Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Eski sevgili

Yengeç burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Yengeçler, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!   

4-10 Ekim tarihleri arasında Merkür Akrep burcunda geriliyor. Bu gerileme de aşk hayatı ve çocuklarla alakalı meseleleri mercek altına alacağız. Aceleci kararlar vermeyeceğiz. Beklenmedik bir problem varsa, bu problemi izlemeye alacağız. Karşımıza yeni biri çıktığında bu kişiyle paylaşım ve aramızdaki ilişkinin niteliğine bakacağız. Çocuk sahibi olmak istiyorsak kontrolleri yaptıracağız. Tutkuları vurgulayıcı bir geri harekettir.

10-25 Ekim tarihleri arasında geri hareket Terazi burcuna doğru devam edecek. Burada da aile içerisindeki paylaşım, sevgi birliği, eşle sevgi alışverişi gözden geçirilecektir. Evin yenilenmesi ve onarımı gerekiyorsa bunlar yapılabilir. Kiracı ve ev sahibi gibi meselelerde de hareketlilik vardır.

8 Ekim tarihinde Koç burcunda tam ay tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulmada özellikle kariyer hayatıyla ilgili konular kıymet taşıyor. Gerilimli davranabiliriz, baskılar karşısında kendimizi savunma ihtiyacı duyabiliriz. İçe yöneliyoruz. Tam ay tutulması kariyer hayatıyla ilgili bize ışık tutacaktır. İş ortamında gerilimden uzak durulmalıdır.

24 Ekim tarihinde parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşecek. Güç ve kontrol arzusunun, gelişime en çok arzu duyduğumuz kısmın aşk hayatı ve çocuklarla ilgili konular üzerinde olduğunu gösteriyor. Çocuklarla ilgili konularda daha dikkatli olmamızı söylüyor. Tutkular çok yoğundur, aşkı hissetmek, cinselliği yaşamak ve karşımızdakinin üzerinde baskın kimlik oluşturmak istiyoruz. Ancak dünya sadece bizim etrafımızda dönmüyor. Daha dikkatli bir şekilde olan resme bakılmalıdır.

26 Ekim tarihinde de Mars karşıt burcunuzda seyrine başlıyor. Partnerin daha ciddi ve egemen olmaya çalıştığını görebiliriz. Bekar Yengeçlerin karşısına kendinden emin ve disiplinli bir insan çıkabilir.

Yorumlar  

türkan
+9 #6 türkan 06-08-2014 13:39
Anladım ki hiçbir yıl yengeçlerin yılı değil, doğumdan ölüme çok çalış, azla yetin
Alıntı
kselenede görereyhan
0 #5 kselenede görereyhan 10-05-2014 05:57
yükselenim yengeç yüselene görede yorum yaparmısınız teşekkurler
Alıntı
Arzu
+4 #4 Arzu 23-04-2014 04:37
Evet hala eskisi gibi herşey ((
Alıntı
carlovi
+15 #3 carlovi 07-03-2014 09:47
bizim yılımızda hani nerde ,mart oldu sıkıntıdan kurtulamadık
Alıntı
fatma
-4 #2 fatma 05-03-2014 09:07
BEĞENDİMM
Alıntı
sema
+14 #1 sema 12-02-2014 14:29
hani biz yengeçlerin yılıydı bu yıl
Alıntı

Yorum ekle