu gözden geçirmekte fayda vardır. Çok da zorlayıcı değildir, ancak bir takım belirsizlikler varsa ani kararlar verilmemelidir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlıyor. Ev alanı ve ailevi konularda önemlidir. Ardından bir gün sonra da Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ayın en önemli olgusu huzur ve biz olmaktır. Her şeyin elit olanını ve konforlu olanını istiyoruz. Diyoruz ki ben güzelliklere layığım. Belki ev alımı düşünülebilir. Ev içerisinde problemler varsa, o problemlerim halledilmesi için uğraşılabilir. Mali konular ve çalışma hayatıyla ilgili meseleleri de vurgulamaktadır. Huzuru ve güveni önemseyip kaliteli olanı isteyeceğiz.

28 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başladığı gün, gölgeli günleri de aynı zamanda başlamış oluyor. Aşk hayatımız, çocuk sahibi olma anlamındaki meseleler üzerinde hesabı bilmemiz, durumu ele almamız, yeni bir ilişkide kriterlere bakmamız, mali konularda önümüzü göremediğimiz atılımlarda bulunmamamız, eskiye ait bir takım anlaşmazlıklar varsa onların tekrar gözden geçirilmesi, bir arkadaşlığı hemen ciddiyete dönüştürme konusunda beklemede kalmamız gerekebilir.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bu geçişi çok olumlu buluyorum. Çünkü evdeki huzurun, paylaşımın el birliğiyle yapılması anlamında kıymetlidir. Birlikte yaşadığımız insanlarla gönül birliğinin sağlandığı bir zaman olacaktır.

Yorumlar  

türkan
+6 #6 türkan 06-08-2014 13:39
Anladım ki hiçbir yıl yengeçlerin yılı değil, doğumdan ölüme çok çalış, azla yetin
Alıntı
kselenede görereyhan
0 #5 kselenede görereyhan 10-05-2014 05:57
yükselenim yengeç yüselene görede yorum yaparmısınız teşekkurler
Alıntı
Arzu
+4 #4 Arzu 23-04-2014 04:37
Evet hala eskisi gibi herşey ((
Alıntı
carlovi
+15 #3 carlovi 07-03-2014 09:47
bizim yılımızda hani nerde ,mart oldu sıkıntıdan kurtulamadık
Alıntı
fatma
-4 #2 fatma 05-03-2014 09:07
BEĞENDİMM
Alıntı
sema
+11 #1 sema 12-02-2014 14:29
hani biz yengeçlerin yılıydı bu yıl
Alıntı

Yorum ekle