Yeni Üyelik Kaydı

yada İptal

Tatlı tarifi

Koç burcu aylık yorum

30 Haziran 2014 Yorum Yaz

Sevgili Koçlar, Eylül ayı burç yorumunuzu İremsu farkıyla Yüksek Topuklar'da hem okuyabilir hem de sayfa sonundaki videodan izleyebilirsiniz!

2 Eylül tarihinde Merkür Terazi burcu geçişi başlıyor. Zihinsel anlamda ikili ilişkilere kendimizi adapte etme dönemidir. Demek oluyor ki ilişkisi olanlar partnerleriyle ilişkisini önemseyecekler. Hayatınıza yeni biri girmişse, en önemli konu beraberlikte birbirinizi tanımanız ve özellikle fikirlerinizi net ve açık bir şekilde iletmeniz. Arzularımızı ortaklaşa bir birlik içerisinde ifade etmeye çalışacağız.

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcunda seyrine başlıyor. Çalışma ortamındaki ilişkiler ve mali konular üzerinde duracağız. Titiz ve düzenli bir şekilde bütçeyi kontrolden geçirmek gereklidir. İş ilişkilerinde de ortamdaki insanlarla olan bağlantıyı nezaketli bir şekilde sürdürmekte yarar vardır.

9 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunayda üç önemli konu kıymet taşıyor. Geri plana doğru kaçma, iç dünyayı gözden geçirme hali söz konusudur. Hayatın biraz bize lütufta bulunmasını istiyoruz. Üzerimizde baskılar söz konusudur. Bir yandan sıkı çalışmanın diğer yandan ruhumuzu dinlendirme arzusunun işaretçisidir. Partner ve iş ortaklarıyla ilişkiye önem vermek gereklidir. Kariyer hayatı ve toplumsal alandaki konumla ilgilenmemiz gerekmektedir.

14 Eylül tarihinde yöneticiniz Mars Yay burcunda seyrine başlıyor. 2 yıl sonra bu noktaya geliyor. Ancak Jüpiter'den de çok iyi bir görünüm almaktadır. Demek oluyor ki bu geçişle yurt dışı faaliyetleri, ticari alan, inanç ve güven duygusu son derece aktiftir. Aşk hayatıyla ilgili konularda lütuflar gelirken, özgür olmak istemekteyiz. Girişimde bulunma arzusu kıymetlidir.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcunda seyrine başlıyor. Bir gün sonra da yeni ay Terazi burcunda oluşuyor. Bütün bunlar yine ikili ilişkileri gözlem altına almamızı sağlıyor. Yeni ay demek, yenilik ve yeni bir karar vermek demektir. Hem aşk hayatıyla ilgili konularda, hem de özgürce seçimlerde bulunmada, yeni bir şeyler yapma arzusunu işaret etmektedir. Ancak mali konularda biraz dikkat etmek gereklidir.

28 Eylül tarihinde Merkür Akrep burcunda seyrine başlıyor ve hemen aynı gün gölgeli günleri de başlıyor. Geçmişle alakalı konuları düşünmek, kredi ve yatırımlar gibi konuları halletmek anlamında etkilidir. Hesabı bilmek gereklidir.

29 Eylül tarihinde Venüs ilişki evinizde olacaktır. Bu Venüs Terazi'yi çok seveceksiniz. Çünkü hem Jüpiter hem de Uranüs'den iyi bir destek alacaktır. O nedenle bu geçişi sizler için beraberlikleri yeniden toparlama, bekarlar için yeni bir aşkın işaretçisi olarak görüyorum. İlişkide pürüzleri olanlar için de, dengeyi oluşturarak biz demek adına büyük hediyeler getirecektir. Sadece mali konular ölçülmelidir.

Bu kategoriden diğerleri: Yay burcu aylık yorum »

Yorum ekle