Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Yengeç burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorumları Oku

Sevgili Yengeçler, Temmuz ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!  Merkür geri hareketi gölgeli günleri de dahil olmak üzere 7 Temmuz tarihinde sonlanmış olacaktır. Böylece Haziran ayından beri iç dünyaya çekilerek düşündüklerinize daha farklı bir pencereden bakabilirsiniz. Tam rahatlama ise 13 Temmuz'dan sonra gerçekleşecektir. Problemler hala var, ama en azından durmadan aynı meseleler ayıklanmayacaktır.

12 Temmuz tarihinde, karşıt burç Oğlak'ta bir dolunay meydana gelmektedir. Genellikle bu dolunay zamanlarında partnerin baskıları ile karşılaşıyorduk. İlişkide bir takım problemler varsa, bazı meselelerin bu dolunayda öne çıktığını görürüz. İlişkinin niteliği ve kalitesi çok önemlidir. Problemler varsa, partnerin baskın kimliğini hissedebiliriz, biraz karamsar davranabilir, yer yer melankolik tavırları olabilir. Bu dolunayla problemleri net bir şekilde görmüş olacağız.

13 Temmuz tarihinde Merkür burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Böylece geri hareket esnasında Merkür burcumuzda seyredeceği için bizim kriterlerimize uygun bir şekilde zihnimizi belirli bir alana odaklayarak düşünebileceğiz.

16 Temmuz tarihinde, Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek Jüpiter Aslan burcunda seyrine başlıyor. Yengeçler için mali konular üzerinde tecrübeleri, bilgileri ve yetenekleri belirli bir alanda göstererek para kazanma anlamında önemlidir. Yolculuklar, seyahatler anlamında etkilidir. Aşk hayatıyla ilgili konularda Satürn'ün bir baskısı söz konusudur. Aşkta seçimleri yaparken dikkatli olmakta fayda vardır.

23 Temmuz tarihinde Güneş kazanç evinde seyrine başlıyor ve ardından 27 Temmuz tarihinde yine bu alanda yeni ay doğuyor. Bu yeni ayla birlikte üçlü bir kuvvetle kazanç anlamındaki konulara odaklanmış oluruz. Bu odaklanmada da kuvvetimiz yerindedir. Kendimizi ifade etme anlamında kuvvet kazandırmış olmaktadır. Yengeçler açısından bu üçlü geçişi gayet olumlu bulmaktayım. Çok kibirli davranılmaması gerekmektedir.

26 Temmuz tarihinde Mars Akrep burcunda seyrine başlıyor. Doğal olarak güçlü bir enerjidir. Aşkta tutkular devreye giriyor, liderliğimiz önemli hale geliyor. Aşkta yılın en güçlü dönemi olarak değerlendiriyorum.

Melek tarotu

Yorumlar  

kselenede görereyhan
0 #5 kselenede görereyhan 10-05-2014 05:57
yükselenim yengeç yüselene görede yorum yaparmısınız teşekkurler
Alıntı
Arzu
+3 #4 Arzu 23-04-2014 04:37
Evet hala eskisi gibi herşey ((
Alıntı
carlovi
+13 #3 carlovi 07-03-2014 09:47
bizim yılımızda hani nerde ,mart oldu sıkıntıdan kurtulamadık
Alıntı
fatma
-3 #2 fatma 05-03-2014 09:07
BEĞENDİMM
Alıntı
sema
+8 #1 sema 12-02-2014 14:29
hani biz yengeçlerin yılıydı bu yıl
Alıntı

Yorum ekle