Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Koç burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Koçlar, Temmuz ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!

Merkür geri hareketi 7 Temmuz tarihinde, gölgeli günler de hesaba katıldığında sonlanmış olacaktır. Bu da demek oluyor ki, Haziran başı itibariyle beklemeye aldığımız bir takım girişimleri, iş veya eğitimle alakalı konuları, seyahatleri yürürlüğe koyabiliriz. Bu rahatlama zihinsel anlamda daha akılcı düşünmeyi ve yarım kalmış işleri yürürlüğe koyabilmeyi sağlar.

12 Temmuz tarihinde Oğlak burcunda dolunay meydana gelecek. Bu dolunayda özellikle ikili ilişkiler ve mesleki konular önem arz ediyor. İkili ilişkilerde gerilim hali söz konusu olabilir, ortaklaşa bilinç içerisinde hareket edilmelidir. Mesleki konularda ise sorumlulukların farkında olmak gerekmektedir.

13 Temmuz tarihinde Merkür Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Ev, aile ile ilgili konular üzerinde değerlendirmede bulunma şeklinde gerçekleşebilir. Kimileri yaz tatili dolayısıyla yazlık evlerine gidebilir, rahat ettikleri ortamlara çekilebilir. Evin içerisinde birlik ve beraberlik olgusu söz konusudur.

16 Temmuz tarihinde olumlu bir enerji devreye giriyor. Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek. Jüpiter Aslan burcu geçişi, sizler için aşk hayatıyla ilgili konularda verimlilik anlamında olumludur. Mali ortaklıklar, hisseli paralar konusunda ise en olumlu devre Ocak - Nisan 2015 dönemidir. Aşk hayatıyla ilgili adım atmak veya yenilik düşünüyorsak, bunun ortaklaşa alınması gerekmektedir. Çünkü bu dönem bireysel egonun yükselişidir, kararları verirken ortaklık önemlidir.

23 Temmuz tarihinde Güneş aşk evinizde parlayacak, ardından 27 Ağustos'ta yeni ay doğacaktır. Koçlar için bu dönem aşkta yeni birini getirebilir, atak davranabilir, kendini ifade edebilir. Eğlence hayatı, yaşamın güzellikleri, aşkla sarmaş dolaş olma anlamında bu yeni ay çok olumludur.

26 Temmuz tarihinde Mars Akrep burcunda, yani güçlü olduğu alanda söz sahibi olmaya başlayacaktır. Bu dönemde ipleri ve kontrolü ele alıyoruz. Mali konular üzerinde kontrollü ve güçlü olmayı sağlayan, sezgilerin güçlü olduğu, aktif bir zaman dilimidir.

Melek tarotu

Bu kategoriden diğerleri: Yay burcu aylık yorum »

Yorum ekle