Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Koç burcu aylık yorum

31 Mart 2014 Yorum Yaz

Sevgili Koçlar,

Nisan aylık burç yorumlarınızı bu kez yepyeni bir formatla sunuyoruz! Türkiye'nin en iyi astrologu İrem Su'nun muhteşem anlatımıyla aylık burç yorumunuzu dinleyeceksiniz. Bu ay sizleri neler bekliyor, ay boşluk etkisi altında neler yapmak gerekir? Önce Nisan aylık burç yorumunuzu metin olarak sunalım, sonrasında videoyu izleyiniz...

Nisan ayında ilk etkili enerji, 5 Nisan tarihindeki Venüs Balık burcu seyridir. Bu seyir özellikle ikili ilişkilerde ve maddi konularda, bir içe yönelişin, karmaşık ve bizi rahatsız eden meselelerden uzak durma arzumuzun işaretçisidir. Gerçeklerden ziyade, yaratmak istediğimiz bir dünyayı ve ilişkileri kendimizce ele almak isteriz. Olumlu yönü ise, bizi karmaşaya sürükleyen ya da rahatsız eden mevzular üzerinde rahatlamak arzumuzun işaretçisidir.

7 Nisan tarihinde, Merkür burcunuzda ilerlemeye başlar. Bu da fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade etmeniz anlamına gelmektedir. Ancak ikili ilişkilerde partnerin düşüncelerini almanız, beklenmedik tepkilerden bulunmadan önce dengeyi iyi muhafaza etmeniz gerekmektedir.

15 Nisan Terazi burcunda oluşacak Ay tutulmasıyla bu dönemde bütünüyle öne çıkmaya hevesli, duyguları istediği şekilde ifade etmek, işbirliğine yanaşmamak gibi bir durum ortaya çıkabilir. Ancak ikili ilişkilerde bizden farklı düşünen insanlarla dengeyi muhafaza etmemiz gerekmektedir.

20-23 Nisan tarihlerinde Boğa burcunda Güneş ve Merkür geçişi söz konusudur. Hem mali konular üzerinde sağlam adımlar atma arzumuzu, hem de kazanç anlamındaki meselelerde ciddiyetle durmayı sağlayan bir etkidir.

29 Nisan tarihi bu ayın ikinci önemli ilişkisi olarak dikkati çeker, çünkü bir güneş tutulması meydana gelecektir. Bu tutulma, maddi konulardaki kazançlarımız anlamında önemi iyice vurgular. Olayları kendi akışına bırakmak yerine, sağlam ve geleceğe dönük yeteneklerimiz değerlendirilmelidir.

Bu kategoriden diğerleri: Yay burcu aylık yorum »

Yorum ekle