Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Eski sevgili

Koç burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Koçlar, Ekim ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!

Merkür iki burç üzerinde geri hareket yapacaktır. İlki Akrep burcunda gerçekleşiyor. Yakın çevre ilişkileri, iş hayatıyla ilgili konular ve finansal ortaklıklar üzerinde duracağız. Bekleme dönemi olarak değerlendirilebilir. Çalışma hayatı ve sağlıkla ilgili konuları gözden geçireceğiz. Geçmiş bir takım meselelerin halledilmesi yönünde olumlu, ancak yeni bir karar vermek anlamında dikkatli olunması gereken bir zamandır. 4-10 Ekim tarihleri arasında olumlu gelişmeler için gözden geçirmede fayda vardır.

10-25 Ekim tarihlerinde geri hareket Terazi burcunda devam edecek. İlişkiyi gözden geçireceğiz, partnerle alakalı meseleler, ilişkinin sorunları ve kriterlerini ele alacağız. Yeni tanışma olduğunda acil hareket etmemek gerekir.

8 Ekim tarihinde burcunuzda tam ay tutulması gerçekleşiyor. Bu tutulmada arzu ve isteklerimiz son derece etkilidir. İlişki gözden geçirilir. Duyguların ve arzuların ne durumda olduğu önemlidir, daha çok kendimizi öne alıyoruz. Bu ay tutulmasında gerginlikten uzak durmak gereklidir. Yeni ufuklar ve yeni girişimler olabilir ancak sabırlı olunması lazımdır.

24 Ekim tarihinde 00.17'de parçalı güneş tutulması Akrep burcunda gerçekleşecek. Mali ve finansal ortaklıklar bizim için önemlidir. Elimizde bulunan değerleri ve başkalarıyla olan paylaşımı önemseyeceğiz. Bu alanda problemler varsa çok dikkatli hareket edilmelidir. Bu tutulmada vadesini doldurmuş bir ortaklık sona erebilir. Sağlam, köklü, tutarlı ve dengeli olarak finansal ilişkileri yerli yerine oturtmak gereklidir. Bilgilenmeyi, eğitimi ve kendimizi geliştirmeyi önemseyelim.

26 Ekim tarihinde de Mars Oğlak burcunda iş hayatıyla ilgili konularda size büyük bir kuvvet verecektir.

Bu kategoriden diğerleri: Yay burcu aylık yorum »

Yorum ekle