Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Yengeç burcu aylık yorum: Aralık 2014

01 Aralık 2014 Yorumları Oku

Yengeç burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık boğa burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Aralık ayındaki ilk etkili enerjimiz 5 Aralık tarihindeki Mars Kova geçişidir. Mali paylaşımların, ortaklarla ilgili para alışverişlerinin, maddi anlamdaki her türlü bölüşümün, borçların bizi aktif olarak düşünmeye sevk ettiği bir zaman dilimidir. Yer yer gerginlikler yaratabilir. İş ortağıyla ilgili olan hesaplarımızın gözden geçirilmesi lazımdır. Evlilikte eşle ilgili mali paylaşımların tekrar ele alınması gerekebilir. Bütçenin gereklerine göre hareket edilmesinde fayda vardır. Eşin mali konularda uygulayacağı baskı da bizi rahatsız edebilir.

6 Aralık tarihinde dolunay İkizler burcunda ve önemli bir yerde oluşuyor. Bu da içten içe bir huzursuzluk haline sebep olabilir. Yengeçler genelde duygusal ve hassasiyetleri yüksek insanlardır. Bu dolunay gerginlik ve huzursuzluk içerebilir, bazı şeyleri siz de büyütüyor olabilirsiniz. Sakin olunmalı, meseleler abartılmamalıdır. Meseleleri iki yönlü ele almak gereklidir, huzursuzluktan uzak durulmalıdır. Kendimizi ara sıra dinlenmeye çekmekte fayda vardır.

Reklam

10 ve 17 Aralık tarihlerinde, karşıt burcunuzda, önce Venüs ardından Merkür seyrine başlıyor. Partnerimiz biraz ciddileşebilir, baskın olmaya çalışabilir. Bekar Yengeçler genellikle olgun, hoşgörülü, yaşça büyük insanlara çekilebilir. Eşimizle sorunlarımız varsa yönetici tavırları rahatsız edebilir. Bu geçişte eşle beraber bakış açıları dengelenmeye çalışılmalıdır. Sorunlu bir beraberlikte ise, partnerle olgun ve ılımlı bir şekilde konuşulmalıdır. İş ortaklığında ciddiyetle her şey ele alınmalıdır. Projeye başlıyorsak, bu projede kimlerle bir araya gelineceğine önem verilmelidir. Bekar Yengeçlerin karşısına olgun ve yaşça büyük insanlar çıkabilir. İlişkide çok büyük problemler varsa bu dönemde gerginlikler yaşanabilir.

22 Aralık tarihinde Oğlak geçişine Güneş eklenir. Aynı gün Oğlak burcunda yeni ay doğacak. Bu yeni ayın dispozitörü Satürn, ertesi gün Yay burcunda ilerlemeye başlıyor. Çalışma hayatımızla ilgili konuların önemli olduğu bir dönemin işaretçisidir. Yeni ay bize bir baskı uygular, beraberlikte sorunumuz varsa, ilişkinin ne kadar verimli olduğu mutlaka gözden geçirilmelidir. İş hayatında daha disiplinli çalışmayı, planlı ve verimli bir çalışma temposunu öne çıkarmaktadır.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

Yorumlar  

türkan
+18 #6 türkan 06-08-2014 13:39
Anladım ki hiçbir yıl yengeçlerin yılı değil, doğumdan ölüme çok çalış, azla yetin
Alıntı
kselenede görereyhan
0 #5 kselenede görereyhan 10-05-2014 05:57
yükselenim yengeç yüselene görede yorum yaparmısınız teşekkurler
Alıntı
Arzu
+7 #4 Arzu 23-04-2014 04:37
Evet hala eskisi gibi herşey ((
Alıntı
carlovi
+16 #3 carlovi 07-03-2014 09:47
bizim yılımızda hani nerde ,mart oldu sıkıntıdan kurtulamadık
Alıntı
fatma
-4 #2 fatma 05-03-2014 09:07
BEĞENDİMM
Alıntı
sema
+16 #1 sema 12-02-2014 14:29
hani biz yengeçlerin yılıydı bu yıl
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı