Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Yengeç burcu aylık yorum

31 Mart 2014 Yorumları Oku

Sevgili Yengeç,

Nisan aylık burç yorumlarınıza göre bu ay sizi neler beklediğini ve nasıl hareket etmenizin faydalı olacağını İremsu'dan öğreneceksiniz. Türkiye'nin en iyi astrologu İrem Su'nun muhteşem anlatımıyla aylık burç yorumunuzu dinleyeceksiniz. Bu ay sizleri neler bekliyor, ay boşluk etkisi altında neler yapmak gerekir? Önce Nisan aylık burç yorumunuzu metin olarak sunalım, sonrasında videoyu izleyiniz...

Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venüs Balık burcu geçişidir. Bu geçiş, dünyayı, evrensel hayatı, sevgiyi, birlik ve beraberlik duygusunu, inancı, sevginin önemini, ilişkilerde merkez alacağımız bir enerjidir. Hayatın bütün zorluklarına rağmen paylaşmanın, ılımlı olmanın önemini düşüneceğimiz bir geçiş olacaktır.

 

7 Nisan tarihinde kariyer hayatıyla ilgili konularda Merkür Koç burcunda ilerleyecektir. Yengeçler her ne kadar kabuklarında saklanmayı sevseler de, bu güçlerini toparlamak için yaptıkları bir bekleme halidir. Kendinize güven duyduğunuz, iletişim anlamında öne sürmek istediğiniz düşünceleri, projeleri ve planları kabul ettirmek isteyeceksiniz. Ancak evdeki o huzur kısmını mutlaka yerli yerinde ve dengede tutmak gerekir.

 

15 Nisan Terazi burcunda oluşacak Ay tutulması kariyer evimizde gerçekleşecektir. Bir takım gelişmeler iş hayatınızda olabilir. Yeni bir başlangıç yapma arzusu denebilir. Ancak dengeyi öyle bir sağlamalıyız ki, hem evde hem de dışarıda huzuru bozmamamız gerekir. Unutulmamalıdır ki, ay tutulmaları bir bitiştir.

 

20 ve 23 Nisan tarihlerinde, Güneş ve Merkür Boğa burcunda seyrine başlayacaktır. Bu enerjiyle olumlu çalışabilirsiniz. Sağlam hareket edeceğiz. İleriye dönük hareketler anlamında durumumuzu irdeleyeceğiz. Sosyal ilişkilerimizde sağlam adımlar atmaya önem verip ve güven hissi veren unsurları gözden geçirmeye çalışacağız.

 

Nisan ayının ikinci önemli tutulması, 29 Nisan tarihindeki Boğa burcunda güneş tutulmasıdır. Bu tutulma son 1,5 yıl içerisinde hayatta olup bitenleri, sosyal ilişkileri, toplum içerisindeki konumu, maddi ve manevi kazançları ele almamız yönünde etkilidir. Deneyimler ve şartlar unutulmamalıdır.

Yorumlar  

carlovi
+10 #3 carlovi 07-03-2014 09:47
bizim yılımızda hani nerde ,mart oldu sıkıntıdan kurtulamadık
Alıntı
fatma
-2 #2 fatma 05-03-2014 09:07
BEĞENDİMM
Alıntı
sema
+5 #1 sema 12-02-2014 14:29
hani biz yengeçlerin yılıydı bu yıl
Alıntı

Yorum ekle