Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Yengeç burcu aylık yorum: Kasım 2014

02 Kasım 2014 Yorumları Oku

Yengeç burcu aylık burç yorum bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık boğa burcu yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Kasım'da aşk başkadır derler, sizin için de 7 Kasımdaki dolunay hem hedefleriniz anlamında hem de aşk hayatınızla ilgili konularda önem arz ediyor. Bu dolunayda en önemli husus, hedeflerimizi, hayatımızı, yaşantı biçimimizi, dostlarımızla olan ilişkilerimizi tümüyle gözden geçirme halidir. Ardından da aşk hayatımızla ilgili konularda önemlidir. Çünkü yöneticisi Venüs karşıt burç Akrepte ilerlediği için, bir yanıyla da aşktaki seçimlerimizi sorgulayacağız. Şu andaki mevcut ilişkimizde ve aşk hayatımızda birlik ve bütünlük olup olmadığı, tutkuların üzerine kurulup kurulmadığı, baskın kimliklerin oluşup oluşmadığının bilinmesi çok kıymetlidir. Partnerimizin ilişkideki rolü çok önemlidir, baskın, kıskanç ve isteklerini dayatıp dayatmadığına bakılmalıdır.

9 Kasım tarihinde aşk hayatımızla ilgili konularda etkili olacak bir Merkür Akrep geçişi vardır. Burada tüm zihnimiz tutkulu bir aşktan yanadır. Düşüncelerimizde hep aşkın bizim üzerimizdeki etkilerini gözden geçiriyoruz. İlişkideki tatminkarlık düzeyi gözden geçirilebilir. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsak bu dönemde kontrollerimizi yaptırmakta fayda vardır. Bekar Yengeçler açısından da aşkın istenildiği bir dönemdir.

16 Kasım tarihinde çalışma hayatımızla ilgili meseleler üzerinde etkili bir Venüs Yay geçişi başlıyor. Bir yanıyla da mali konuları vurgulayacaktır. Çünkü yöneticisi Jüpiter ile hemhal olma hali vardır. Bu da özellikle çalışma hayatındaki yenilik isteğini öne çıkaracaktır. İşimizden memnunsak yeni projeler ve yeni planlar yapmaktan yanayız. Bazılarımız için de yeni bir işin kurulma aşamasını işaret edebilir. Sağlığımızla ilgili konularda parasal harcamaların, yolculukların işaretçisi olabilir ancak bunların da dozu bilinmelidir.

Reklam

22 Kasım tarihinde de Güneş Yay burcunda seyrine başlıyor ve ardından yeni ay doğuyor. Yeni ay, çalışma hayatımızla ilgili konularda önemlidir. Bu da işimize hevesle sarıldığımızı gösteriyor. İyi niyetli bir şekilde yaşamaktan yanayız, iş ortamında da insanların biraz daha nazik ve hoş davranışlarını görmek istiyoruz. Eğer yeni bir işe adım attıysak alışma döneminde çevremizdekilerden güzel sözler duymak istiyoruz. Bu yeni ayda da üzerinde en fazla durduğumuz konu bu olacaktır.

28 Kasım tarihinde de yeni iş görüşmeleri ve yeni iş planlarını simgeleyen Merkür Yay burcu geçişi vardır. Bu geçişte de en önemsenen şey, konuşmalarımızda herkesin ne dediğini biliyor olmasıdır. Karşımıza çıkan tekliflerin de göstergesi olabilir, bu teklifleri artı ve eksi yönlerden değerlendirmekte fayda vardır. Sağlık açısından da ihmal edilmemesi gereken bir dönemdir.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

FACEBOOK

Yorumlar  

türkan
+15 #6 türkan 06-08-2014 13:39
Anladım ki hiçbir yıl yengeçlerin yılı değil, doğumdan ölüme çok çalış, azla yetin
Alıntı
kselenede görereyhan
0 #5 kselenede görereyhan 10-05-2014 05:57
yükselenim yengeç yüselene görede yorum yaparmısınız teşekkurler
Alıntı
Arzu
+7 #4 Arzu 23-04-2014 04:37
Evet hala eskisi gibi herşey ((
Alıntı
carlovi
+16 #3 carlovi 07-03-2014 09:47
bizim yılımızda hani nerde ,mart oldu sıkıntıdan kurtulamadık
Alıntı
fatma
-4 #2 fatma 05-03-2014 09:07
BEĞENDİMM
Alıntı
sema
+16 #1 sema 12-02-2014 14:29
hani biz yengeçlerin yılıydı bu yıl
Alıntı

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı