Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Yengeç burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Yengeçler, Temmuz ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!  

 

Ağustos ayındaki ilk etkili enerji, 1 Ağustos tarihinde Merkür Aslan burcu geçişidir. Bu geçiş maddi konularda, kazançla ilgili hususlar üzerinde önem taşıyor. Biraz huzursuzluk olabilir, çünkü mali konular kafaya takılabilir. Diğer taraftan da kazanma isteği son derece yüksek olabilir. Kazanç kayıp ilişkisini çok iyi kurgulamak gerekir.

 

10 Ağustos tarihinde Kova burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunay özellikle başkalarıyla ortaklaşa bölüşülen paralar üzerinde gerilimi işaret eder. Karşımızdaki kişinin üzerimizde baskı kurmasıyla neticelenen bu dolunayda bir kopuş yaşanabilir ve problemler görülebilir. Sürpriz giderler, borç baskıları yaşanabilir. Bu dolunayda biraz sakin olmak, inatçı düşünmemek, alışverişlerde dikkatli olmak, borcu borçla temizlememek ve ilişkinin niteliğine bakmak gereklidir.

 

12 Ağustos tarihinde Venüs Aslan burcunda seyrine başlıyor. Mali konularda öne çıkabilir, iş girişimleri düşünmek mümkün olabilir. Getirilerin ve götürülerin incelenmesi gerekir. Güzellik, ışıldama, satın alma arzusuna ve bunun için para harcamalar yol açabilir. Yeni bir ilişkide kriterleri gözden geçirmek mümkündür.

 

15 Ağustos tarihinde Merkür Başak burcunda seyrine başlıyor. Merkür bu alanda son derece kuvvetli ve etkilidir. Yeni iş girişimleri düşünülebilir, yakın çevre ile ilgili konulara analizci gözle bakılabilir. Eğitimden iş hayatına kadar, çevresel ilişkilerden akrabalara kadar geniş bir manada fizibilite yapma halidir. Yolculuklar gündeme gelebilir ama bunlar genellikle işle ilgili konulardır.

 

23 Ağustos tarihinde, güneş Başak burcunda seyrine başlıyor. Çevresel ilişkiler anlamında bir takım şeylerin gözden geçirilmesini sağlar. Enerjimizi bütünüyle iş ve düzeltme konularına ayırıyoruz. Hemen arkasından 25 Ağustos'ta Başak burcunda bir yeni ay oluşuyor. Bu yeni ayın önemi, iletişim, insanlara yaklaşma biçimi ve yaşanılan deneyimlere bakılması gibi faktörler içermesidir.

Yorumlar  

türkan
+1 #6 türkan 06-08-2014 13:39
Anladım ki hiçbir yıl yengeçlerin yılı değil, doğumdan ölüme çok çalış, azla yetin
Alıntı
kselenede görereyhan
0 #5 kselenede görereyhan 10-05-2014 05:57
yükselenim yengeç yüselene görede yorum yaparmısınız teşekkurler
Alıntı
Arzu
+3 #4 Arzu 23-04-2014 04:37
Evet hala eskisi gibi herşey ((
Alıntı
carlovi
+13 #3 carlovi 07-03-2014 09:47
bizim yılımızda hani nerde ,mart oldu sıkıntıdan kurtulamadık
Alıntı
fatma
-3 #2 fatma 05-03-2014 09:07
BEĞENDİMM
Alıntı
sema
+8 #1 sema 12-02-2014 14:29
hani biz yengeçlerin yılıydı bu yıl
Alıntı

Yorum ekle