Yeni Üyelik Kaydı
yada İptal

Eski sevgili

Koç burcu aylık yorum: Nisan 2014

02 Kasım 2014 Yorum Yaz

Koç burcu aylık burç yorumları bu ay, her zaman olduğu gibi hem videolu hem yazılı olarak karşınızda! İsterseniz, aylık burç yorumlarını okuyabilir, isterseniz astroloji danışmanı İremsu kalitesiyle dinleyebilirsiniz; Yüksek Topuklar size ulaştırıyor, seçip hayatınıza uyarlamak sizin elinizde!

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda dolunay meydana gelecek. Bu dolunay mali konular üzerinde bir hayli etkilidir. Kazanç anlamındaki durumumuzu net bir şekilde göreceğiz, çünkü dolunay bir aydınlanmadır. İşimizden elde ettiğimiz gelir, huzur ve güven duygumuz son derece önemlidir. İlişki kurduğumuz insanlarla olan bütünleşme duygusu da baskın kılınacaktır. Öncelikle paranın, huzurun, kazancın ve ayaklarımızın üzerinde durmanın önemi açısından, daha sonra da kimlerle ilişkiler içerisindeyiz, bunlar bizim üstümüzde yük oluyor mu, mali açıdan etkenler gibi konuların bilhassa önem kazandığı bir dolunaydır.

9 Kasım tarihinde Merkür Akrep burcunda ilerleyecek. Burada zihnimizin odaklandığı konu, iş ve özel ortaklıklarımız olacaktır. Bir yandan mali açıdan durumumuza bakarken, diğer taraftan da iş hayatından sağlanan geliri ele alacağız. Bu seyirde yüzleşme hareketinde bulunacağız, hem ilişkilerimize hem de mali anlamda durumumuza bakacağız.

16 Kasım tarihinde Venüs Yay burcunda seyrine başladığında, rahatlama hali oluşuyor. Aşk hayatı, iş, eğitim, ticari konular anlamında, seyahatler ve yeni insanlarla tanışma açısından moral duygumuz yükselmeye başlıyor. Bizi rahatsız eden bir takım konuları geride bırakıyoruz. Yenilikler, yeni aşklar, güzel ortamlar, insanlarla tanışmak, pozitif düşünme yönünde etkisi çok kıymetlidir. Çocuklarla alakalı konularda iyi bir ivme kazandıracaktır. Ortama neşe ve heyecan katacaktır. Aşk kapıyı çalabilir.

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir yeni ay oluşacak. Güneş aynı tarihte Yay burcuna dahil oluyor. Bu yeni ayda hayatımızda artık rutin olan hiçbir şey istemiyoruz. Bir takım teklifler almak, yeni bir yerlere yerleşmeyi düşünmek, akademik anlamda araştırmayı keşfetmeyi sağlayan güzelliklerle karşılaşmak mümkün olabilir. Uzaklara gitme arzusu bu dönemde bir hayli artmaktadır. Ayrıca devam eden aşk hayatında bir canlanma söz konusu olabilir. Kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz.

Merkür Yay burcu 28 Kasım'da devreye girecek. Yolculuklar, yeni yerler görmek, tanışmak, konuşmak, iletişimde bulunmak bizi mutlu edecektir. Lisan öğrenmek söz konusu olabilir ancak bunlar belirli bir plan dahilinde yapılmalıdır.

Yüksek Topuklar'da ayrıca, günlük burç yorumları okuyabilirsiniz.

FACEBOOK

Bu kategoriden diğerleri: Yay burcu aylık yorum: Kasım 2014 »

Yorum ekle

Güzellik, moda, ilişkiler, burç yorumları, diyet, dekorasyon bilgileri güzel ve akıllı kadınların sitesi Yüksek Topuklar'da!

Saç modelleri, evde kilo verme, kadın hakları, aylık burç yorumları, astroloji, dekorasyon fikirleri, kültür sanat, kadın sitesi, tarot falı