Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Koç burcu aylık yorum: Aralık 2014

01 Aralık 2014 Yorum Yaz

Koç burcu aylık burç yorumları bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık burç yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

Aralık ayında ilk etkili enerji, yöneticiniz Mars'ın Kova burcundaki geçişidir. 5 Aralık tarihinde başlayacaktır.

Mars bütün hayatınızı yöneten kuvvettir. Hedeflerinize varma arzusudur. Bu geçişte sosyalleşme arzusu, ileriye dönük hedeflerinizi ifade etme isteği, amaca ulaşmak için farklı insanlarla bir araya gelme arzusu çok etkindir. Bu geçişin diğer bir yanı da, başkalarıyla ortaklaşa parasal konular üzerinde durmaktır. Miras, hisseli para gibi parasal konular üzerine düşünmek gerekebilir. Ortaklaşa iş yapabileceğimiz veya bölüşümde bulunduğumuz insanlarla kendimize yepyeni bir dünya kurma amacı taşıyabiliriz. Bu yüzden de genellikle iletişimde bulunduğumuz insanlar bu özellikleri taşıyan insanlar olacaktır.

Aralık ayının ikinci önemli oluşumu İkizler burcundaki dolunaydır. Bu dolunay diyor ki, yeniliklere açık olmak adına çok azimli çalışmalısın, dağılmamalı ve öncelikle çevre ilişkilerini gözden geçirmelisin. Yeniliklerin zamanla oluşacağını mutlaka bilmemiz gerekiyor. Aynı çevrede kaldığımız için rahatsız edici unsurları olsa da, aktif yönlerimizi özellikle duygularımızı harekete geçiriyor. Yakınlarımızla ilgili konularda da önem arz ediyor. Yeni bir yere taşınma planları varsa, içinde bulunulan şartlar gözden geçirilmelidir.

Reklam

10 ve 17 Aralık'ta arka arkaya Merkür ve Venüs'ün Oğlak burcu geçişleri başlayacaktır. Bu geçişler hem mali durumumuzu, hem ilişkimizi, hem iş hayatımızı gözden geçirmemizi sağlayacaktır. Toplumla alakalı konularda sorumluluklarımızın çok önemli olduğunu bilmeliyiz. Belirli bir baskı olabilir, ancak bu baskı sorumluluklarımız için son derece önemlidir. Para konusunda tutumlu olmak gereklidir. Şu anı bir geçiş gibi değerlendirmek gerekir. Bu iki geçiş de, hem iletişim hem ilişkilerde ciddiyet ve sorumluluk çerçevesinde düşünmenin önemini gösteriyor.

Oğlak burcunda 22 Aralık tarihinde yeni ay doğacak, aynı gün Güneş Oğlak burcuna geçecektir. Bu yeni ayın dispozitörü önümüzdeki 2,5 yıla damgasını vuracak olan Satürn Yay geçişidir. Bu yeni ayda, iş sorunu olanlar yeni bir iş arayışına geçebilir. Bilgileri yetersiz olanlar yüksek eğitime başlayabilir. Şu andaki pozisyonları nedeniyle tatmin olmayanlar başka işler arayabilir. Satürn Yay bir gelişimin de işaretçisidir. Zayıf noktalarımızı güçlendirme ve temeli güçlü kurma anlamında etkilidir. Adım adım kendimizi kariyer hayatındaki yükselişe hazırlamak gereklidir.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı